فریادهای آقای ای جی

با تمام ارادتی که به آقای ای جی پیدا کردم اما باید بگم در این درس اینقدر داد میزنن که به سختی گوش میکنم و دارم با خودم کلنجار میرم که از روی این درس رد نشم.
درسته که میگن باید موقع زبان خوندن انرژی داشته باشی، اما به نظرم انرژی داشتن مساوی فریاد زدن نیست… اونم اینطور از ته حلق :smile: و پشت سرهم که واقعا روی اعصابم میره.
اگر داستان کوتاه درس کوچک زیباست رو گوش کنین شاید متوجه بشین منظورم چیه… یا فقط من اینطورم؟؟
کسی از دوستان با من هم عقیده هست؟

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « کوچک زیباست - اقتصاد با ابعاد انسانی »

31 پسندیده

در کدوم درس منظورنتونه؟
قدرت با بدون تلاش

9 پسندیده

موافقم، من یه درسو مجبور شدم ک ازش وویس بذارم تالار،. اینقدر اعصابم در ب داغون میشد وقتی صداشو میشنیدم :neutral_face: خوب شد ک گذشت :roll_eyes:

10 پسندیده

انگلیسی قدرت… داستان کوتاهِ درسِ کوچک زیباست
البته پیامهارو پاک کردن، نمیدونم درسته جواب میدم یا نه😐

10 پسندیده

آره متاسفانه… بعضی درسها ورای حدِ اعصاب منه🙈

10 پسندیده

من درستان دوم ور دارم میخونم هندز ب اونجا نرسیدم ولی در کل صدای ای جی فوق العادس

12 پسندیده

الان شما فکر کنم داستان 15هستین…
تغییری حس کردین در خودتون
خوب پیشرفت کردین؟

10 پسندیده

اول فکر کردم مثل من دوره تلفظش شروع کردید که از روز سوم تا ۵م هر درس باید داد زد:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue::blush:… اما در مورد بازگویی داستان‌های کوتاه اگرم گفته داد بزنید داد بزنید… کارش درسته به روشش اعتماد کنید بالای ۴۰م نفر سراسر دنیا انگلیسی صحبت کردن با روشش کمترین دغدغه شون هست… کلا زمان گوش دادن به درسها همونطور که میدونید میگه باید تحرک داشته باشید و برید تو Peak Emotional state… در حقیقت باید ترکیب ۳تا آیتم سایکالژی فیزیولوژی و متدودولژی برا خودمون اوکی کنیم

18 پسندیده

عاشق peak emotional state گفتنشم:joy::star_struck::heart_eyes:

11 پسندیده

صداش البته خیلی روون و آموزشی هست… یه سری هم به صدای استیو کافمن زبانشناس شماره یک دنیا در کتاب ش که در دوره‌ای آپ زبانشناس گذاشتن و جای تقدیر داره دمشون گرم تیم زبانشناس خودمون به اسم راه زبانشناس، سال2007 استیو… منکه دیونه اون تن صداشم

14 پسندیده

توصیه برای دوره تلفظ ای جی حتما یه جایی مثل پارک یا باغ یا جنگل خلوتی پیدا کنید کسی نبینتتون وگرنه توی دیونه بودنتون شک نمیکنن :ok_hand::+1::blush: I AMMM AN EXCELENT ENGLISH SPEAKER

18 پسندیده

در خوب و بینظیر بودنشون شکی نیست
انگیزه دادن و انتخاب محتوای درس هم خیلی خوبه
من که راضیم از این دوره، به همه هم پیشنهاد میکنم

11 پسندیده

آره بخدا

وای وای بله :joy::joy::joy::clap::clap::clap::v::v:

من چند بار تو این دام، گیر افتادم :joy::joy:

