هدف دقیق اززبان یادگرفتن

کلاً فضای خوبی نداره.

برای خانم ها به شدت مشکل ساز هست.

4 پسندیده

من خودم بیشتر از سیستم اموزشیشون و اگر کشور انگلیسی زبان نباشه در رابطه با اینکه چگونه زبان رو فرا گرفته و کار های مورد علاقش و فرهنگشون بیشتر صحبت میکنیم و همیشه هم اخرش اون باهام همدردی میکنه از نظر اونا بدبختیم البته همچین دروغم نمیگن :joy: یارو میگف من کلاس دوم ابتدایی هند رایتینگ خوشنویسی انگلیسی رو مدرسه یادمون داده ولی اینجا حالا کلاس هفتم حروف الفبا رو یاد میگیریم

4 پسندیده

دقیقا 🖒 به خاطر همین من فکر میکنم آسیب هایی که انسان از این طریق میخوره خیلی بیشتر از پیشرفتش هست :wink:

دقیقا درسته :expressionless: نمی دونم چرا زنها آنقدر باید مشکل داشته باشند حتی داخل آموزش :joy:
ولی آدم میتونه راه های دیگری را اضافه کنه :hugs:

6 پسندیده

بخاطر همین، من یکی از این دوستام رو با ده تا پارتنر بومی زبان عوض نمی کنم! :expressionless::joy:

:watermelon::maple_leaf::heart:

4 پسندیده

نگین، بعضیا حسرت می‌خورند :sweat_smile:

5 پسندیده

سلام بچه ها الان من دقیق بهتون میگم میخوام چه بکنم البته میگن تا به هدفت نرسیدی هیچ وقت به کسی نگو میخوای چه کار کنی :astonished: حالا نمیدونم منظورشون از این حرف چی بوده؟! چشم زخم بوده یا منصرف کردن طرف بوده یا حسادت و حسرت و…
خلاصه اما چون شما دوستای گل من هستید میخوام بگم
بگم؟!
چشم الان میگم اولا یه آموزشگاه خوب زبان بغل خونمون هست از شانس ماشالله خوب من :joy::ok_hand:
میخوام برم اونجا به امید خدا یه تعیین سطح بدم و بعد زبان بخونم از الان نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم من. انگار میخوام مقابل لئوناردو دی کاپریو بازی کنم :sweat_smile::rofl::rofl::rofl:

9 پسندیده

چ ایده توپی…من فارسی روزانه هام رو مینویسم. تو سالنامه…از امشب انگلیش هم مینویسم دیگ مرسی

3 پسندیده

خودمم باید این کاررو انجام بدم و به حرف خودم جامه عمل بپوشونم😅

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:ازدست شماهستی خانوم
کارخیلییی خوبی میخوای بکنی😉
در رابطه بانگفتن هدف بگم که به دردت میخوره
میگن هدف رو نگو چون برخی با گفتن حرف های منفی و دادن موج مخرب و ناامید کننده باعث میشن طرف دلسرد بشه ومن خودم تازه به این نتیجه رسیدم و دیگه به کسی نمیگم:wink::wink:
#نگفتن_هدف
کپشنشم درست کردم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

6 پسندیده

این برنامه رو منظورته؟؟

3 پسندیده

بله منظورم همین برنامه هست

4 پسندیده

بله منم که گفتم منظورم رو اگه کامنتو دوباره یه نگاه بندازید متوجه میشید ممنونم
موفق باشید :heart_eyes::rose::rose::rose:

1 پسندیده

طبیه جان کدوم‌منبع از زبان شناس ب نظرت پیشرفت چشم گیری داشته برات. …در مرحله پیشرفته و متوسطه رو ب بالا

1 پسندیده

الهه جان برای رسیدن بهc1…با توجه ب اینکه الانB2هستی، کدوم منبع رو میخونی شما در اپ زبانشناس و با چ برنامه و تاییمی؟

2 پسندیده

سلام پروانه جان :dizzy::ribbon:
من هر چه قدر که بتونم و وقت کنم، زبان :blue_heart: کار می کنم.

منبع اصلی ام هم “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” هست.

این برنامه مطالعه دیشب من

.
.
.

به این راحتی ها نمی شه به سطح C1 برسم.
اگه سخت تلاش کنم، شاید یک سال دیگه و بیشتر.

3 پسندیده

سلام پروانه جون😍
عزیزم من دوره انگلیسی قدرت و انگلیسی واقعی رو دارم مطالعه میکنم؛درکنارش از بقیه دروس هم استفاده میکنم مثلا اصطلاحات عامیانه یا لغات۵۰۴ که با داستان کلمات رو توضیح میده

2 پسندیده

خیلی هم عاالی مثله منه منابع شما.منتها من گذاشتم قدرت تمام ک شد انگلیسی واقعی رو برم موفق و شاد باشی همیشه:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 پسندیده

خیلی ممنون پروانه جان :dizzy::ribbon:
راهکار خاصی داره. راحت هم هست.
تو این تاپیک نوشتم.

2 پسندیده

سلام…بخشین ،. این چیز های که شما نوشتید چه ربطی به موضوع اصلی که دوست خوبمون گفتن داشت؟!

دوست خوبمون اقای کامبیز توی یکی از پروژه هاشون اورده بودن که هدف اصلی چیزیه که زنده باشه و نفس بکشه درواقع باکنار هم قرار دادن هدف های ریز به هدف اصلیمون شکل میبخشیم
برای مثال:

مثلا من میخوام سطح ام به 3ارتقا بدم
خوب چرا!؟؟؟
برای اینکه بتونم برای شرکتی که قراره استخدام بشم به عنوان
دستیار مدیر شرکتی در بخش برنامه نویسی نرم افزاری شروع به کارکنم
خوب این واقعا یه حس واقعیه…!
با توجه به جایی که هستم و جاییکه قراره برم یعنی سطحی که هستم و سطحی که قراره باشم ،هدف گزاری میکنم
و بعد به دنبال منابع مورد نیاز میرم
و زمان لازم برای اون هدف را تعیین میکنم تا ذهنم رو بارور کنم به به نقطه‌ای که قراره باشم!
و درنهایت توکل به خدا

1 پسندیده

هرکی‌بخواد به سطحی‌ مشخص ارتقا‌پیدا کنه حتما‌هدفی داره‌و اگر من هدفم‌رو‌مشخصا ننوشتم برای شما دلیل نمیشه که‌ هدف ندارم و فقط میخوام سطح مو‌ببرم بالا.شما ربطشو نفهمیدید‌ هم‌دلیل نمیشه‌غیر مربوط‌باشه‌ ب تاپیک‌موفق باشید

4 پسندیده