ماه رمضان و روند یادگیری ((حسن نوری))

سلام به همه دوستان عزیز امید وارم حال دلتون عالییی باشه
ماه مبارک رمضان مبارک :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
روزه و نمازتون خیلی خیلی قبول باشه
@zeinabss
سلام زینب خانم
من پیشواز رفتم
روش شما رو انجام دادم جغد شدم :owl::owl::owl::owl:
بعد از سحری شروع کردم به مطالعه زبان تا ساعت ۷:۳۰ زبان خوندم و تکرار کردم :books::books::books::books:
فقط یه اتفاقی برام افتاد دیگه خوابم نمیومد هرچی تلاش کردم
استراحت کنم نشد :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
اتاق من خیلی خیلی تاریک و بی صدا هست ولی بازم نشد
تا ساعت ۱ ظهر بیدار بودم بعدش استراحت کردم تا همین ۱ ساعت پیش بعدش رفتم یه سر بیرون از خونه :grin::grin::grin::grin::grin:
فعلا میخوام چند روزه دیگه هم با همین روش برم ببینم چی میشه شما هم چند روزی با روش خوبتون کار کنین
اگه نشد یا بازده خوبی نگرفتیم ۱ روش دیگه میندازیم وسط :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: البته بستگی داره شاید شما بازده خوبی بگیرین ولی من نه این رو هم باید حساب کرد
چندتا از دوستان دیگه هم چندتا نظر خیلی قشنگ گفتن دستشون درد نکنه :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
من اونارو همشو انجام میدم طی چند هفته آینده ببینم چی میشه
من خیلی تشنه شدم فقط :exploding_head::exploding_head::exploding_head::exploding_head::exploding_head::exploding_head:
موفق و پیروز باشید
:afghanistan::heart::iran:

3 پسندیده

تبریک میگم حسن اقا
راستش
من چند وقتی هست این روش رو انجام می دم
پدرم هم ۲۱ سالی هست که برای امتحاناتش این کار رو انجام میده

4 پسندیده

خیلی ممنونم
چند روزه دیگه هم بگذره معلوم میشه
نمیدونم چرا نشد استراحت کنم
خب بگذریم
موفق و پیروز باشید
به امید روزهای بهترو بهتر

4 پسندیده

البته باید این هم مد نظر داشته باشید ک تین روش برای همه مفید واقع نمیشه
برای مثال خاله من
همیشه ۲۰ بود ، ی شب تصمیم گرفت بیدار بمونه برای امتحان بعدی
همون امتحان رو ۱۳ شد :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

5 پسندیده

:joy::joy::joy:
وای چقدر خندیدم، چ بانمک می نویسین حسن آقا

3 پسندیده

قبول باشه آقا حسن منم امروز ٻیشواز رفتم ولی اصلا مشکلی نداشتم مثل همیشه درس خوندم بعد از اینکه استراخت کردم چون تازه از خواب بیدار شده بودم خیلی تشنم نبود مشکلی نبود شمام امتحان کنید :wink::wink::wink:

6 پسندیده

سلام کوثر خانم امید وارم حال دلتون عالییی باشه
نماز و روزه تون قبول باشه
خداروشکر که مشکلی براتون پیش نیومده :rose::rose::rose::rose::rose::rose:
من الان سحری خوردم منتظره اذان هستم
چشم حتما انجام میدم
موفق و پیروز باشید
@kosar-ahmadi

4 پسندیده

سلام اعظم خانم خسته نباشی امید وارم حال دلتون عالییی باشه
:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
خنده دار نوشتم :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
خیلی سخته بخوای استراحت کنی ولی خوابت نیاد دقیقا صورت آدم این شکلی میشه :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless: یا :exploding_head::exploding_head::exploding_head::exploding_head:
روزه و نمازتان قبول باشه
موفق و پیروز باشید

4 پسندیده

وای برای من که خیلی اتفاق می افته
من چون شرطی شدم تا چشمام رو با روسری نبندم احساس راحتی نمی کنم
پری شب ک بدتر اقا من رفتم رو تخت
مگه خوابم میبرد
چش برگردوندم دیدم ۲ و نیم رو تختم و هنوز خوابم نبرده :neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:
و بدتر اینکه گوشیت تو شارژ باشه و دور از دسترس :expressionless::expressionless::grimacing::grimacing::grimacing:
امشب اولین شب جدی من بود
ادامه داستان ربکا رو خوندم و کمی هم عربی برای امتحان بعدی :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

6 پسندیده

خواهش میکنم داداش حسن😊
از شما هم قبول باشه

4 پسندیده

سلام حسن آقای مهربون، خوبین،. ممنونم شما هم خسته نباشید :slightly_smiling_face:،
قلم طنز خوبی دارین این یه استعدادیه ک هر کسی نداره،. اگه بهش توجه کنین خیلی میتونه براتون نقطه قوت خوبی باشه :sunglasses:،

باید موقعی برین ب رختخواب ک واقعا خوابتون بیاد، اگه با گوشی و یا چیزای سرگرمی دیگه ای برین، دیگه خوابتون نمی بره، فقط برا خواب باید رف، یعنی نه دیگه باید ب هیچی فک کنین و نه با وسیله دیگه ای بازی کنین، بدن در حالت ریلکس تمام و کمال باشه، البته من هر وقت در حالت درازکش کتاب دست میگیرم هم بالفور خوابم میگیره :face_with_hand_over_mouth::wink:، شما هم میخواین امتحان کنین ببینین چ تاثیری براتون داره.

در مورد روزه داری و چگونه درس خوندن هم اصلا از کسی تقلید نکنین چرا ک طرز زندگیا با هم فرق میکنه و چگونه کار کشیدن از بدن ها و خسته کردنش و حتی فکر آدما فرق میکنه،
شما هم موفق باشید :ok_hand::+1:

5 پسندیده

سلام من رفسنجانی هستم

1 پسندیده

اولش اینو خوندم یه برداشت دیگه کردم :relaxed:

:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
بعد فهمیدم برداشتم اشتباه بوده :blush:

5 پسندیده