امیر نصرِ سامانی و رودکی

هرچند گوگل نمیتونه متنهای تخصصی رو درست ترجمه کنه و۱معنی میکنه که جوک اخرسال میشه از بس مزخرف ترجمه میکنه :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::rose:

5 پسندیده

به تازگی عضو انجمن مترجمین گوگل شدم و دارم بهشون کمک میکنم که ترجمه های بهتری رو شاهد باشیم.
به خاطر همین خواستم نتیجه کار های خودم و هزاران ایرانی و فارسی دوست و در جای جای دنیا ببینم
.
.
چشم ،از این به بعد ترجمه گوگل رو قرار نمیدم :pray: :sunflower:

5 پسندیده

وااااااای چه عالی :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::blossom::hibiscus::hibiscus::tulip:تبریک تبریک تبریک :tulip::hibiscus::blossom::rose::rose::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:خیلی خیلی عالی :hibiscus::sunflower::blossom::blossom::hibiscus::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose:پس خیلی ناقلا هستینداااااااا :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:خیلی خوشحال شدم که بایکی دیگه از افراد گوگل ترجمه آشنا شدم باعث افتخارم :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower:پس بیشتر مزاحمتون میشم :wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::blush:پس قرار بدهیند ماهم کمک میکنیم ایراداتش رو بهتون ارجاع بدهیم :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

5 پسندیده

همه میتونن عضو بشن :sweat_smile:
باید یه تاپیک بزنم و جامعه مترجمین گوگل رو معرفی کنم.

4 پسندیده

من یبار اومدم کمک کنم،سطح یکشو رفتم اومدم سطح دورو برم دیدم اگه بخوام همینجوری ادامه بدم ترجمم آدمای زیادی رو به اشتباه میندازه، دیگه منصرف شدم… به خودم گفتم،کارِ هر کَس نیست خرمن کوبیدن…

5 پسندیده

ایول، آفرین :sunflower: :hibiscus:

5 پسندیده

در حد خودمون ترجمه کنیم
مثلا ۲۰ تا جمله یا عبارت نشون میده، من ۵ تا رو ترجمه میکنم

4 پسندیده

حتما اینکار رو بکنید تا حداقل ترجمه های گوگل از این وضعیت دربیاد با همت ایرانیان :blush::blush::blush::blush::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::blossom::hibiscus:

5 پسندیده

گوگل زمینه رو محیا کرده
خودمون برای خودمون باید کار کنیم

5 پسندیده

سلام ودرود به همگی. خانم @mitra9 قرار شد یه پاراگرافشو شما برگردونید!

2 پسندیده

Amir Nasr Samani (from the Samani kings) goes from Bukhara to Herat and is attracted to Herat air. The return to Bukhara is so delayed that he and his companions stay in Herat for four years.

2 پسندیده

بسیار عالی، سپاس… :sunflower: :hibiscus:

2 پسندیده

سلام صبحتون به درخشندگی خورشید تابان :cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom:تاهمین جا رو متاسفانه تونستم بقیه اش رو واقعا نمیتونم که دوستان رو منشن میکنم زحمت ترجمه و خطاهای ترجمه رو بگیرند:

@pari
@ala
@afarkhani
@elhamhajavi
@mostafa.76
@ehn.ehsan
@Aref_hb

6 پسندیده

بازم خوبه، آره چه خوبه مابقی دوستان هم یخورده وقت بذارن و تکمیلش کنن.خودم که یه جمله هم نمیتونم! :expressionless:

2 پسندیده

نه باید لطف کنید به قسمت تنظیمات برویند و فعال کنید تا براتون بیاید به تاپیک ذیل مراجعه کنید: :wink::wink::ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::tulip::rose::rosette::white_flower::bouquet::bouquet::hibiscus:

2 پسندیده

خیلی ممنون از راهنماییتون :sunflower:

2 پسندیده

خواهش میکنم کاری نکردم روزتون سرشار از خوشی :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:

2 پسندیده

زیاد استقبال نشد! ظاهرا فقط از خودِ گوگل برمیاد! :sweat_smile:

2 پسندیده

نه مسئله استقبال نیست دوستان بجز متن های زبانشناس متن دیگه ی که خارج از برنامه باشه رو ترجمه نمی کنند بخاطر مسائل جانبی که ممکن بعدها پیش بیاد باید ببخشید فراموشی از من بود و شرمنده چنین پیشنهادی دادم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::blossom::rose::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus: :wink::wink::wink::wink::rose::rosette::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::sunflower::rose::rosette::rosette::cherry_blossom::bouquet::bouquet:موردی نداره بصورت فارسی در تاپیک متفرقه قرار بدهید که هم من و هم بقیه ی بچه ها ازش استفاده کنیم :rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::bouquet:

2 پسندیده

اشکالی نِدارنِه، منم که خب نمیدوستم، الان توجیه شدم. :innocent:

2 پسندیده