🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

I start that recently and I like that but it’s hard for me because of scientific of that book

8 پسندیده

سلام حسین آقا من هنوز نمیتونم از خودم انگلیسی بنویسم . :blush:
در جواب تون بگم ، حوصله سر بر نیست خلاصه شده اس ، کلمات علمی اش هم راحت با دیکشنری متوجه می شید اذیت نمیشید موقع خوندنش. :innocent:

7 پسندیده

سلام دوستان

تا فصل ۶ از کتاب Ghost Hawk مطالعه شد. کتابی جذاب با روایت عالی جیم دیل.

The weather stayed kind, though wintry; for days, the air was still and the sky was blue. There was no sound or sign of the wolf, nor of any more deer. The moon rose very small and late, and the night sky was black and cold but blazing with stars.

And I was part of it all. Since that day when my Manitou came, I had stopped thinking of myself as a lonely boy separated from his family. Like the trees and the rocks and the pond, I was here, part of the pattern, doing what I had to do to survive. Each of us had our own part in a long harmony of things, a balance. The dead deer and the dead squirrel were part of it too. Without ever thinking it out, I had discovered why my people sent their boys out on this solitary voyage of learning.

18 پسندیده

سلام گلای تو خونه کتابخون های نمونه :joy::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
اینم گزارش امشب :point_down:
دوتا quote هم میزارم اون پایین

:pushpin: Either you control your destiny, or your destiny will control you.
:pushpin: where the willingness is great, the difficulties can not be Great.

17 پسندیده

همیشه قبل خواب دوتا کتاب بخون بعد بخواب :face_with_raised_eyebrow:
عه میخونی خب حله :joy:

9 پسندیده

قبل خواب چجوری دوتا کتاب میخونی عاطفه رمز موفقیتت رو به منم بوگو :joy: :face_with_hand_over_mouth:
من نهایتا دو تا چپتر میخونم :woman_facepalming:

8 پسندیده

سلام
داستانش جالبه فقط اسمای دایناسوراشو یاد نمیگیرم😂
منم به این سطح نرسیدم ک انگلیسی بنویسم
ولی از قصد مینویسم اشتباه کنم درستشو یاد بگیرم

5 پسندیده

برادر من آقا سرور رفیق
دو کتاب استعاره کل از جز بود. همون دو چپتر مقصوده.
خدایا مرسی یجایی آرایه های ادبی سوم دبیرستان به کارم اومد :joy::joy:

10 پسندیده

وای نسیم خانم :dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: :joy::joy::v:

7 پسندیده

Hi everyone I have done a new book called a lost world.
And its about a man who love a woman but his love told him I don’t love but if you were a hero I was going to fall in love with you.
Because of that he decided to go to a exploration by 2 scientist and someone who knows a area.
And they finally start the exploration and they went to find a lost world where in that place lived a dinosaur
And after a many problem they could and they came back to their city but that man who love someone, unfortunately she was married.

18 پسندیده

سلام
ادامه کتاب شگفتی با 5 فصل دوم

22 پسندیده

سلام ۱۵ فصل ماجراجویی در چمن زار رو خوندم از سری داستان های خیلی ساده، در مورد تلاش یه خانواده برای داشتن یه بچه زرافه به عنوان یه حیوان خانگی که خداروشکر در نهایت پشیمون میشن

19 پسندیده

به این فکر کردین که سال دیگه همه با هم فقط رمان‌های اصلی رو می‌خونیم؟! :blush:

بعد دوستای دیگه بهمون اضافه میشن و این راه رو اونا ادامه میدن.

و هر سال به رمان‌خونهامون اضافه میشه.

تا امیدپراکنی بعدی به درود :hugs:

21 پسندیده

سلام حضور دوستان.
مطالعه ماجراهای هالکبری فین تا فصل پونزدهم:

تا دیداری دوباره بدرود :raised_back_of_hand:

20 پسندیده

اتمام بخش “خیابان های پارک وحشت”

20 پسندیده

سلام دوستان گل :rose:
من کتاب Educated رو تا فصل ۱۹ جلو پیش بردم :upside_down_face:

فراز و فرود ماجرای داستان و همینطور راویش واقعا جذابه :heart_eyes:
یک ساعت بدون وقفه خوندم و لذت بردم.
تارا تصمیم گرفت بره دنبال تحصیل و اولین سال تحصیلیش رو از سن ۱۶ سالگی شروع کرد، اطلاعاتی که نسبت به همکلاسی هاش داشت خیلی محدود و اکثرا بدون ریشه علمی بودن و ناشی از باور های مذهبی بود که خانوادش داشت، برای همین خیلی اذیت می شد.
ی قسمت جالبش این بود که برگشت از استادش پرسید معنی هولوکاست چیه اصلا؟! اینجای داستان اینقد قشنگ تصویر سازی شده که حرف نداره :grin::ok_hand:
قشنگ ترین نقطه ی امروزم همین کتاب خوانی بود. پس بر شما باد خوندن کتابی که باهاش کییف کنید :hugs::heart_eyes:
شبتون بخیر :rose::rose::rose::rose:

20 پسندیده

سلام شب همگی پرستاره :star::star::star:

:pushpin: Your boat hasn’t and won’t sink so easily. There may be some waves, you might go through some storms, and you’ll probably end up seasick from time to time, but your journey across that ocean we call life will continue.

:pushpin: Remember, everything is solve-able, and if you can’t see a solution, it only means you haven’t worked it out yet.

19 پسندیده

مشتاق شدم بخونمش حتما تو لیستم قرارش میدم :heart_eyes::ok_hand: مرسی فاطمه جون

4 پسندیده

قوربونت :heart_eyes:
اره حتما بخونش. از فصل ۱۰ به بعدش جذاب میشه. برای اونایی که تو سن تحصیل هستن حرفای زیادی برای گفتن داره :ok_hand:

6 پسندیده

Nice quote :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده