معرفی کتابهای زیبوک، دختری که ماه را نوشید

سلام دوستان.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
در این تاپیک با شما هستم با معرفی یکی دیگر از کتابهای زیبوک. شما عزیزان میتونید این کتابو در نرم افزار زبانشناس و در قسمت قفسه ی نوجوانان مطالعه نمایید.

نام: The girl who drank the moon
نویسنده: Kelly Barnhill
سال انتشار: 2016
مدت زمان: 9:30

51rWC0IkvwL.SL500

“دختری که ماه را نوشید” کتابی در سبک فانتزی است که برای رده ی سنی نوجوانان نوشته شده است.

داستان این کتاب در مستعمره ای اتفاق می افتد که هر سال مردم شهر یک بچه را پیشکش جادوگری می کنند که در جنگل ساکن است. آنان بر این باورند که این قربانی کردن می تواند اهالی را از شر او نجات داده و آرامش را برایشان به همراه داشته باشد. اما جادوگر بسیار مهربان است. او با یک هیولای مردابی و یک اژدهای کوچک هم خانه است. جادوگر هر سال کودکان را نجات می دهد و انان را به خانواده های شایسته آن سوی جنگل واگذار می کند. یک روز جادوگر با دیدن دختر بچه ای رها شده او را طبق معمول با خود می برد. اما به هنگام غذا دادن او، اشتباها به جای نور ستاره به وی نور ماه را میخوراند که نیروی جادویی فراوانی دارد. جادوگر مهربان باید تلاش کند که دختر بچه را از خطرات جادوی پرقدرت که اکنون درون دختر است نجات دهد اما آیا در این کار موفق خواهد بود؟

این کتاب در سال 2016 برنده ی جایزه ی معتبر نیوبری گردید و سطح کتاب هم نسبتا راحت است.
امیدوارم از خواندن این داستان قشنگ و آموزنده لذت ببرید.
موفق باشید. :rose: :rose:

15 پسندیده

سلام آقا مصطفی
چقدر خوشحالم کردید که کتاب معرفی کردید
سپاس :rose::rose:

6 پسندیده

سلام و درود.
خواهش میکنم :rose: :rose: :rose:

3 پسندیده

بسیار عالی
تشنه گذاشتی ما رو …:blush:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose: