اولین دوره و درسی که من تو زبانشناس خوندم 💙

سلام دوستان زبانشناس :two_hearts:
می خوام یکی از اولین تجربه های جالب خودم رو از استفاده از زبانشناس بهتون بگم. :sunflower::hibiscus::blossom::rose::tulip:
می گن تجربه اول در هر موقعیت و هر موردی، از ماندگارترین و تاثیرگذار ترین تجربه هاست، واقعاً راست می گن. همین اتفاق رو من در مورد زبانشناس، تجربه کردم.
این تجربه خوب من باعث شد که از همون روز اول، عاشق و دلباخته :purple_heart::green_heart::yellow_heart::blue_heart::heart: زبانشناس بشم. :joy::joy::joy:
دو تصویر زیر، شات اولین دوره و درس زبانشناس که بهش گوش دادم:

یکی از دلایل مهمش هم این بود که این دوره و درس های اون، خیلی به رشته تحصیلی و عقایدم نزدیک بودند و تاکید زیادی بر یادگیری خودآموز زبان انگلیسی داشتند.
شما هم از تجربه های خوبتون برای دوستان بگید. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

29 پسندیده

سلام
برای من همه دوره های زبانشناس دوست داشتنی بود :heart_eyes:
من که سطحم پایین بود با داستان بچه گانه و نیمچه داستان ها و مصور شروع کردم.
اما الان دوره قدرت رو شروع کردم و همینطور دیر هم تمومش میکنم چون میخوام عمیقاً یاد بگیرم :sunglasses:
این هم از اسکرین شات بسته قدرت و درس اول قدرت ⁦✌️⁩

20 پسندیده

سلام سپیده بانو @sepide-str :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اون که صد در صد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

من از همون اول دنبال قدرت بودم! :joy::joy::joy:
این عنوان تو زبانشناس، اول از همه جذبم کرد. :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart:

آفرین :clap::clap::clap: انگلیسی یعنی تکرار. منم تکرار زیاد دارم. ولی خیلی کمتر از شما.

دستت درد نکنه سپیده جان بابت شات ها. :heart::two_hearts:

13 پسندیده

منم اولین دوره م همین پکیج قدرت که همچنانم ادامه داره
ولی اولین داستانی که تو زبانشناس گوش دادم داستان هملت بود این داستان هنوزم واسم دوست داشتنیه و خاطره انگیز
یادآور خاطرات تعطیلات عید چند سال پیشه

11 پسندیده

من اولین دوره و درسم، همین دو تا تصویر شاتی هست که گذاشتم.

این داستان رو اولین بار، برای برادرزاده هام گذاشتم و اونها عاشق داستان های بچه گانه زبانشناس شدند.

مگه شما چند ساله که دارید از زبانشناس استفاده می کنید؟
من خودم تازه بیست و دوم آذر پارسال، اشتراک طلایی زبانشناس رو خریدم. :hibiscus::sunflower::tulip::blue_heart:

8 پسندیده

من اولین دوره ای که اینجا شروع کردم از چهار ماه پیش بسته داستان های مصور بود ، هنوزم ادامه داره
خیلی این بسته رو دوس دارم :heart_eyes: :star_struck: :heart_eyes:
دامنه لغات ام بدون اعراق با این بسته زیاد شد .
بعدش هم نیمچه داستان ها الانم درس سیزده ام هستم .
زیبوک که دیگه همه در جریان اند جای خود داره :grin:
اولین درس قدرت رو خوندم ولی هنوز حرفه ای نشدم.
ویدیو های خانم ونسا رو زیاد می دیدم و میبینم . خیلی خانم دوست داشتنی هستش.
پادکست های Esl رو گوش میدادم و میدهم.
ترجمه های درس های کتاب گویا یا قدرت رو هم مطالعه میکنم و چند تاشو قبلا خوندم ،( اوایل که اینجا اومدم) تا زودتر متوجه بشم چه جوری پیشرفت کنم.

11 پسندیده

سلااام اینجاست الهه جون؟؟

4 پسندیده

بله عزیزم @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
قضیه کنکور تجربی رو یادته؟ :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart:

4 پسندیده

بله یادمه بذار پیداش کنم

4 پسندیده

این داستان مصور رو برای برادر زاده هام می زارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: عاشق این داستان های مصور هستند :yellow_heart::blue_heart:
خودم ولی گوش نمی کنم :joy::joy:

این نیمچه داستان ها هم من خوندم. ولی زیاد تکرار نکردم. :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::tulip:

من که ویدئوهای خانم ونسا رو گوش می دم، دائم اینجوری هستم: :point_left::joy::joy::joy:
عاشق صدای آروم :blue_heart::blue_heart::blue_heart: و دوست داشتنیش :heart::heart::heart: هستم.

5 پسندیده

اوایل سال ۹۶ زبانشناس نصب کردم :grin:

4 پسندیده

خدا قوت برادر @samfarhadi :tulip::tulip::tulip:
من چهار ماه هم نشده هنوز. :blue_heart:

5 پسندیده

ممنونم زنده باشید :grin:

5 پسندیده

یادم هست روزای اول اونقدر به دلم نشست این اپ که مثل بولدوزر ۴ تا۶ ساعت یکسره باهاش کار می کردم طوری که سرگیجه می گرفتم از نگاه به موبایل پشت سرهم…
اونقدر لقمه های اول رو تند تند برداشتم از این خوان رحمت که یادم نیست اولی چی بود…
اما چیزی که به دلم نشست لهجه بریتیش زیبای خانم لوسی و حس خوب آموزش ایشون بود…
دو تا معلم خوب و خوشگل مثل خانم لوسی داشتم کنکور رتبه یک می شدم‌ :joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

من برعکس شما … اولین اتفاقات و جریاناتش، کاملاً یادم می مونه. حتی تاریخش هم یادمه.
مخصوصاً اونجاهاش که A.J. می گه. برید بیرون، داد بزنید، بپر بالا کنید :joy::joy: و … و انگلیسی بلند بلند صحت کنید! :joy::joy::joy:

چون لهجه خانم لوسی، بریتیش هست، هنوز سراغش نرفتم. با کتاب های زیبوک که لهجه راوی شون بریتیش هست هم نمی تونم کنار بیام. صوت بریتیش، به دلم نمی شینه.

:joy::joy::joy::joy::clap::clap::clap:
فقط لوسی؟! من خودم عاشق ونسا :blue_heart::green_heart: هستم. صداش محشره.

11 پسندیده

سلام ی سوال دارم یه درس زبان رو چقدر باید تکرار کرد ایا تکرار کردن باید پشت سر هم باشه یا این در دراز مدت لطفا راهنمایی کنید …

3 پسندیده

سلام
بله. هر چه بیشتر بتونید تکرار کنید، بهتره.
این دو تاپیک زیر، خیلی می تونه بهتون کمک کنه:

5 پسندیده

سلام
منم با انگلیسی قدرت شروع کردم
واقعا باعث شد عاشق انگلیسی بشم :grin:

6 پسندیده

بله مربی :dizzy::dizzy::dizzy:
این دوره فوق العاده هست. :heart_eyes:
من که قبلش عاشق انگلیسی بودم، با این دوره دیگه تقریباً کارم تموم شد! :joy::blue_heart::green_heart::purple_heart::heart::rose::sunflower::hibiscus:

5 پسندیده

شما تمومش کردین؟

4 پسندیده