12 پسندیده

دوستان ببخشید اظهار نظر میکنم ولی اگه می خواید نتیجه روشش ببینید باید ۶ماه صبر کنید و روشش که اشاره کردم وجه مشترک ۳تا مثلا شکل دایره درنظر بگیرید هست پیاده کنید این شکل تو خود pdfهای توضیحاتش هست و ۷تا قانون که در نسخه یکی دوسال پیش زبانشناس قبلی دیدم بود الان نیست، رعایت کنید، در ضمن اینکه میگه ۶ماه دوره سکوت میگه هیچ تضمینی نیست چون به خودتون بستگی داره و اصلا روشش در وهله اول برای هدف مکالمه و speaking هست و بر پایه یادگیری مثل بچه ها یعنی Input first+ اینکه اون ۶ماه هم ممکنه زودتر و یا دیرتر ببینید چون بازم به خودتون بستگی داره…

13 پسندیده

به خوب بودن روششون که شکی نیست
شاید بحث شخصیتی باشه، من تو‌ این درس از داد زدن بیش از حدش اذیت شدم

دیگه اینکه خودم بخوام اینطور داد بزنم که هیچی

البته میگم این درس اینطور بود، اگر یه بار مجدد گوش کنین شاید متوجه منظورم بشین

این دوره استیو کافمن که گفتین در اپ هست؟

8 پسندیده

آره… اون عکس درخت کج و کوله لوگوی زبانشناس خود استیو… و جالبه هردو هم ای جی و هم استیو هردو بر یه سری اصول زبان آموزی تاکید دارن و جالبه بدونید اسم زبانشناس تیم خوب آپ زبانشناس از استیو اقتباس کردن اون فصل Are you a Linguist استیو در کتاب the way of the Linguist هست متوجه میشید… و من از طریق ای جی با استیو آشنا شدم،… استیو خالق آپ LingQجهانی هست و به معنی زبان شناس صحبت می کند هستش اون Qش یعنی همون بالون صحبت کردن(خیلی ها نمیدونن)… و اینکه استیو شغلش سفیر بوده و با ژاپنی شروع میکنه و الان حدود ۷۰ سالشه و عربی و فارسی 19م و 20مین زبانش باهم داره یاد میگیره،… راستی هردو هم ای جی و هم استیو همسرشون شرقی هستن (همسر ای جی توموئه یوزا ژاپنی و همسر استیو کارمن یا چینیه یا هنگ‌کنگ) هردو مثل اینکه به نظر من نیمه گم شده شون در شرق پیدا کردن و کامل شدن،… فعلا همینا تو ذهنم بود… ببخشید پر حرفی کردم…

13 پسندیده

سلام. ببخشید روشش بر چه اساسیه و چجوری میشه انجامش داد؟جایی هست این پی دی اف که بشه دانلود و مطالعه کرد؟

7 پسندیده

ببخشید این ششم ماه ک گفتید منظورتون خوندن انگلیسی قدرته؟

8 پسندیده

اگه بت آدم هایی ک انگلیسی صحبت میکنن رد ارتباط باشین چی؟
اون خوبه؟

6 پسندیده

ای جی میگه(هم توی یکی از ویدئو های آشناییش میگه مال سال 2006 که ادای یه بچه که مثلا بغل کرده در میاره و بهش میگه. Hellllo + اون ویدئوی مهم در کانال یوتوب که پاسخ میده با کدوم دوره(ها) شروع کنیم سعی میکنم لینکاشون پیدا کنم بذارم) بستگی به سطح خودمون و حتی میشه موازی و ترکیبی مثلا نیو متد با شروع درس روز مردگان+پاور با شروع چندتا ویدئوی اکشن ووکبیولری و درس تسلط بر احساسات، شروع کرد اما مهم اینه که ۷تا قانون رعایت کنیم( No text Books, No Grammar rules، +ONLY REAL ENGLISH MATERIALS that you are SO interested in ,… (نوع Vocabulary lists, only pharases…)
خلاصه درسها مهم نیست کدومشون مهم نحوه کار کردن درسهاست و حداقل یک هفته برای هر درس Deep Learning, اصلا عجله نکنیم و… ۶ماه صبر…

10 پسندیده