چالشِ چله‌ی شدت 🍨

:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
قشنگ عصبانیت رو میشه از لحن گرفت
ما چی کار کردیم مگه
ب چه گناه

6 پسندیده

یه منشن نا بهنگام بود زینب جان‌ :joy::grin::dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
آقا فرزاد :dizzy::dizzy::dizzy: این وسط، هیچ کاری نکرده بخدا :joy:

5 پسندیده

سلام فاطمه جان دیگه نمیای تاپیک؟ من تایم مطالعه و اسامی برندگان رو تا روز هشتم وارد کردم ولی دیروز اصلا فرصت نکردم، این مدت کارم زیاده فقط میام گزارشمو میدم و میرم.
چون همه دوستان نمیتونن تایمشون رو وارد کنن من قبلا براشون وارد میکردم ولی دیروز نبودم و روز نهم ناقص مونده
@fateme191

9 پسندیده

سلام هلن جان چند روز نبودی گفته بودی مدتی درگیره دانشگاه هستی فکر نمیکردم به همین زودی برگردی، اسمتو به لیست اضافه کردم، تو سه نفر اول ببینیمت :wink:
موفق باشی :tulip: :tulip: :tulip:

@Helen20

11 پسندیده

سلام عزیزم :tulip::gift_heart::tulip::gift_heart:

استادمون برنامه اشو تغییر داد.ممنونم که یادت موندم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:.والا گفتیم بذاریم دست استاد اسیر میشیم.زبان هم حذف میشه.

اینه که شروع کردم دوباره.البته هنوزم گرفتارم.احتملا نتونم برنامه امو کامل انجام بدم.ولی گفتم سعی خودمو بکنم :gift_heart::gift_heart::gift_heart:

زحمت افتادی دست گلت درد نکنه :kissing_heart::stars::kissing_heart:

9 پسندیده

سلام دوستان شبتون بخیر من امروز یک ساعت و چهل دقیقه مطالعه کردم موفق باشید

10 پسندیده

سلام بچه ها :blue_heart::yellow_heart::blue_heart::yellow_heart:
شب بخیر :stars::stars::stars:
چه خبرا؟ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

برنامه مطالعه امروز من :point_down::point_down:

پنجاه دقیقه تو لایتنر بودم

تایم شنیداری ام هم چهار ساعت و پنجاه و پنج دقیقه بوده است. شنیدارم رو امروز فقط زیبوک گردی :books: کردم.

شصت دقیقه هم گرامر خوندم.

میزان مطالعه امروز = شش ساعت و چهل و پنج دقیقه

:hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::hibiscus:

16 پسندیده

الهه جان کتاب انسان خردمند رو چقدر خوندی؟ نظرت رو درباره اش میتونی بگی؟ :heartpulse: من میخوام شروعش کنم.

6 پسندیده

من قرار بود چند روز جای فاطمه باشم تا خودش برگرده، دو روز پیش پیام گذاشته بود، نمیدونم چیشد دوباره نیست.
اگه تایم مطالعه منظم ثبت بشه هم هر کس آمار بهتری نسبت به خودش داره و هم جو رقابتی بهتری این چالش پیدا میکنه
من الان یکم درگیرم کارهامو انجام بدم امشب هم میام تایم بچه ها رو وارد میکنم ولی امیدوارم خودش زودتر بیاد چون تاپیک هایی که مربوط به چالش هست مدیریت لازم داره

9 پسندیده

عزیزم ممنونم از لطف و زحمتی که میکشی:sparkling_heart::rose:
من آخر نفهمیدم چجوری ایموجی بزارم کامل بیفته😭

8 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم، مهم همون تلاشی هست که ما برای یادگیری داریم انجام میدیم بقیه اش بهونه ای هست برای اینکه انرژیمون رو کنار هم بالا نگه داریم و متعهد بمونیم.
من خودم زود از مطالعه انفرادی خسته میشم همیشه در کنار یه تیم مطالعه کردن برام لذت بخش تره

بین پیام و ایموجی فاصله بذاری درست میشه :wink:

