جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

سلام دوستان زبانشناسی عزیز :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
دوستان … من امروز خیلی خیلی خوشحالم. :joy: اصلاً دست، جیغ، هورا …! :joy::joy::dancer::dancer::dancer: حالا چرا؟!
بعد از چهار ماه، به سطح چهار زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart: رسیدم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
حالا چرا اینقدر خوشحالم؟! چون ظرف شش روز، به سطح سه برنامه رسیدم. ولی دقیقاً چهار ماه یا صد و بیست روزه که تو همین سطح سه مونده بودم. اول شات های سطح و آمارم رو نگاه کنید تا داستان مطالعه خودم رو تو این چهار ماه و اَندی بهتون بگم:

قبل از اینکه برنامه زبانشناس رو روی گوشیم نصب کنم، زبان می خوندم. ولی بیشتر از تکست بوک ها و فایل های صوتی استفاده می کردم و خیلی از روند مطالعه و پیشرفت خودم، لذت آنچنانی نمی بردم. ماه اول، فقط از درس ها و منابع اصلی زبانشناس استفاده کردم و بیشتر تو لایتنر لغت خوندم. بخاطر همین میانگین شنیداری ام تو برنامه تو ماه اول، زیر یک ساعت هست. بعد یک ماه که لغات خوبی برام مرور شد، میانگین شنیداری ام رو بیشتر کردم … ولی باز تو درس ها و منابع اصلی خود زبانشناس بودم و همچنان نیز لغت هم می خوندم. بعد دو ماه مطالعه درس های زبانشناس و به عبارتی دیگر “فشرده خوانی”، رفتم سراغ زیبوک :green_book::orange_book::closed_book::notebook: و “گسترده خوانی”. ولی تو این دو ماه فقط تو زیبوک هستم و کتاب می خونم و بشدت جذبش شدم و نمی تونم از این بخش بیرون بیام! :joy::joy: بس که برام شیرین و جذابه. چیزی که بخش زیبوک رو نسبت به دروس بخش زبانشناس برام جذابتر کرده، لغات پیشرفته و ساختار نوشتاری جالب کتاب ها هست. طوری که بعضی کتاب های زیبوک رو بجای یک بار، چند بار می خونم. دوستان کتابخوان می دونند که لغت های مشترکی تو فصل های یه کتاب، دائم تکرار می شه. من هم اکثر لغت های جدید تو هر کتابی رو بدون استفاده از لایتنر و صرفاً در متن کتاب یاد می گیرم. همین امر باعث شده که تو دو ماه اخیر، رشد “لغاتی که می دانم” در برنامه زیاد بشه و زودتر به سطح چهار برسم. مگرنه اگر کتابخوان نشده بودم و تو زیبوک نمی چرخیدم، چهار ماه دیگه هم به سطح چهار نمی رسیدم.
الان هم به صورت تفنّنی، از درس های بخش زبانشناس و فیلم های بخش زوم استفاده می کنم. ولی استفاده اصلی من از برنامه، تو بخش زیبوک :books: هست.
:rose::sunflower::tulip::rosette::hibiscus::blossom:
حالا نمی دونم دارم راه رو درست می رم یا نه …
الان هم دیگه نمی تونم سمت تکست بوک های خشک و رسمی برم …
فقط زبانشناس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::v::v::v::blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:
:green_heart::blue_heart::purple_heart::yellow_heart::heart::sparkling_heart::revolving_hearts::two_hearts:

66 پسندیده

مبارک باشه الهه عزیز ، فارغ التحصیلی جوجه اتون رو ببینم :heart_eyes::grin:
:tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:
زیبوک معرکه اس بسیاااااااااااارررررر موافقم. :heart_eyes:

10 پسندیده

مرسی مریم جان @miss_mary :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

فکر کنم یه دو سه سالی طول بکشه :joy::v:

از معرکه هم یه چیزی اون وَر تره! :joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

7 پسندیده

سلاااام
دست جیغ هوراااااا
مبارکه

10 پسندیده

سلام خوبی عمه الهه ؟؟
خیلی خیلی مبارکا باشه
من از دیدن آواتار ات
و از دیدن زنجیره ات همیشه خوشحال میشدم و میشم
و به من کلی ذوق میده خیلی خیلی خوب هست
و من الان خوشحالم که خوشحالی و حالت خوب هست :heart_eyes::heart_eyes::dizzy::dizzy:
کلا این آواتار عزیزت نجاتم داده همین چند روز پیش :money_mouth_face::money_mouth_face:
خدااییی دمت گرممم و خسته نباشی
انشالله که بهترین ها نصیبت بشه چون لایق بهترین هایی

