برترین چالش تالار چی بوده تابحال؟

برترین چالش چی بوده تابحال؟؟ که به یادگیری زبان خیلی کمک کرده؟

4 پسندیده

سلام دوست گرامی
وقتتون بخیر
همه چالش های تالار زبانشناس که برای مهارت مکالمه، رایتینگ و حتی کتابخوانی بوده در جهت پیشرفت زبان آموزان در کنار همدیگه است و لذا همه مفید هستند، اما زمانی برای یک زبان آموزان چالش برتر میشه که بتونه نهایت استفاده رو در جهت پیشرفت خودش ببره، پس بهتره با مشارکت در چالش ها خودتون به این نتیجه برسید که کدوم بیشتر برای افزایش مهارت های یادگیری زبان انگلیسی در شما موثر بوده

6 پسندیده

سلام :rose::sunflower::hibiscus::two_hearts:
بنظر من، چالش های رایتینگ تالار از هر چالشی، مفیدتر هستند. برای من که چالش های رایتینگ، مفیدترین بوده تا حالا. :blue_heart::green_heart:

2 پسندیده

من عاشق چالش کتاب خونی ام( زیبوک گردی در بهار) اسمشم شیکه :wink: :heart: ، ۹۰ درصد فعالیت ام تو این چالشه.

3 پسندیده

ممنون بسیار عالی
ولی من بدلیل مشغله همین سطح پایین را انجام بدم عالیه

2 پسندیده

چالش تابستونی شدت سال ۹۶ بهترین چالش برای من بود.
چون اوایل یادگیری زبانم بود و خیلی احتیاج داشتم که فشرده و با کمیت بالا به انگلیسی گوش بدم.
حتی بعضی روزها تا 8 ساعت هم به انگلیسی گوش می دادم (و همینطور خیلی از کاربرای دیگه) و این باعث شد تا هسته ی زبانی اکثر افرادی که تو اون چالش فعالیت داشتند، با کیفیت ساخته بشه.

3 پسندیده

مربی :dizzy::dizzy::dizzy:
من چالش رو پیدا کردم و خوندم.

نمی شه یکی از شما مربی ها یا مجرب ها، برای ما معمولی ها، همچین چالش خوبی رو راه بیندازه؟
این چالش، عالی بوده.
:blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart:

3 پسندیده

هیچکس تو این تالار معمولی نیست
معمولی ها به دنبال پیشرفت شخصی نیستن

و اینکه چشم، حتما تابستون دوباره از سر میگیریم این چالش رو

2 پسندیده

خیلی خیلی مرسی :pray::pray::pray:
اگه بشه، یک هفته قبل شروع تابستون، یکی از مربی ها یا مجرب ها، زحمت راه اندازی این چالش رو به عهده بگیره، دیگه با شروع تابستون، چالش برای ما شروع بشه. :hibiscus::sunflower::rose::two_hearts:

1 پسندیده

راه اندازیش با من
گرم نگه داشتنش با شما
چون من به احتمال قریب به یقین فرصت نکنم تو این چالش شرکت کنم.

2 پسندیده

من که خودم صد در صد تو این چالش هستم.
ولی نیاز به یه شخص باتجربه تر داره برای مدیریت چالش.

1 پسندیده

ببینیم چی پیش میاد
کسی برای مدیریت چالش داوطلب میشه یا نه

2 پسندیده