چرا هیچ مطلبی به انگلیسی در مورد تاریخ عظیم ایران نداریم؟؟؟؟

با توجه به اینکه شما خانم هستید آقایون قطعا علاقه بیشتری برای ارتباط با شما دارن… کافیه پیج های لاتین با فالور کم رو درخوست مکالمه بدید و اونها به راحتی حاضر به گفتگو میشن… ضمنا هندیها بیشتر از بقیه جاها حاضر به مکالمه هستن… کشورهای اروپایی کمی میترسن… کافیه یه اکانت هندی پیدا کنی… بعد شب و روز روزگارتونو سیاه کنه :joy::joy:

3 پسندیده

استاد فرزاد @Farzad_Poodineh
Please :pray:

3 پسندیده

سلام
نه اینا خیلی درشون فارسی صحبت میشه
محتوایی که همش انگلیسی باشه رو میشه بررسی کرد

5 پسندیده

چی پلیز؟ :grin:

2 پسندیده

سلام عزیزم
من تقریبا سال 96 که شروع کردم اخرای سال رسیدم به جایی که بتونم حرف بزنم.
اما اعتماد بنفس خیلی بالایی نداشتم.
ولی تجربه صحبت با خارجی ها و نیتیو
انتهای سال 97 شروع شد برام و اوایل 98 هم ادامه داشت. و اما روش کار چجوری بود.
ببین من از اپ اسپیکی فقط استفاده کردم اما خب صبر جمیل میخواست واقعا چون خیلی ایرانی ها درخواست میدن و باید سنجیده انتخاب کنی. من دوتا پارتنر خوب هم وطن هم البته از اسپیکی یافتم که هنوزم گاهی در ارتباطیم و خیلی با فرهنگ و فرهیخته بودن انصافا لذا نمیشه قضاوت کرد که همه ایرانی ها خوب نیستن اونجا.
ولی از خارجی ها هم که پیام میدن کم پیش میاد حوصله چت داشته باشن یراست میخوان فون کال کنن.
که با چند تا چت اولیه میتونی بفهمی هدفش زبانه یا نه. چون یچیز بهت بگم، صحبت کردن با خارجی ها به هر قیمتی هیچ ارزشی نداره. مگر اینکه واقعا در خصوص تبادل فرهنگ و این موضوعات حرف زده شه.
بیشترین جلسه ای که داشتم با یه فرد از کانادا حرف زدم حدود 15 جلسه یا 20 جلسه بود. اونم به خاطر اینکه خودش تمایل داشت. وگرن کم پیش میاد بخوان ادامه دار حرف بزنن.
کلا بخوام بگم از آمریکا، کانادا، اسپانیا، آلمان، ترکیه، مراکش، هند بودن پارتنرام. در طول اون 8 ماه. البته هر روز حرف نمیزدما اشتباه برداشت نشه.
برای زبان عربی هم دوتا دوست خوب دارم که هر دو مسلط به انگلیسی و عربی هستن و گاهی حرف می‌زنیم ولی خیلی کم.
نمیدونم چرا در برهه ای از زمان هستم که فعلا نمیخوام هیچ ارتباطی بگیرم. از خلوت خودم فعلا لذت میبرم و فقط با یدونه از پارتنرای ایرانی ام ادامه دارم میدم :grin::tulip:
:tulip:
فک کنم دیگه هر چی بود ریختم رو دایره. خدایا به امید تو

5 پسندیده

بنده چون مبتدی هستم بیشتر باعث خنده پارتنرم میشم… ولی با اعتماد به نفس از ا نا میخوام ادامه بدن… هندیها خیلی پایه هستن…اونا میگن لهجه باحالی داری… ولی خوب باید این لهجه هم عوض بشه… :joy:

3 پسندیده

شنیدممممم کهههههه تجربه داری دستاد ؟!
شما هم مثل خواهر جان دایره رو باز کنید

3 پسندیده

فدات عزیزم
مرسی که تجربت رو گفتی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

بله، با استفاده از فیسبوک می تونید با افراد هم سلیقه ی خودتون ارتباط داشته باشید.
به همین سادگی

5 پسندیده

:grin: ای ناقلا …

1 پسندیده

شما میگید فرزند کوروش
من میگم ترکم
اون یکی میگه بودام

گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل
در کل تبدیل به انسانهای تنبلی شدیم و تمام.
حرکت نکنیم بدتر میشیم بهتر نمیشیم

2 پسندیده