9 پسندیده

سلام دوستای قشنگم شبتون بخیر و خوشی⁦❤️⁩
برنامه امروز من با کمی بی حوصلگی😕
مرور دوباره پادکست ESl
یادداشت اصطلاحاتESL
سه قسمت کتاب جدید زیبوک
دو قسمت پپا
سایه درس اصلی قدرت
خلاصه و بازنویسی مینی استوری
۳بار سخنرانی مینی استوری
کمی هم لاینتر
جمعا ۲ساعت۲۵ دقیقه

14 پسندیده

دقیقا درسته عزیزم … همیناس که بهمون انگیزه میده و ممنون که به این انگیزه کمک میکنی⁦❤️⁩⁦❤️⁩

9 پسندیده

مرسییییی بلاخره رستگارم کردین :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

سلام
من امروز انیمیشن من نفرت انگیز یک رو با دقت نگاه کردم و نکته برداری کردم . سه ساعت.
چند تا کتاب سطح بندی شده نصفه نیمه خوندم که از داستان شون خوشم نیومد. :neutral_face::frowning:
نمیدونم چرا دیگه هیچ کتابی به دلم نمیشینه ادامه اش بدم . :thinking:
فردا رمان متن اصلی و قفسه نوجوانان رو زیرو رو میکنم ببینم چی میشه… :heart:
یک ساعت هم پاد کست all ears و انگلیسی با حس خوب و انگلیسی حرف بزنیم و … از هر کدوم چند تا گوش کردم ببینم کدوم رو می پسندم.
فعلا all ears و پاد کست خانم جورجیانا رو انتخاب کردم‌.
جمعا ۴ ساعت.

14 پسندیده

سلام عزیزم ای کاش گزارش مطالعه هر روزتون رو تو همون روز بدی
الان گزارش روز هشتم و نهم رو با هم دادی
تو روز هشتم 8ساعت برای زبان وقت گذاشتی این یعنی ترتیب سه نفر اول روز قبل به هم میخوره

7 پسندیده

شرمنده آناهیتا خانم نت نداشتم اون موقع :frowning::face_with_hand_over_mouth::see_no_evil:

7 پسندیده

آخی اشکال نداره، خب این شرایط پیش میاد دیگه :kissing_heart:
من با عرض معذرت از سه نفر اول روز هشتم و مخصوصا زینب جان ترتیب نفرات روز قبل رو عوض میکنم.
البته تو پیام های بالا هم گفتم هدف تلاش ما برای یادگیری هست بقیه اش فقط برای ایجاد یه جو خوب برای انگیزه گرفتن هست.

8 پسندیده

سلام فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
خوبی؟ :heart_eyes::rose::hibiscus::sunflower::rose::hibiscus::sunflower:

من که راضی ام. لغت های آکادمیک سطح بالای خوبی داره. ساختارهای نوشتاری اش هم خوبه.
این کتاب رو در کنار کتاب “هومو دئوس” دارم می خونم. این کتاب هایی که من روش قفلی :joy: می زنم، بدون که خیلی راضی بودم. این دو تا کتاب هم از اون کتاب هایی هست که هیچ وقت، فایل صوتی شون رو از حافظه موبایلم حذف نمی کنم.
نویسندشون هر دو یکی است و حقایق علمی خوبی داره. خود من “مخصوصاً رو کتاب هومو دئوس” خیلی ابهامات داره برام روشن می شه.
فکر کنم راوی شون، خود نویسنده باشه. با این لهجه راوی، بریتیش هست، ولی من لحنش رو دوست دارم. :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
این هم شات از این دو تا کتاب :point_down::point_down:

شات نشون می ده که فصل های این دو تا کتاب رو هی دارم تکرار می کنم. پس خیلی راضی ام. اگه راضی نباشم که نمی تونم فصل هاش رو هی تکرار کنم.
این دو تا کتاب، تقریباً طولانی هستند.

:yellow_heart::purple_heart::green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::green_heart::blue_heart:

9 پسندیده

ترتیب رو به خاطر من تغییر ندید. اشکالی نداره اخه کار دیروز پریروز ام مربوط به مشارکت بود. :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

9 پسندیده