این شما و این جیمز

امیدوارم کار های بعدی نظرتون رو جلب کنه :rose:

با تمام احترام باید عرض کننم خدمتتون که دیدتون نسبت به طنز اشتباه هستش و من با کم و زیاد بودن این شوخی ها مشکل دارم نه با کلیت ماجرا

در خصوص حرفتون هم که فرمودید امکان داره تاثیر نامطلوبی بذارید این حرف شما مثل این میمونه که بگیم هیچ کس حق نداره فیلم های اکشن ببینه چون امکان داره بره آدم بکشه و مواد مخدر مصرف کنه و هزار کار دیگه که در فیلم ها و کلیپ های یوتیوب و اینستاگرام دیده میشه

در ضمن برای من یک جا ایستادن و فقط محتوای آموزشی تولید کردن بدون هیچ ایده و سرگرمی جدیدی که بخش اصلیش شامل طنز میشه آنچنان هم سخت نیست و بنده با انجام دادن این کارها که اسمش رو خشونت یا هر چیز دیگری که میفرمایید سعی دارم با به وجود آوردن علاقه آموزش رو در قالب طنز ارائه بدم

به هر حال امیدوارم لحن من شما رو ناراحت نکنه اگر هم کرده من از شما معذرت خواهی میکنم :rose:

ولی مطمئن باشید تمام این بحث ها فقط و فقط به خاطر تولید محتوای با کیفیت تر هستش

11 پسندیده

الهه جون منم با نظر شما موافق نیستم
به نظر من دختر نوجوون اصلا خشن نبود
نوجونها و بچه های این روزا از این خشن تر چیز میز میبینن
تو جامعه ای که از ۲ سالگی دست بچه تبلت و موبایل میدن با اینترنت بدون رمز مطمئنا بازی های خشن تری هم کردن و این چیزا براشون ابدا خشن نیست
این کلیپ یه جورایی شبیه سریع و خشن شد ، از نظر دواستان نه از نظر طنز همراه خشونت
تو اون فیلم کلی بزن بزن بود ولی نمی زدن-۱۲ طنز ش خیلی بیشتر تو چش بود تا کتک کاریش
مثل همین کلیپ

5 پسندیده

:clap::clap::ok_hand::ok_hand:
برای ما ک خوبه، اتفاقا بیشترشم باشه قشنگتره، چون مشخصه ک طنزه، ما طنز را درک میکنیم و از این بابت از شما تشکر میکنیم
:clap::clap::+1::+1:

6 پسندیده

خداقوت :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

2 پسندیده

سلام عالی بود
آقا من نگران شما هستم که با این جمیز نشست و برخاست میکنید آخه از قدیم گفتن با ماه نشینی ماه شوی
با دیگ نشینی سیاه شوی. آقای حبیبی خیلی مواظب خودتون باشید، حتماً باید این جمیز و از دایره دوستانتون
حذف کنید :joy::joy::joy:

2 پسندیده

دمت گرم تو خیلی خوبی :grinning:. این رفیقت جیمز هم خیلی باحاله! اون لگد آخرش ترکوند منو :joy: