حافظ خوانی 🎶

سلااااممم
واااای خدا چقدر شمااا لطف دارییی مررررسی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip::tulip::tulip: لطف و بزرگواری ات رو نشون میده :star_struck::star_struck:

5 پسندیده

همکارها :blue_heart::yellow_heart::green_heart: باید بیشتر هوای هم رو داشته باشند.

4 پسندیده

سلام خیلی قشنگ بود مرسی خانمی عیدتم مبارک سال خوبی داشته باشی

5 پسندیده

سلام ممنونم
گوش هاتون زیبا میشنوه لطف دارید
عید شما هم فرخنده باد

5 پسندیده

سلام عزیز
خوب هستی؟
فوق العاده صدای گیرا و دلنشینی داری نفسم
تمنا به فدای تو عشق جان :heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

5 پسندیده

سلام
لطف دارید گوشاتون قشنگ میشنوه :blush::blush::dizzy:

5 پسندیده

یاد سردار افتادم :sleepy::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
دلم بد جوری گرفته.

6 پسندیده

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: منم با این شعر یاد کردم یک فردی رو اصلا انگار برای اون حافظ شعر سروده :pensive::pensive::pensive:

4 پسندیده

سلام
افرین بهتت :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose::rose::rose::rose::cherries::cherries::cherries::cherries::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::candy::candy::candy::candy:

5 پسندیده

سلااام مرررررسییی ازتت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dizzy::dizzy:

2 پسندیده

سلام علی آقا میشه یکی دوتا ازین برنامه ها بهم معرفی کنین ؟ :slightly_smiling_face:

لذت بردم فاطمه جون :wink: :heart_eyes:

4 پسندیده

سلام
امیدوارم خوب نه عاللی باشی
مررسی لطف داری :smile::smiling_face_with_three_hearts::innocent:

3 پسندیده

بگذارید براتون پیدا کنم

2 پسندیده

قیمت ۱۳ دلار ولی تویه ایران رایگان :sweat_smile:

3 پسندیده

بسیار مسی مسی مسی :blush: :slightly_smiling_face: :hugs:

4 پسندیده

خواهشمندم :pray::slightly_smiling_face:
امیدوارم شعر یا داستان خوانی های شما رو هم تویه تالار زبانشناس داشته باشیم :smiley:

4 پسندیده