News In Level

سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
این اولین مقاله معرفی من هست
پس امیدوارم خوشتون بیاد
در این مقاله قصد دارم یک سایت و اپلیکیشن همون سایت رو بهتون معرفی کنم که خیلی برای تقویت reading مفیده و باعث افزایش دایره لغات میشه
من خودم این سایت رو در یکی از کلیپ های اموزشی زبان در اینستا دیدم ، پس تصمیم گرفتم این رو به خانواده عزیز زبانشناس هم معرفی کنم
اسم این سایت News in level هست
خب، این سایت اصلا چیه ؟!
این سایت اخبار سراسر دنیا رو در بر میگیره ، با موضوعات مختلف
یه خوبی که این سایت داره اینکه هر خبر رو به چهار قسمت تقسیم میکنه
۱ . لول یک
۲ . لول دو
۳ . لول سه
۴ . خبر اورجینال
همونطور که از اسم هر قسمت معلومه ، این سایت یک خبر رو به ساده ترین صورت ، به طور متوسط ، و پیشرفته و خبر اصلی در اورده
در لول یک ، خبر کاملا ساده گفته شد
در لول دو ، متن خبر کمی از لول یک پیشرفته تره
لول سه هم که از اسمش پیداس کاملا پیشرفته است
ی نکته مفیدی که این سایت داره ، لغاتی رو که از نظر سایت کمی سخت یا پیشرفته هست رو با رنگ تیره تر یا یک رنگ دیگه مشخص کرده
تازه
در بالای هر خبر صوت اون هم قرار داره ( برای هر لول هم هست )
من لینک این سایت و لینک دانلود اپلیکیشن رو در گوگل پلی براتون قرار میدم
دوستان من چون گوشیم اندرویده نمی تونم لینک اپل استور رو قرار بدم ، دیگه معذرت
.
لینک سایت :point_down::point_down::point_down::point_down:

لینک دانلود در گوگل پلی :point_down::point_down::point_down::point_down:

23 پسندیده

سلام زینب جان @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
دستت درد نکنه :hugs::hugs::hugs:
عجب سایتی معرفی کردی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ولی من ترجیح می دم بیشتر به صوت اخبار گوش بدم :joy::joy::joy: وضعیت چشمام وخیمه …!!

اینش خیلی خوب بود :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::two_hearts:

6 پسندیده

سلام دوست من امید وارم حال دلتون عالییی باشه.
فک کنم خوب باشه من میرم داخلش ببینم چجوریه
موفق و پیروز باشین

6 پسندیده

مرسی عمه جان
اره صوتش خیلی خوبه

سلام ، خیلی ممنون ، امیدوارم مفید واقع بشه

4 پسندیده

:yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::two_hearts: اتفاقاً گوش دادم … اینجوری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: شدم!! :joy::joy:

3 پسندیده

زِینَب جان دَستِ گُلِت دَرد نَکُنه :rose:
عالیه :+1:
:blue_heart:

8 پسندیده

خواهش می کنم نازی (اگر اشتباه نکنم) جووووون
خوشحالم که خوشت اومد :heart::heart::heart::heart::heart::tulip::tulip:⚘:hibiscus::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::rose::bouquet::bouquet:⚘:hibiscus::sunflower::cherry_blossom::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::hibiscus:⚘:sunflower:⚘:hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::rosette::rosette::rosette:

5 پسندیده

میترا جون یه رخی بده بابا ، دل تنگت شدیم
@mitra9

5 پسندیده

Absolutely correct :crossed_fingers::kissing_heart: :heart_eyes:
:rose: 乙ⓔɨnムb :rose:
:blue_heart:

8 پسندیده

میترا بانو @mitra9 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: همیشه پشت پشت صحنه، فقط لایک :yellow_heart::purple_heart::green_heart::blue_heart: می کنه.

5 پسندیده

سلام @zeinabss جان :white_flower::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:عصرت سرشار از عطر گلهای محمدی :tulip::rose::rose::tulip::blossom::sunflower:فدای دلت عزیزم :white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:نازنیینم قبلا رخ نمودم از بچه ها بپرسیند قشنگم‌ :white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom:عزیزم هستی شما گل دختر :white_flower::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:بابت معرفی عالیت تشکر ویژه نازنیینم :rosette::white_flower::rose::tulip::hibiscus::blossom::bouquet:خیلی زحمت کشیدی بانوی دوست داشتنی :white_flower::rosette::rose::tulip::sunflower::sunflower:

6 پسندیده

سلام @elahehvelayati جان :white_flower::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose:عصرتون سرشار عطر شکوفه های بهارنارنج نازنیینم :white_flower::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::rose:ارادت خانم گل :white_flower::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose:

4 پسندیده

مرسی زینب جان من نصب کردم
خوشمان آمد

6 پسندیده

خیلی خوشحالم عزیزم …

6 پسندیده

عالیییی بود از نظر من عالییی بود و خیلی ممنون ازتون زینب خانوم بابط اینکه این سایت رو معرفی کردین
وقتی من رفتم اولین خبر درمورد :afghanistan: افغانستان :afghanistan: بود :grin::grin::grin:
پیروز باشین و موفق باشین

8 پسندیده

سلام ممنون عزیزم
به نظر خیلی خوب میاد، احتمالا لغاتی که تو اخبار استفاده میشه بسیار پرکاربردتر باشه

5 پسندیده

خدا رو شکر
:muscle::muscle::muscle::muscle::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:

4 پسندیده

تازه دوستان اگر تو سایت رفته باشید
همون کلمات رو در اخر معنیش رو هم نوشته

4 پسندیده

یکی از علایق من تو یادگیری زبان همیتن اخباره. چون بروز هست موضوعاتش و کنجکاو کننده

فقط یه نکته داره ، اونم اینه که حتما اخبار باید اخبار روز باشه. خیلی اپ های زبان واسه اخبار هست ولی همشون اینجورین که مثلا یه فیلی یه ماه پیش از باغ وحش استرالیا فرار کرده!
یا اینکه فلان کوه آتشفشان یکسال پیش در برزیل فوران کرده

امیدوارم این سایت اخبارش اینجوری نباشه و بروز باشه
ممنون از پیشنهاد خووبتون.
برخ ببینم چجوریه:))

اگر دنبال اخبار بروز میگردین، پیشنهاد من یه قندشکن و یوتیوب و کانال های اخبار اونا هست با زیرنویس

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
تا اونجایی کع من فهمیدم اخبار این سایت بروزه

4 پسندیده