شروع زبان جدید

سلام جناب @asobhani-lte گرامی :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::white_flower::rose::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::hibiscus:عصر عیدانه تون شادباش و به مبارکی :bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::rose::rosette::white_flower::rose::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::hibiscus:دقیقا باصحبتهاتون موافقم من هم پیامتون رو دیدم در تکمیل گفته های شما نرم افزار رو گذاشتم چرا که در اکثر انسانها واقعا حوصله نمی کنند توی نت سرچ کنند و طبق فرمایش شما بسته بندی و رنگ و لعاب دادن تا دید رو جذب کنه واقعا یکی از ارکان فروش بخصوص برای خانمها :blush::blush::blush::blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::tulip::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet:بحث این تاپیک اصلا نیست ببخشید نظرشخصی خودم رو گفتم فقط و فقط نظر شخصی خودم بوده و اصلا به این تاپیک اصلامربوط نمیشه ببخشید :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::rose::tulip:

3 پسندیده

یکساعتم تکمیله رقیب گرامی اولویتم همیشه زبانه:muscle::v::joy::joy:

خدا خیر اقا کامبیزو بده این چالشو راه انداخت من یکی به راه راست هدایت شدم :joy::joy:

3 پسندیده

‏«Learn Languages with Memrise - Spanish, French…» را در بازار اندروید ببین:

3 پسندیده

جریان دویست تومن چیه ؟!!!

5 پسندیده
5 پسندیده

این که بسته شده😔
چقدم پایاما زیاد بودن فک کنم دو ساعت وقت لازمه ادم بخونشون

5 پسندیده

آقای @mehdi24666
دیر به دیر می یایید تالار همین می شه دیگه.
همون صبح یه تاپیک انگیزشی در مورد حفظ زنجیره مطالعه روزانه نوشتم که شد منشاء این چالش. ولی باز داشتم بی جهت مورد حمله یکی از آقایون تالار قرار می گرفتم. :hibiscus:

1 پسندیده

والا من قبلا اون تاپیک شرط بندیو دیدم نرفتم بخونمش
یه مطلب دیگه دیدم دیگه بعدا هم ندیدمش جایی
هرچند من الان نشونتون میدم یه چالش خودم را میندازم😊

3 پسندیده

دست شما درد نکنه :clap::clap::clap::clap::joy::joy::joy::sunflower::hibiscus::blue_heart:
دیروز هم متهم شدیم به زنجیره پر کردن قلابی! :joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام محدثه جان
من قبلا مدتی زبان فرانسوی و اسپانیایی کار کردم و برای شروع از متد پیمزلر استفاده کردم.
پیمزلر با رابط انگلیسی هست ولی اگه باهاش راحت نیستید میتونید با رابط فارسی هم تهیه کنید که با عنوان نصرت هست.
برای من که حتی به ندرت سمت فیلم های فرانسوی و اسپانیایی میرفتم و اصلا هیچ شناختی رو این زبان ها نداشتم کمک خیلی خوبی بود.
بهم خیلی کمک کرد ارتباط برقرار کنم با این زبان ها
چند ماه پیش هم تو یه تاپیکی یادمه آقا فرزاد Assimil رو معرفی کرده بودن.
من هنوز با این منبع کار نکردم ولی آقا فرزاد خیلی تعریف کرده بودن.
میخواستم بعد از اینکه یه پایه خوب پیدا کردم بعدش برم رو کتابخوانی و مقاله خوانی و تمرین کردن با فیلم ها
من تا مهر ماه هم این دوتا زبان رو کار کردم ولی بعدش تایمم محدود بود و تصمیم گرفتم که تو زبان انگلیسی به سلاست و تسلط عالی برسم و بعدش ادامه بدم.
ولی همون چندماهی هم که برای یادگرفتن دوتا زبان جدید وقت گذاشتم تجربه خیلی خوبی بود.
احتمالا بعد از اینکه به سطحی که تو زبان مد نظرم هست برسم اول فرانسوی رو یاد بگیرم بعد اسپانیایی، یادگیری دوتا زبان جدید به موازات هم تجربه جالبی بود ولی تمرکز روی یه زبان جدید باشه بهتره
امیدوارم حرفام بهت کمکی بکنه :rose:

7 پسندیده

ممنون عزیزم اون دوره ای که اقا فرزاد گفتن نتونستم ترکیش رو پیدا کنم و ممنون ازراهنماییت این روهم امتحان میکنم :heart::tulip:

3 پسندیده

سلام من قبلا اپلیکیشن Memrise که عکس یک موشک زرد رنگ بود برای مطالعه انگلیسی داشتم ولی گوشیم رو عوض کردم نمیتونم پیداش کنم شنیدم سروراش تغییر کرده نمیشه تو ایران دانلود کرد درسته؟

6 پسندیده

سلام پیغام من چرا ارسال نمیشه…:sleeping::sleeping:کتابای ینی هیتیت سه جلدی خیلی خوبن.البته هدف اگه مکالمه باشه…ولی برای آزمون یوس اگه بخواین منابع کالج پوزای آنکارا بهترینه

5 پسندیده

وااااااای :scream:
وقتی خانم @salamatian-marzieh تویه تالار هستن من چرا پیشنهاد نرم افزار دادم
از ایشون باید درخواست میکردم پاسخ بدن

2 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنون بابت وقتی که گذاشتین اما دوتا از پیاهاتون حذف شده بود نتونستم بخونم یکم برقراری ارتباط با تکست بوک برام سخته

3 پسندیده

سلام اون دوتا اشکال تایپی داشت نتونستم حذفشون کنم.منابع رو هم ک ارسال کردم براتون
موفق باشید

4 پسندیده

ممنون از شما :tulip:

3 پسندیده

این تاپیک آخرین تاریخش 2020 اه چرا اومده بالا:roll_eyes:

یکی تبلیغ کرده بود و کامنتش حذف شد بهمین دلیل این تاپیک بالا اومده :grin:

1 پسندیده

پس درود بر پاک کنندگان :joy: