این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

منشنم می کردی عزیزم :purple_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart:

7 پسندیده

کردم الهه جون
اولین نفر

7 پسندیده

سلام.وقت همگی بخیر باشه.من اولین باره در تالار زبانشناس شرکت میکنم
خیلی دوست داشتم این تاپیکتونو
عالی بود
فقط یه سوال
چه جوری باید تو این چله شرکت کنم و کسی که میخواهیم در پیش بردن برنامه هامون با هم همیاری کنیم رو چه جوری انتخاب کنم
ممنون

7 پسندیده

وای نگووووو
فکر کنم دیگه کرونا گرفتن هیچکی نموند :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

چرا ته دیگش مونده :joy::joy:

6 پسندیده

سلام بر شما

خداروشکر که مفید بود براتون :rose:

تاپیک چله به تاپیک مراجعه کنید دوست عزیز :point_down:

7 پسندیده

منم از خودم بگم این روزای تعطیلی مو ؟؟؟ :grin::hugs:
واسه من خیلی فرق نکرده فقط مدت زمان کارهایی که قبلا انجام میدادم طولانی تر شده
اون قدیما قبل کرونا :laughing::laughing: بعد از سر کارم که میومدم خونه یک ساعت ورزش میکردم الان یک ساعت صبحه یک چهل دقیقه شب
بیشتر هم حلقه و رقص.
زبان بیشتر میخونم ، توی عید علاقه مند شدم به پادکست Esl ، صدای آقای جف رو دوس دارم ، بعد اینکه پادکست هاشم درباره کارای روزمره اس خیلی واسم مفید بودن ، کتاب اینا که بماااااند گفتن نداره :grin:
بعد مرداد امتحان تایپ ده انگشتی دارم خیلی وقته تمرین میکنم ، این روزا هم مچ دستم اجازه بده گوشی دستش زیاد نگیره میتوانم بیشتررر تمرین کنم . :grin::face_with_hand_over_mouth:

انیمه و فیلم و سریال هم که هرشب یکی دو قسمت میدیدم ، هنوزم میبینم . :blush:

زیاد می خوابم :sleeping: اینو خیلی دوس دارم :yum:

اشپزی هم یک روز درمیون با منه تو عید و تعطیلی، خودش کلی وقت میگیره

بعد چون خودم عاشق حلوام ، از اول عید تا الان چهار بار حلوا درست کردم :drooling_face:

شبم تا ساعت دو که زنجیره ام و پر کردم با خیال راحت می خوابم :sunglasses::relaxed:

اینستا و تلگرام ام نمیرم اخبار هم گوش نمیدم استرس میگیرم :grin::smiley:

The End

15 پسندیده

این عالیههه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: آفرین برنامتو دوس دارم

10 پسندیده

خیلی عالیه :clap: منم کلی فیلم و سریال دیدم تو این هشت روز
:heavy_plus_sign: :zap:

10 پسندیده

ممنون از راهنماییتون ولی قبلش موانعی که مانع گوش کردن فعال هستند را رفع کنم،اینم خودش تمرین می خواد تکنیک سایه بهترین روش برای تمرین وتقویت گوش کردن فعال است.
بازم ممنونم

7 پسندیده

چه برنامه های باحالی داری :star_struck:
تایپ ده انگشتی که نیاز به امتحان نداره برای خودت هم میتونی تمرین کنی کلی سفارش بگیری متن تایپ کنی، خود به خود سرعتت میره بالا.
من حلوا دوست :yum:
برنامه هات عالی بودن :clap::clap:

5 پسندیده

یخبر خوب گوشیمو گرفتم :heart_eyes: ولی یچیزی خالم گفته روزی نیم ساعت بهش بدید :no_mouth::no_mouth::no_mouth: عب نداره کم کم زیادمیشه

6 پسندیده

یه امتحان فنی حرفه ای هست گفتم اینو بدم مدرکشو بگیرم ، کنار Icdl که دارم
ولی در کل تایپ خیلی دوس دارم الانم تمرین ام بیشتر واسه اینه که بدون نگاه به مانیتور تایپ کنم فقط متن ببینم :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

8 پسندیده

نمیدونم بعضی ها میگن ضرر داره ولی رو اندام من که خیلی تاثیر مثبت گذاشته تو این چهار سال مشکلی واسم پیش نیومده خدا رو شکر . میشه هم چهار تایم یک ربعی در طول روز انجام داد. :smiley:
حلقه رو اصلا نمیتونم ترک کنم واقعا دوسش دارم :heart_eyes: تنها ورزشیه که تو خونه میتونم انجام بدم کلی کالری بسوزونم .
رقص و ورزشای سبک ، پا کوبیده میشه زمین ، طبقه پایینیمون خیلی حساسه رو صدا :grin: باشگاه هم دوس ندارم برم بو میاد :smiley: راهش ام طولانیه

8 پسندیده

سلام
بچه ها دیدم الان که تو خونه نشستین و بیکارین یک آهنگ شمالی بزارم گوش بدین و … :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

12 پسندیده

تاثیر مثبت که داره، خیلی هم تاثیرش سریعه اما در دراز مدت تاثیر منفیشم میذاره.

خودکشی میخوای بکنی؟ :slightly_frowning_face:

8 پسندیده

موفق باشی :rose:⁦‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

8 پسندیده

عجب آهنگایی بود کلی روحم رو شاد کردی
عالی بووود :joy:

8 پسندیده

به به مبارکه :clap::rose:
ایشالا به شادی
:zap::heavy_plus_sign:

8 پسندیده