600 هزار تومان برای ۸ هفته!/ 🧮 /مقایسه قیمت ها با زبانشناس

مثلا ۱۷۰۰۰ لغت پر کاربرد رو بتونی بفهمی درک کنی،و جمله سازی کنی با گرامر درست چه اسپکینیگ چه رایتینگ

4 پسندیده

من اینستامو حذف کردم :sob::joy:خیلی معتادش شده بودم نمیذاشت درس بخونم،شما دیدی؟ چجوریاس؟

4 پسندیده

سلام دوستان شب بر همگی خوش :rose::cherry_blossom::bouquet::sunflower::hibiscus::tulip:جناب ناصری هم ۱۰۰ شدند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

6 پسندیده

من اینستا رو فقط بخاطر لایو های انگلیسی و پیج های زبان نگه داشتم
لایو امروز عالی بود :joy::joy::blue_heart::green_heart:

4 پسندیده

وای مرسی میترا جون:cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

4 پسندیده

لیست ۲۱ هزار لغت پرکاربرد رو میتونید از نرم افزار
Word up
دریافت کنید .لغات را داشته باشید تا و تویه زبانشناس هم تمرین کنین

4 پسندیده

بسیارم عالی ،کاش منم میدیدمش

4 پسندیده

هنوز هم می تونی ببینی … پیج زبانشناس، لایو رو سیو کرده :green_heart::blue_heart::yellow_heart:

4 پسندیده

پرکاربردترین لغات انگلیسی

The

4 پسندیده

سلام خانم گل :rose::cherry_blossom::bouquet::sunflower::sunflower:خواهش میکنم عزیزم :rose::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

برای چه رشته ای مد نظرتون هست؟

4 پسندیده

برای چه رشته ای مد نظرتون هست؟
[/quote]

من رشته امو اصلااااا دوسندارم برامم انتخابش کردن خونواده(معماری) دوسدارم امسال یا نهایتا سال بعد برای ادبیات انگلیسی کنکور بدم…ولی برام خیلی مهمه معدلم ۱۸ به بالا شه تو این رشته…برای کنکورشم که میگن درسایی مثل معارف اسلامی،عربی، ادبیات فارسی ،خود زبان انگلیسی، یه زبان دیگه (فرانسوی،آلمانی،اسپانیولی) اینا اگه نمره بالا بیاری دانشگاه تهراتن میپذیرنت و بعضی دانشگاه های خوب و مطرح دیگه

4 پسندیده

نقل‌قول
چرا من با نقل قول مشکل دارم،خدای من

3 پسندیده

متن رو انتخاب کنید بعد گزینه نقل قول رو بزنید، یه چند خط بیاید پایین تر و بعد شروع کنید به نوشتن.

4 پسندیده

سطح زبان شما الآن چی‌ هست؟ @arista

3 پسندیده

نقل‌قول

من توی پانزده شانزده روز تازه به سطح دو رسیدم… عجله ای به سطح بالا ندارم وقتیکه کاملا یادشون نگیرم لغاتو و داستان هارو ، کلا فعلا روی ۷ ،۸ تا داستان یکسره کار میکنم و خیلی زومم اما بعضی چیزای دیگم یکم سرک میکشم ، توی این مدت یک داستان رو شاید ۲۰۰ بار پخش کنم ،شما سطح چندین؟ خیلی وقته عضو زبانشناسین؟

3 پسندیده

من دوسال هست که زبانشناس رو دارم

3 پسندیده

من سطح ۳ و نیم زبانشناس هستم و از فردا شروع میکنم جوری فعالیت کنم که همه هنگ کنن من چه جور سطح ۳ و نیمی هستم :sunglasses:

3 پسندیده

اینطوری نه :neutral_face:
خلاق باشید

3 پسندیده

تویه چالش زیر شرکت کنین
خودتون رو با هر درس به چالش بکشید

3 پسندیده