جملات رو حفظ کن یعنی چه؟؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی دخترک زیرک » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « دخترک زیرک - درسنامه اصلی »

4 پسندیده

سلام به قبیله ی زبان شناس من تو کتاب های ای جی و پیج زبانشناش یه چیزایی راجع به اینکه جملات رو حفظ کنید نه لغات رو شنیدم اما تو پیج گفته بودید که وقتی یه جمله میخونید کلمات رو جدا جدا معنی نکنید من منظور رو نفهمیدم میشه توضیح بدید؟؟

6 پسندیده

سلام
لغات را در قالب عبارات، اصطلاحات و جملات یاد بگیرین، منظور از حفظ کردن این نیس ک واقعا حفظ کنین منظور اینه ک دقیق متوجه بشید فاعل، فعل و… دقیقا کجا قرار میگیرند و دیگه اینکه حروف اضافه کی و کجا باید استفاده بشه، ک همه اینها با تمرین و تکرار دروس خودبخود و بطور اتومات وارد مغزتون میشه البته اگه دقت لازم را داشته باشید،

وقتی کلمه ای را داخل یه جمله یا عبارت تکرار کنین بیشتر تو ذهنتون می مونه و بهتر میتونین یادآوریش کنین مثل یه ضرب المثل یا یک بیت شعر و… ک ب راحتی در ذهن می مونه و تکرارش فراگیره.

هر کلمه ممکنه ک چن تا معنی داشته باشه ک در یک جمله با یه سری کلمات یه معنی بده و در جمله دیگه با کلمات دیگه ای معنی جدیدی را در بر داشته باشه، پس بهتره ک عبارات یا اصطلاحاتو یاد بگیرین نه لغت.

اینجا معنی دروس بصورت کلی و مفهومی هستش

7 پسندیده

اینایی که شما میگی فاعل و فعل و … همش گرامره که ما تو مدرسه یاد میگیریم هیچ کمکی هم به صحبت و مکالمه نمیکنه اینا رو هم باید بشینیم حفظ کنیم مثل مدرسه
خیلی ممنون جواب دادین

5 پسندیده

لازم نیس جداگونه گرامر بخونین با خوندن این دروس گرامرتونم خودبخود قوی میشه

در رابطه با صحبت و مکالمه هم عجله نکنین کم کم میتونین مکالمه را هم انجام بدین، در این رابطه هم دروس زیادی داخل برنامه هست ک میتونین ب اونا مراجعه کنین

5 پسندیده

خب اینکه باید جای فاعل … بدونیم گرامره دیگه

5 پسندیده

منظورم اینه ک اگه خواستید بجای He از she استفاده کنین یا بجای فعل مفرد، فعل جمع بیارین گیج نشین و قاطی نکنین، وقتی ک یه جمله تو ذهنتون جا گرفت خودبخود میتونین یه سری چیزا را ازش کم یا حتی بهش اضافه کنین، یا حتی روی محتوا کار کنین و از این داستان، یه داستان دیگه ای بسازین،

5 پسندیده

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز همچنین سال نو هم مبارک

5 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم مفید بوده باشه
عید شما مبارک

5 پسندیده