تجربه شخصی من جهت حفظ زنجیره مطالعه روزانه

سلام دوستان زبانشناس :sunflower::hibiscus::tulip::rose:
مدتیه که تاپیک جدید ننوشتم و یکم تو تالار زبانشناس کم کار شدم.
ببخشید بابت این کم کاری ام. عذر بنده رو پذیرا :blue_heart::blue_heart::blue_heart: باشید.
خوب بریم سراغ تجربه من در رابطه با حفظ زنجیره مطالعه روزانه در زبانشناس.
راهکاری که من در این زمینه در پیش می گیرم به این صورته که مطالعه هر روز رو یه ربع یا بیست دقیقه قبل از شروع روز بعدی “ساعت دوازده شب” شروع می کنم و رنگ خونه اون رو تبدیل می کنم به آبی تیره. زمانی رنگ خونه مختص هر روز، به آبی تیره تغییر پیدا می کنه که میانگین مطالعتون "گوش دادنتون به صوت در هر سه بخش “زبانشناس، زیبوک و زوم” توی اون روز، یک ساعت به بالا باشه.
وقتی هم که زمان پر کردن زنجیره مطالعه روزانه در برنامه فرا برسه، تو صفحه اصلی برنامه، عدد کنار علامت آتیش بالای صفحه اصلی برنامه “درست بالای گوشه سمت چپ تصویر”، از حالت ثابت، به حالت چشمک زن تغییر پیدا می کنه.
این هم شات خودم از صفحه اول، صفحه تقویم و صفحه میانگین گوش دادن به صوت بخش های مختلف در برنامه.
از زمان خرید اشتراک طلایی، زنجیره مطالعه روزانه ام رو حفظ کردم.
سعی کنید با زبان زندگی کنید. :v::v::v:
خیلی ممنون، تیم عزیز زبانشناس :blue_heart::heart::two_hearts:
خانم @maria-ghrmn :dizzy::dizzy::dizzy: این تاپیک به شما کمک می کنه :green_heart::purple_heart::yellow_heart:

41 پسندیده

امیدوارم زنجیره رو به 1003 برسونید :grinning: :clap:

14 پسندیده

مرسی آقای @ali-13 :joy::joy::hibiscus::sunflower::tulip::rose::blue_heart:
ولی خوبی زنجیره اینه که برای مطالعه زبان، ایجاد تعهد کافی می کنه. :v::v::v:

13 پسندیده

اِ من ب تازگی زنجیرم ب پارگی پیوسته :joy::raised_hand:
بعد گفتم‌ بیام ۱۲ شب ک شد شروع کنم زنجیرمو تکمیل کنم ک اون روز خیالم راحت باشه :neutral_face:
تِله پاتی داریم :sunglasses::pinching_hand:
خانوم‌ دُکتر :woman_student: کارت درسته :stuck_out_tongue_winking_eye::metal:

هزاررر بار ۱۰۰ شد پاره شد :disappointed_relieved:
با تَچَکُر :expressionless:

19 پسندیده

نازی @Nzi :dizzy::dizzy::dizzy: عززززززیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مهم تعهده که شما :ribbon::ribbon::ribbon: داری :green_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:

دقیقاااااااً :clap::clap::clap::v::v::v::grin::grin::grin:
دقت کردی چقدر افکارمون شبیه بهم هست؟ :heart::sparkling_heart::two_hearts:

مرررررسی که همیشه انرژی مثبت :blue_heart::blue_heart::blue_heart: من بودی و هستی :sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip:

11 پسندیده

:heart_eyes::kissing_heart::rose:

زیااااادِش خووووبه … :grin::raised_hand:

قُررربانه شُما :heart_eyes: :heart: :rose:
:woman_student: خانوم دُکتر :woman_student:
:bouquet:

11 پسندیده

خیلی ممنون. همیشه عالی هستید:heart_eyes::heart_eyes: راهنمایی ها و پیشنهاداتون خیلی کمکم کردن تا از همین ابتدا، قوی و بدون قطع زنجیره شروع کنم
مرسی ک ب فکر تازه واردا هستین:heart::sparkling_heart:

9 پسندیده

عالی بودن رو از شما @maria-ghrmn :dizzy::dizzy::dizzy: یاد گرفتم. :rose::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sparkling_heart::two_hearts:

