🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

منم نمیدونم.
@afarkhani

بسیار کار خوبی کردین. در ارزشمندی این کتاب همین بس که اگه قرار باشه به جای خوندن چند کتاب ، فقط یک کتاب رو چندین بار بخونیم، اون کتاب همین مستری خواهد بود.
فوق العادس.
من ترجمه فارسیشم از فیدیبو خریداری کردم و خوندم کامل که به درک بهتر کتاب کمک کرد.
شما هم میتونید از ترجمش بهره ببرید و باز مجدد انگلیسیشم بخونید.
:clap: :clap: :clap:

18 پسندیده

@pari

دونه دونه میشه اما یکجا فکر نکنم بشه مگه کلا اطلاعات رو صفر کنید که همه چی به فنا میره، فقط به افرادی پیشنهاد میکنیم که مثلا دو تا درس خونده باشه

15 پسندیده

خیلی ممنون نسیم خانم @a.bayani :dizzy::dizzy::dizzy:
به حرف حرفه ای ها باید گوش کرد تو این زمینه. :rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

همه کتاب ها که تو بخش زیبوک می خونم رو چند بار می خونم. کتاب “مدارسی که ما را کند ذهن می کنند” و کتاب “تفریح تا سر حد مرگ” رو چند بار خوندم. از پراکنده خونی بی عمق، اصلاً خوشم نمی یاد.
دوست دارم در کنار یادگیری زبان، یه چیزی هم به علمم اضافه بشه. بخاطر همین تو بخش زیبوک، دنبال کتاب های خیالی و داستانی نمی رم.
:yellow_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::two_hearts:

خیلی ممنون از راهنمایی تون. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ولی من آدمی نیستم که بره کتاب فارسی بخونه! همون انگلیسی اش برام خیلی بیشتر ارزش داره.

15 پسندیده

من دقیقا دو ساعت و نیم وقت برد تا لایتنر رو خالی کنم حدود سه هزارتا لغت :joy:

دکمه حذف همه لغات بنظرم اضافه بشه خیلی عالیه میشه این گزینه رو اضافه کنید @hnaseri

13 پسندیده

وای یا خدا

من هشت هزار لغت دارم :woman_facepalming:

باید روزی نیم ساعت براش وقت بذارم :walking_woman:

13 پسندیده

خداقوت میگم راه سختی در پیش داری :grin:

13 پسندیده

منم طی این چند روز کتاب دیو و دلبر از سری کتاب های خیلی ساده رو تموم کردم،بنظرم برا شروع انتخاب خوبی بود،کلا ۸ فصل بود

18 پسندیده

ما با بچه ها یه گروه نویسندگی داستان جنایی انگلیسی ایجاد کردیم. مربی ها @pari @Farzad_Poodineh و مجرب های @afarkhani. @fdoosti عزیز … یه کتاب خوب با ژانر جنایی به من معرفی کنید لطفاً … که در کنار کتاب Mastery بخونم. می خوام ازش ایده بگیرم.

13 پسندیده

سلام نسیم جان سال نو مبارکت باشه انشاءالله سال پرباری داشته باشی :star_struck::tulip::heart:

من در حال خوندن یک کتاب سطح بندی شدم در کنارش فصل ۵ مجموعه بدبیاری رو میخوام شروع کنم :star_struck::rose::muscle::v:

13 پسندیده

سلام محدثه جان. ممنونم از دعای خوبت. ایشالاه امسال یسال فوق العاده باشه برای همه :kissing_heart::heart:

11 پسندیده

خانم دکتر سلام
این کتاب باید داخل زیبوک باشه ؟

11 پسندیده

اگه داخل زیبوک باشه بهتره @fdoosti :dizzy::dizzy::dizzy: ممنون می شم :rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower:

10 پسندیده

به نظرم سری Sherlock Holmes خوب باشه

14 پسندیده

البته Mindhunter هم کتاب کاملا جنایی و خوبیه

15 پسندیده

دستت درد نکنه آقا فرزاد @Farzad_Poodineh :tulip::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower:
رو دو تاش متمرکز می شم. :two_hearts:

12 پسندیده

سرتون درد نکنه :rose:
به نظرم با Mindhunter شروع کنید

13 پسندیده

الهه جون من خیلی تو کار جنایی نیستم عزیزم :grin::grin: لذا نمیتونم تو این مورد کمک کنم :see_no_evil::see_no_evil: واسه همین سکوت کردم تا دوستان راهنمایی کنن :tulip::tulip:

13 پسندیده

:joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand:
دستت درد نکنه حنانه خانم @afarkhani :dizzy::dizzy::dizzy::sparkling_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::green_heart::two_hearts:

11 پسندیده

منم کتاب های شرلوک هولمز رو توصیه میکنم که داخل زیبوکم هستن . :rose::rose:

14 پسندیده

سلام…روز بهاری تون به خیر و روزگارتون بهاری

از دیروز و پریروز یه کم مردد بودم تو انتخاب کتاب…کتاب “او بیش از حد می داند” از مجموعه سطح بندی شده پیشرفته رو شروع کردم ولی …چند دقیقه ابتدایی ش ظاهرا نویسنده داشته اون چیزی رو که تو فکرش می گذشته رو می نوشته…در حد چند دقیقه گوش دادمو باهاش راحت نبودم. :face_with_raised_eyebrow:
این شد که انتخابم کاملا محدود شدو تنها گزینه باقیمانده “جزیره مرجانی” رو شروع کردم

امروز، بالاجبار مجبور شدم یه کتاب روانشناسی رو حدود یه ساعته بخونم. کتابی فارسی با عنوان قله ها و دره ها/ Peaks and valleys از دکتر جانسون که ظاهرا نویسنده کتاب “چه کسی پنیر مرا خورد” هم هستن.

این هم نکات طلایی کتاب که تو صفحات پایانی ش آوورده شده:

17 پسندیده