شما چه سطحی هستید؟

۳ حدود ۶ ماهه:blush::blush::blush::blush: زود میایید بالا

5 پسندیده

سلام عزیزم، شما اینجا میتونین جوجوهای سطح های مختلفو ببینین

5 پسندیده

جوجوووها:joy::grin::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

4 پسندیده

موفق باشید ان شاء الله. :+1::ok_hand:

4 پسندیده

اخه جوجو ها منظور جوجه های توی اواتار است به کسی بی احترامی نشه

3 پسندیده

خیلی ممنون دوست عزیز:pray::rose:
دلم خواست زودتر به سطح 5 برسم😅

3 پسندیده

خواهش میکنم
سطح 6 بالاترینشونه، ولی کلا در یادگیری زبان عجله نکنید
ایشالله ب اونم میرسید :slightly_smiling_face::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

من بعد شش روز، از سطح صفر به سطح سه رسیدم. ولی دقیقاً صد و بیست روز طول کشید تا از سطح سه به سطح چهار برسم. الان هم بیست و پنج روزه که حدود یک چهارم این سطح رو طی کردم. شات سطحم رو که چند دقیقه پیش دیدید. ولی باز اینجا می زارم:

این تاپیک من درباره تجربه خودم تو رشد آواتارم:

6 پسندیده

ان شاء الله
نه عجله ای ندارم فعلا که آهسته دارم میرم جلو و سعی میکنم پیوسته باشه… :slightly_smiling_face::rose:

3 پسندیده

احسنت:ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::clap::clap::clap::clap:
موفق باشی دوست عزیز
چجوری اینقدر زود به سطح سه رسیدین؟!
قبلش زبان مطالعه میکردین؟ یا کلاس میرفتین؟ یا رشته تون زبان بوده…؟!

3 پسندیده

ایشون استثنا ی اپ هستند

3 پسندیده

بی خیال برادر :joy::joy::grin::blue_heart::green_heart:

4 پسندیده

دروغ که نمیگم!!!

4 پسندیده

من قبل این آپ، زبان مطالعه می کردم. ولی نه رشته تحصیلی ام زبان بوده و نه رنگ کلاس زبان رو تا حالا دیدم. :dizzy::dizzy::dizzy:
کلاً همیشه خودآموز خوندم.
:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

ایول :clap::clap::clap::clap:
خودآموزی رو دوست دارم و باهاش موافقم. :heart:
چند ترم که رفتم کلاس زبان هیچ لذت و پیشرفت چندانی حس نکردم. اما اینجا و این نرم افزار بهم بیشتر انگیزه میده🙂

3 پسندیده

سلام مرجان عزیز خیلی خوش اومدی :smiling_face_with_three_hearts: روز های خوبی رو برات آرزومندم اینجا :pray:

5 پسندیده

ممنون عزیزم
موفق باشی:rose::heart:

4 پسندیده

من واقعیتش نمی دونم سطحم چنده، تو نرم افزار سطحِ یکم اما من یک ساله که دارم از راه های دیگه زبان یاد می گیرم و تازه با این نرم افزار آشنا شدم، نا گفته نماند که به نظرم واقعاً نرم افزار خوبیه و یکی از خوبیاش اینه که بهتون می گه تو چه سطحی هستین

3 پسندیده

به خانواده زبانشناس خوش آمدی قبل از هر چیزبایدبگم یقینا از انتخابت پشیمان نخواهی شد. متد زبانشناس با آخرین شیوه های علمی فراگیری زبان تطابق دارد. من خودم حدودا سه ماهه از اپلیکیشن زبانشناس استفاده می کنم و با بهره گیری از منابع آن و نیز پشتیبانی و مطالب انگیزشی آن پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتم. به علاوه بصورت همزمان از تکنیکهای آنها برای یادگیری زبان آلمانی و فرانسه هم استفاده می کنم و بطرز شگفت آوری جواب گرفتم. با داستانهای کودکانه شروع کردم، سپس داستانهای واقعی، بعد از آن تلفظ انگلیسی بدون تلاش، بعد دروس پایه انگلیسی بدون تلاش، بعد از آن انگلیسی قدرت و در حال حاضر همین الان انگلیسی را صحبت کن را با جورجیانا دنبال می کنم. البته بصورت پراکنده بعضی از منابع دیگر را بازدید کردم مثلا کارتون پاندای کونگ فو کار، یا کتاب خاطرات یک دختر جوان. به نظرم در وهله اول مطلب مورد علاقه خود را متناسب با سلیقه و سطح انتخاب کن. سپس تا می توانی همون مطلب را گوش بده حتی اگه شده بالای بیست سی بار. این تکرار معجزه می کنه. و از بار سوم چهارم به بعد تکنیک سایه را روش اجرا کن من خودم عاشق این تکنیکم. صبور باش. مطلب مهم دیگر حتما پیج اینستا و کانال تلگرام زبانشناس را دنبال کن. معجزه دیگر در پیشرفت زنجیره است. سعی کن باهاش رقابت کنی و نزاری بشکنه. البته زبانشناس هم مرتب بهت یادآوری می کنه. خیلی مهمه. من از روزی که نصبش کردم نزاشتم زنجیره ام از بین بره و این خیلی موثره. به نسبت کلاسها که سوال کردی من شخصا هیچوقت به شیوه آموزش این کلاسها اعتقاد نداشتم. با زبانشناس برو جلو و صبور باش. مطمئن باش بعد از شش ماه احساس خیلی خوب و زیبایی خواهی داشت. موفق باشی

7 پسندیده

سلام خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید تا این راهنمایی های خوب تون رو برام بنویسید. :pray:
قطعا راهکار خیلی خوبیه و منم حتما ازش بهره میبرم.
منم توی این مدت که با زبان شناس کار کردم پیشرفت محسوسی داشتم توی شنیداری و همینطور صحبت کردن که قطعا با حفظ زنجیره میشه بهتر و بهتر شد.
:rose::pray:

4 پسندیده