لطفا نظرتونو بگید

من روزی 6ساعت به انگلیسی قدرت ای جی گوش میدم… جوری میشه ک تو خواب فکر میکنم ای جی داره باهام حرف میزنه.
تو شبکه های مجازی ک میرم وقتی ب یه پست انگلیسی یا فیلم انگلیسی بر میخورم مثل ديوونه ها میرم نگاهش میکنم و میخونمش:joy:

تا بحال برای شما هم اینجور چیزی اتفاق افتاده…
لطفا نظرتونو بهم بگین.
مرسی از این برنامه خوب

8 پسندیده

روزی ۶ ساعت… آفرین :clap:
من به این اندازه درسها رو نمیخونم، اما در کنارش فیلم میبینم و کتاب هم میخونم… هرچی ببشتر درگیرش میشم، بیشتر برام جذاب میشه و پیشرفتمم میبینم.

3 پسندیده

من سریال friends رو در کنارش میبینم… حتی اگه برای زبان هم نبوده این سریال رو ببینید. من اگه صد بار دیگه هم ببینمش برام تکراری نمیشه.
مرسی از شما :pray::rose:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز. چ جوری روزی 6ساعت وقت دارین ک برای زبان بذارین؟ :thinking: اون هم فقط گوش دادن ب انگلیسی قدرت :flushed: مطمئنا بعد از ی مدت از زبان زده میشین :woman_shrugging: اگه مثلا با فیلم دیدن و اینا میشد 6 ساعت… باز ی چیزی… ولی خدایی چ جوری 6 ساعت فقط انگلیسی قدرت گوش میدین؟ :thinking::joy:

4 پسندیده

سلام. من کی یف اوکراین زندگی میکنم و حدود چهار ماه دیگه باید وارد دانشگاه به زبان انگلیسی بشم. اینجا همه روسی صحبت میکنن و من روسیم خوبه. الان تمام تمرکزم روی انگلیسیه.
و اینجوری بگم ک من آدمی نیستم ک از زبان زده بشم حتی اگه بیشتر وقت داشته باشم از خدامه ک بیشتر بخونم.
وقتی هدف داری چیزی ب نام زده شدن از انگلیسی وجود نداره.
و این پنج شش ساعتی ک گفتم بدونه دیدن فیلمه.
و سریال friends رو در کنارش میبینم.
شما هم حتما این سریال رو ببینید

5 پسندیده

بله. من نمیدونستم :slightly_smiling_face: موفق باشین :ok_hand:

آره… توی برنامه م گذاشتم ک ببینم :ok_hand::+1:

3 پسندیده

مرسی شما هم موفق باشید.
دیگه زبان یه دوره ای ک میگذره ولی وقتی یاد میگیری ارتباط برقرار کنی با بقیه مثل عسل شیرین میشه برات.
:rose::pray:

4 پسندیده