اتفاقاً آقای کشاورز یه چالش در همین راستا مطرح کردند:

ممنون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ممنون :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::ribbon::ribbon::ribbon:

11 پسندیده

بله دیدم چالش رو
خیلی ایده هاتون جالبه
کلا چیزی ک تالارو جذاب کرده همین ایده های جذاب جدید و غیرتکراریه

ولی فک نمیکنم بخام شرکت کنم چون اهل شرط بندی و پول گرفتن نیستم
کلا ازینکه ی زوری و اجباری بالا سرم باشه، یا ترس از دست دادن پولی، داشته باشم، هیچوقت نتیجه نگرفتم
من ک اینطوری ام :sweat_smile:
همیشه سعی کردم کارهامو خودم انجام بدم تا حد امکان بدون کلاس رفتن و خودمختار
کارام دلی باشه بهتر نتیجه میگیرم :sweat_smile: :sparkling_heart:

13 پسندیده

مرسی از این همه انرژی مثبت :blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

بابا شوخی می کنند اعضا :joy::joy::joy::grin:

شما کارتون خیلی درسته :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose::tulip::tulip:

11 پسندیده

خیلی لطف دارید ممنونم :blue_heart::heart::green_heart::orange_heart::yellow_heart::sparkling_heart::cherry_blossom:

8 پسندیده

الهه جون منم به تازگی یه دو هفته اس که یک ساعت گوش دادنم رو بعد از ساعت دوازده بلافاصله شروع میکنم تا زنجیر م پر شه . منتها فقط درسی که قبلا گوش دادم ، چون آخر شبه انرژی لازم ندارم واسه یادگرفتن لغات جدید.
بعد در طول روز درس جدید ، کتاب جدید میخونم . :slightly_smiling_face:
حالا نمیدونم بعد کرونا چه طور میشه ، سرکار برم ، ده نیم یازده خوابم دیگه.

11 پسندیده

قربانت @miss_mary :dizzy::dizzy::dizzy:
ولی من الان فقط تو بخش زیبوک هستم و گسترده خوانی می کنم یکم روحیه ام :blue_heart::blue_heart::blue_heart: بهتر بشه. :green_heart::purple_heart::yellow_heart: ولی باز خوبه به برنامه خوندنت متعهد هستی. :v::v::v:

عاااااالی :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:

من که تقریباً همیشه بیدارم. :joy::smiley::ribbon::ribbon::ribbon:

10 پسندیده

اره دقت کردم این روزا تا سه چهار تو تالارید :face_with_hand_over_mouth::smile:
من وقتی میام اینجا روحیه میگیرم واسه ادامه دادن زبان خوندنم.
خیلی خوبه هستین :hibiscus::tulip::rose:

11 پسندیده

من همیشه تو تالارم :joy::joy::joy::grin:
همیشه حاضر در صحنه هستم :green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart:

11 پسندیده

سر چقدر شرط ببندیم؟
من که پایم.

آخه فکر کنم من اینجا پیشکسوت باشم با این زنجیره‌ای که دارم:sunglasses::smiley: (که اشتباه فکر میکنم) با روزی حداقل ۴۵ دقیقه… هرچند بجز یکی دو روز، همه‌ی روزها رو بالای یک ساعت به صوت‌ها گوش کردم.
نتیجه‌ش هم شده یک لهجه‌ی آمریکایی خیلی خوب و روان شدن زبونم.

20 پسندیده

سلام
چه جالب…
ویس نمیذارید؟

11 پسندیده

سلام آقای @arman_zaker
اِی کاش دیروز می اومدید تو تالار
اون تاپیک شرط بندی، دیروز پارتنرهاش مشخص شد و دیگه بسته شد. :green_heart::yellow_heart::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose:
زنجیره عالی :clap::clap::clap::v::v::v:

8 پسندیده

سلام بر شما
بله حتما.
یه ویس دارم از خودم مال حدودا یک سال پیشه👇🏼
که پاسخِ این سواله که آیا ترجیح میدید توی کارها ریسک کنید یا همیشه سعی میکنید کاری رو بکنید که ازش تماما مطمئن هستین؟

در کل برای برقراری ارتباط مشکلی ندارم… با این حال دارم ادامه میدم چون هدف بزرگتری از فقط ارتباط برقرار کردن دارم.

16 پسندیده

58 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت