تالار زبانشناس

زمانی که برای زبان وقت میگذارید

سلام میخواستم مقدار زمانی که برای زبانتون میگذارید رو بدونم ممنون میشم اگه مقدار زمانی که برای زبانتون در نظر میگیرید رو به من هم بگین.

4 Likes

سلام روزی حداقل نیم ساعت
میانگین ماه قبل ۲۵ دقیقه بوده

3 Likes

مرسی من هم روزی۱ساعت

4 Likes

ای ول! افرین:rose::rose::rose::rose::rose:چه سطحی هستید؟

4 Likes

من هنوز تخم مرغم ترک خورده من تازه واردم شما چی؟

3 Likes

:blush::blush::blush::joy::joy::joy:
پرتلاش ادامه بده
سطح۳

3 Likes

من فقط۳روزه اومدم تو اپلیکیشن

3 Likes

اشکالی نداره
با همین عزم بزودی از ما جلو میزنی
دانشجویید؟

3 Likes

نه من کلاس پنجم ابتداییم شما چی؟

4 Likes

بسیار عالی
عمری گذشت لب گوریم😊

4 Likes

یعنی شما دانشجویید مگه نه؟

3 Likes

منم تازه بسته سوم داستان های بچگانه هستم روزی نیم تا یک ساعت… ولی یه روز حوصلم سررفته بود نشستم لغات آبی همه داستانا رو الکی سفید کردم و جوجه از تخم مرغ زده بیرون … حالا نمیدونم چطور به حالت قبل برگردونمش تا واقعا سطحمو معلوم کنه… کسی میدونه؟ :roll_eyes: :neutral_face:

3 Likes

نمیدونم ولی فک میکنم اگه داستانتون رو از اول بخونین خیلی بهتره
ه چون اینجوری حداقل میدونی که داستانت رو خوب یاد گرفتی بعد جوجه از تخم زده بیرون.

2 Likes

کلا قبل از اینکه شروع به خوندن داستان کنم این کار ناپسندو انجام دادم ولی هر چی رو به جلو میرم چون لغت به لایتنر اضافه میکنم احتمالا سطحم کم کم رو به پایین میره :sweat_smile: راستی واقعا بهت تبریک میگم که از این سن کم شروع کردی

3 Likes

:blush::blush::blush::blush::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::hibiscus::rofl::hibiscus:
ای کلو

3 Likes

@zahra581 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

من حد اقل روزی پنج ساعت رو وقت می زارم.
میانگین شنیداری ام تو برنامه، دو ساعت و نیم است. برای هر یه ساعت شنیداری، دو ساعت یا بیشتر، وقت صرف می کنم.
اگه توان داشته باشم و کارهای دیگم اجازه بده، بیشتر وقت می زارم. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
لایتنر هم که بحثش جداست. :green_heart::blue_heart::purple_heart:

7 Likes

بخواطر شغلم زبان رو شروع کردم

3 Likes

وااای چه عالی👍 خیلی عالیه

4 Likes

ماشالله چطور این همه وقت دارید الهه خانم؟

5 Likes

کلک بود آره؟؟ :thinking:

3 Likes