8 پسندیده

سلام الهه خانم
مبارک باشه خیلی خوشحال شدم براتون :rose: :heart_eyes:
به امید جشن موفقیت هاتون رو بگیریم :pray:

10 پسندیده

اینجوری @fateme191 :point_left::dancer::dancer::dancer::joy::joy:

مررررررسی :heart_eyes::heart_eyes::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart:

قربون دختر :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

از امروز باید استارت زنجیره رو شروع کنی :v::v::v::muscle::muscle::muscle:

خیلی خوشحالم از این بابت :heart_eyes::heart_eyes::blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

اِن شاء الله منم بیام مطبت :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

مررررسی سپیده جان @sepide-str :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart:

9 پسندیده

الهه جون فیزیکت خوبه دیگه اره بیا تلگرام :pray::smile::smile::smile:

5 پسندیده

خانم ولایتی عزیز تبریک میگم بهتون :tulip: :tulip:
دیدن پیشرفت دوستان واقعا حال آدمو خوب میکنه :star_struck:
ممنون از اینکه به اشتراک گذاشتید :rose:

9 پسندیده

وای سلام عمه جون
تبریککککککک
مبارکک مبارککک
:partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:

9 پسندیده

سلام آناهیتا خانم @anahitassff :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
خیلی خیلی مررررررررسی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart:

برای دوستای عزیزم گذاشتم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

عمممممه جووووونی @zeinabss :joy::heart_eyes::heart_eyes::dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

مرررررسی گل دختر :hibiscus::sunflower::tulip::rosette::rose::blue_heart::green_heart:

درس فیزیک منظورته؟! :joy: @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: دختر من همون سال اول دبیرستان فقط فیزیک خوندم. دیپلم “ادبیات و علوم انسانی” دارم. دانشگاه هم که دیگه هیچی.

7 پسندیده

سلام خیلی عالی شده عزیزم، با همین فرمون بری جلو اقای ناصری باید دوتا سطح برات اضافه کنه :joy::joy:
منم تو این مدت کم برام ثابت شد که نقش زیبوک تو دایره لغات حتی از جعبه لایتنر باارزش تره

7 پسندیده

دیشب داشتم به همین فکر می کردم که کاش زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart: بجای شش سطح، دوازده سطح داشت. :joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:

دقیقاً خیلی از لغات رو من تو ضمن خوندن تنها یه فصل از یک کتاب، یاد می گیرم. :green_book::orange_book::closed_book:

8 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالیییی باشه.
الهه خانوم مبارک باشه خیلی خوشحالم که به سطح ۴ رسیدین
شما یکی از بهترین کاربران هستین خیلی به من کمک کردین
تو تالار زبانشناس ازتون واقعا ممنونم خیلی خیلی
امید وارم همیشه پیروز و موفق و با انرژی باشین
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
:tada::tada::tada::tada::tada::tada:
:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:
:sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
:fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks:

9 پسندیده

سلام حسن آقا @HasanNoori1382 برادر عزیز :tulip::sunflower::hibiscus::blossom::rosette::rose:

خیلی خیلی ممنون :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

من خیلی خوشحال می شم اگه بتونم به دوستای تو تالار کمکی کنم :v::v::v:

شما خیلی لطف داری :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

6 پسندیده

تبریک الهه جان💪
موفق باشییی

6 پسندیده

واقعا خوشحالم که از طریق زبان شناس با ادم های با حالی مثل شما ها اشنا شدم واسه ادم انرژی مثبت میدین…
من سطحم خیلی پایینه و اول از داستان های بچگانه شروع کردم بعد این هم میخوام برم سراغ داستان های واقعی…
منم روزی یه ساعت و نیم شنیداری دارم و میخوامش روزی کنم سه ساعت. خودتون هم میدونید دیگه واسه سه ساعت شنیداری باید ۶ ساعت با زبان شناس در کل کار کنی

13 پسندیده

خیلی ممنون محبوبه جان @mahboobe14 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
آرزوی موفقیت برای همه بچه های زبانشناس :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

خیلی ممنون @oktay2 :green_heart::blue_heart:

ولی تایم مطالعه تون، اونقدر زیاد نباشه که از زبان زده بشید :sunflower::tulip::hibiscus::blossom::rosette::rose:

8 پسندیده

نه دیگه از شش ساعت بیشترش نمیکنم :joy::grin:
به قول کامبیز آهسته و پیوسته

6 پسندیده

یا ابوالفضل :joy: روزی شش ساعت رو می گی آهسته؟! :joy::joy::v::v::v:

7 پسندیده