کسی هست عربی بلد باشه؟

چرا از ادما کینه به دل میگیرید اونم تو مجازی ، یکم مهربون تر باشید…

6 پسندیده

اگه اون چالش رایتینگ “صد تا چیز می تونی در مورد خودت بنویسی” رو خونده بود، با من آشنا می شد. حتی یه جاش نوشته بودم که “من شخصیت جدی ای دارم.”
تمام موارد اون چالش رایتینگ، عین واقعیت بود.

4 پسندیده

شاید نخونده خب… :unamused:
.
. بیخیال بمن ربطی نداره میدونم؛ ولی یکم وسیع تر نگا کنید :sweat_smile:
همه ادما باهم فرق دارن شاید من شوخ باشم ولی یکی جدی…در کل 5 انگشت یکی نمیشه :relaxed: میدونم خودتون اینارو میدونید ولی بازم چون من زحمت خوندن به خودم دادم زحمت تایپم به گردن گرفتم :sweat_smile:

5 پسندیده

اتفاقاً رو جواب چالش رایتینگ من نظر داده … فکر کنم به خودش زحمت نداده انگلیسی هاش رو بخونه!

شوخی هم حدی داره …

4 پسندیده

سلام برادر من عربم و میتونم به شما کمک کنم

7 پسندیده

داداش من تو رشت درس میخوندم. یه بار یه مهمان از تهران اومد رشتی ها شروع کردن دست انداختنش.
مشکل خیلی فراتر از این حرفاست

هر چند من یادمه اولین نفری بودم با اون پسره رفیق شدم. بهم یه آموزش فتوشاپ هدیه داد. منو عاشق کامپیوتر کرد و حالا تقریبا اکثر نرم افزار ها رو راحت یاد میگیرم.

پس دنبال این نباش دیگران چی دربارت فکر میکنن. تو کاری رو کن که دلت میگه. دل من گفت با اون پسر رفیق شم و همون گام کوچیکی شد شاید برای موفقیت ده سال بعد من.

من هر چ سنم بیشتر میشه حرف دیگران برام کم اهمیت تر میشه، چ تشویقشون چ توهین هاشون.

مثل گنجشک باش

موفق باشی

16 پسندیده

دمت خیلی گرم اقای کشاورز تو بهترین هستی.
من سخت تلاش میکنم که یه روز بتونم تو زبان مثل شما بشم.
تو زبان الگویه من شما هستین و خدارو خیلی شکر میکنم که با شما و زبانشناس آشنا شدم
خب دیگه وقت تون رو نمیگیرم ممنون که به بنده جواب دادین
موفق و سربلند و تا اخر عمر خوشحال باشین :wave:t2:
:iran::heart::afghanistan:

11 پسندیده

منم بلد نیستم ولی از بین دوستانم میگردم…اگه تا الان مشکل حل نشده باشه معرفی میکنم حتما

5 پسندیده

99 درصد پسرا امید به زندگی رو مدیون تک ماده ان :sweat_smile::relieved:
تا تیکه ای دیگر بدرود.

گاهی فکر میکنم پی ویمو پرینت گرفتی گذاشتی جلوت :joy:. خارج از شوخی من هر چی یادگرفتم از اشتباهاتم بوده که تبدیل به یه درس قشنگ شد. ایشالاه که برای تو هم مفید باشه :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

:joy::joy::joy: یادمیگیرم هرچی میگیو آخه بهتر از درسام

ایشالله
فدات خانم باتجربه خوش صدا جونن :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

5 پسندیده

کینه به دل نگرفتیم زخماشون مونده و هیییییییچ روزی خوب نمیشه

5 پسندیده

سلام. @hnaseri
وقت تون به خیر…خدا قوت

لطفا پروژه sync کردن دستگاه هارو هم جزو اهداف کوتاه مدت تون قرار بدید.

من الان خیلی برا پشتیبانی گرفتن (آپلود و دانلود) مشکل دارم…از ساعت 5و نیم عصر تا الان می خوام از اطلاعاتم پشتیبانی بگیرمو رو یه سیستم دیگه بذارم ولی هنوز نتونستم.
من مجبورم این کار رو هر روز اول صبح و دم غروب انجام بدم و واقعا معضلی شده برام این چند روز :woozy_face: :cry:

متشکرم

8 پسندیده

چرا نتونستید؟ …

5 پسندیده

سلام.
نمی دونم…تا 99 درصد پیش می ره و بعد از اون، خطا می ده. (مطرح کردم تو بخش پشتیبانی اپ)

4 پسندیده

:clap: :clap: :clap: :rose:
ولی خب اولش یکم سخته ک برات مهم نباشه😬

3 پسندیده

خسته نباشید دوست گرامی

3 پسندیده

سلامت باشی …

3 پسندیده

سلام آقای ناصری @hnaseri :hibiscus::sunflower::rosette::rose::blossom::tulip::blue_heart::green_heart:
ببخشید کی این نسخه آی اُ اِس آماده می شه؟
تاریخ تقریبی می تونید بدید؟
این دوستام و همکارام همش سوال می کنن، همش می گم اِن شاء الله بزودی :joy::joy::joy:

3 پسندیده

به به عمه جان
کم پیدایی
نبودی
@elahehvelayati

5 پسندیده

خود اپلیکیشن آماده است. اما بحث انتشارش ممکنه اونقدری ساده نباشه و زیاد طول بکشه. تحریم های اپل خیلی سخت هستن.

5 پسندیده