زمانی که برای زبان وقت میگذارید

من روزی 15 دقیقه وقت می ذارم

3 پسندیده

من روزی ۲۰دقیقه می خونم. البته قبلا کمتر بوده کم کم دارم زیادش می کنم.

2 پسندیده

یا خدا ، پنج ساعت رو چجوری پیدا میکنین .
من بیشتر از چهل دیقه نمیتونم زبان گوش بدم .
سطحتون چیه ؟
من تازه اومدم سطح سه . و سطح خودم pre intermediate هست .

3 پسندیده

فریبا خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: وقت، پیدا کردنی نیست. از خیلی از چیزهای کم اهمیت می زنم، بجاش برای زبان :blue_heart::blue_heart::blue_heart: وقت می زارم. میانگین شنیداری این هفته ام سه ساعت بوده. ولی هر یک ساعت شنیداری، حداقل، دو ساعت وقت ازم می گیره.

من تو برنامه، سطح چهار هستم و هیچ وقت کلاس زبان نرفتم که سطح دقیق خودم رو بدونم. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

2 پسندیده

خیلی عالی هستین . درسته وقت رو باید خودمون به وجود بیاریم .
راستش نه اینکه وقت نباشه هست .
اما نیم ساعت که زبان میخونم خسته میشم و میرم دنبال کارای دیگه .
این همه ساعت رو چجوری میتونین تو اپلیکیشن باشین و باهاش کار کنین ؟
ما یه گروه سه نفر هستیم که تو یه گروه واتساپ با هم زبان میخونیم voa از سطح ساده اش .
بیا با ما کار کن . ما رو رو غلطک بنداز :grin:

3 پسندیده

این تاپیک ها رو خودم نوشتم. فکر کنم بتونه بهتون کمک کنه :blue_heart::green_heart::purple_heart::yellow_heart::two_hearts:

2 پسندیده

ببخشید در کل چند ساعت زبان در روز می خونید؟؟؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیز :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
این مقدار تو برنامه زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

2 پسندیده

می تونم ازتون یه راهنمایی بگیرم

3 پسندیده

بله حتماً :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::tulip::rosette:

2 پسندیده

راستش .من سطح زبانم متوسطه و در حال حاضر دارم کتاب های زیر رو به طور خودخوان مطالعه می کنم
Grammar in use
Vocabulary in use
Idioms and collocation in use
۱۱۰۰واژه
به نظرتان کی میتونم به سطح پیشرفته برسم

3 پسندیده

البته دو کتاب دیگه هم هست برای شنیداری و لغات

2 پسندیده

بهتره در این زمینه، با یکی از مربی های اَپ مشورت کنید. چون من اصلاً سطح خودم رو پیشرفته نمی دونم و نمی تونم نظر بدم. خودم هم مثل شما، یادگیرنده هستم.

2 پسندیده

از کجا میتونم با ایشون ارتباط برقدار کنم؟؟؟؟

2 پسندیده

مربی های عزیز زبانشناس :blue_heart::green_heart::purple_heart::yellow_heart:
@YoKambiz
@pari
@Farzad_Poodineh
@elhamhajavi
@ala
اگه می شه، این دوستمون رو راهنمایی کنید. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::point_down::point_down:

3 پسندیده

خیلی ممنونم از لطفت:heart::heart::heart:

3 پسندیده

سلام الهه جان، اول که شما خودتون استادید
بابت دوست عزیز

من بجز کتاب آخر بقیه رو شناخت ندارم، اینکه کی به سطح پیشرفته می رسید باید عرض کنم اگه هزاران کتاب دیگه هم لیست کنید تاثیری در تخمین زمان رسیدن به آن سطح نخواهد گذاشت. یادگیری زبان جدید تحت تاثیر هدف تون، انتخاب مسیر درست، نحوه صحیح دریافت ورودی و مهمتر از آن خروجی زبان می باشد. پس اول باید این متغییرها رو تعیین کنید که بتوان تخمین درست برای رسیدن به هدف داشت.

3 پسندیده

خانم نیکنام عزیز @ala :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
شما به بنده خیلی لطف دارید. ولی این موارد خیلی حساس هستند و من سکوت می کنم. :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
من الان هر چی جلوتر می رم، احساس می کنم هیچی از انگلیسی نمی دونم. :green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart:

4 پسندیده

غیر از این بود یعنی خوب پیشرفت نکردید؛ این احساس رو تبریک می گم.
این ذات یادگیری زبان هست بیشتر یاد بگیرید ناگفته های زیادی رو کشف می کنید که باید درست درگیر فراگرفتنشون شد.

4 پسندیده

فقط سعی کن یاد بگیری، رو این زووم نکن کی میتونی به سطح پیشرفته برسی بالاخره بهش میرسی روزای اول کند ولی یکم یکم خیلی سریع میشه پیشرفتت

3 پسندیده