این شما و این جیمز

سلام :wave:

من اومدممممم :joy:

با یک کلیپ دیگه در خدمتتونم با معرفی شخصیت دوست داشتنی جیمز ( از نظر خودم البته ) توضیح بیشتری نمیدم

امیدوارم لذت ببرید :stuck_out_tongue_winking_eye: :rose:

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/farvardin/James.mp4

لینک این ویدیو برای تلگرام
لینک این ویدیو برای اینستاگرام

39 پسندیده

…Mortal Kombat 13

6 پسندیده

ویدئوهاتون عالیه. و حس طنز و شوخ طبعیتون عالی‌ترش کرده.
لهجه‌ی جیمز :+1:

و اینکه اتاقتون :+1:

جیمز و سم بلک رو دست به دست هم بدیم :joy:

7 پسندیده

خیلی با حال بود :face_with_hand_over_mouth::clap::clap:
ولی یه کم چهره و صدای دوست خفنتونو تغییر بدین قشنگ ترم میشه :grin:
:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

7 پسندیده

:rofl: :rofl: :+1:

مرسی لطف دارید :rose: :rose:

اتفاقا توی برنامه هامون هست :rofl:

یه تتو روی صورت چطوره؟ :grin:

10 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
عالییی بود اخلاق این کاراکتر هم فک کنم مثل سم باشه هردو مشکی میپوشن :grin::grin::grin: هردو بد اخلاقن :joy::joy: به امید روزای خوب Mortal Kombat هم بازی میکنین :video_game::video_game::rofl::rofl::rofl:

5 پسندیده

خیلی خوب بودددددددددد :joy::joy::joy::joy:
هی می رم ویدئوی اولتون رو میبینم می خندمم
خصوصا اون اولش :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
پر قدرت ادامه بدین و موفق باشید
:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

5 پسندیده

خیلی عالی بود
این کاراکتر جیمز منو یاد گنگسترهای GTA San Andreas میندازه :grin:
مخصوصا با اون Bat که خودتو باهاش زدی :joy:

9 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: یاد بازی Gta Sa بخیر شما هم بازیش کردین ؟؟:rofl::rofl::rofl: من که تاحالا گاهی وقتا بازیش میکنم Cj Grove Street 4Life :grin::grin::grin:

5 پسندیده

@Aref_hb

:clap::clap::clap::clap::clap::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart:
واااااای!!! :joy::joy::joy::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
من یه ساعته اینجا لایک کردم … تازه تونستم ویدئو رو تو تلگرام ببینم! :hibiscus::hibiscus::sunflower::tulip::tulip::rose::rose:
من یه رفیق اینجوری داشته باشم، دفعه اول، کارم تمومه!!! :point_left::coffin:

5 پسندیده

.It was great :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: همچنان ادامه دهید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

عالی بود man :joy: خیلی جالب بود .همچنان منتظر ادامه داستان هستم .:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

سلام سلام
بازم عالی، ماشالاه بهتون :grin::cherry_blossom::cherry_blossom:

یاد این دیالوگ افتادم،
باند، جیمز باند :joy:

7 پسندیده

نه دیگه تا این حد :face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

سلام جناب @Aref_hb گرامی :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::tulip::blossom:شبتون سرشار از عطر گلهای اطلسی و رازقی :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::tulip:بابا چه کردیند ایولا :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:واقعا هیجان انگیز و خنده دار بود برام بخصوص بااین شخصیت جدید خفن گل کاشتیند منتظر داستانها و ویدیوهای عالی بعدیتون هستم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rosette::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet:۱دنیا تشکر :hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::sunflower::blossom::blossom:

4 پسندیده

کی بازی نکرده؟ :grin:

Ah shit, here we go again. :grin:

6 پسندیده

خیلی خوب بود :clap:
جیمز دست سم بلک رو ازپشت بسته :joy:

5 پسندیده

من عاشق جیمز و سم شدم :joy:
آورین کارشون عالیه :ok_hand:
هرکی رو ببینم اینو میگم دیگه
:point_left: I will kill you

4 پسندیده