اولين مدال طلايي تالار 💛🎉

سلام مرسی دوست عزیز

__

دوستان @afarkhani و @smollakochakian عزیز. بهتون تبریک میگم که در این مدت کم به این درجه رسیدید. دست مریزاد
من موهام سفید شد تا گرفتم :joy::joy::joy:

8 پسندیده

ممنون استاد کامبیز عزیز، فکر کنم بخاطر حمایتای شما و بقیه دوستان بوده که به این درجه رسیدیم
:rose::rose::rose:

:joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

منم به نوبع خودم تبریک میگم بهتون و همچنین به سمانه خانوم :tulip: :tulip:

3 پسندیده

سپاس
:rose::rose::rose:

3 پسندیده

مرسی دوست مهربونم از اینکه حواست به من هست :heart_eyes:
:bouquet:
بهمچنین برای شما دوستم.

ممنونم آقا کامبیز
اگه هیجا نشد رکوردتون رو بزنیم اینجا زدیم :joy:
امیدوارم روزی در پشتکار و سطح زبان به درجات شما و دوستان خوبمون برسیم :pray:t2:

@jackiran16
سپاسگذارم از لطفتون :tulip:

5 پسندیده

مدالهای طلایی تالار تموم شده؟؟دیگه اینجامدال به مانمیدهند؟؟:sob::sob::sob::sob::sob::sob::thinking::thinking::sweat::sweat::sweat::sweat:

2 پسندیده

نه عزیزم تموم چرا، مدال زیاد داریم :grin::grin:
وقتش برسه بهتون اعلام میشه که مدال گرفتین :relaxed::relaxed::relaxed:

2 پسندیده

۱دنیاتشکر عزیزدلم.فقط وقتش کی میرسه من یکم عجولم:wink::wink::joy::joy::joy:

2 پسندیده

عزیزم هر چی فعالتر باشی، زودتر بهت تعلق میگیره، زمان دار نیس، به فعالیتا برمیگرده :relaxed::relaxed::relaxed:
پس با تمام قوا فعالیت کن :muscle::muscle::muscle:
ببینم چیکار میکنی دوستم :star_struck::star_struck::star_struck:، منتظرم اول تبریک رو بهت بگم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنون عزیزدلم:rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart:فدای دل دریایی تون:rose::rose:شماواقعامشوق درجه یکی هستیندمانند دیگر دوستان و مربیان عزیز آدم شرمنده ی لطف و محبتهاتون میشه :rose::rose:باعث افتخارم که اینجاهستم وبادوستان گلی مثل شماآشناشدم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::rose::rose:ازصمیم قلبم گفتم:kissing_heart::heart_eyes::heart::heart:
انشاالله بهترینهابراتون رقم بخوره:rose::rose:ودراوج موفقیت بمانید:kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

ولی مدال گرفتن سخت شده:joy::joy::joy:جناب ناصری و گلمیرزایی مسیرروسنگلاخی تعبیه کردند به سمت مدال طلایی برای عزیزان تالار:joy::joy::joy::wink::wink:

8 پسندیده

آقا کامبیز عزیز واقعا شایستگی اش را دارند.

ایشان یکی از انگیزه های من برای زبان خواندن هستن.

خدا قوت مربی @YoKambiz :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

زنده باشید آقا منصور عزیز
دلمون براتون تنگ شده بود. مخلصیم :tulip::+1:

4 پسندیده