زنجیره مطالعه چرا جلو نمیره ؟

من از وقتی که این اپلیکیشن رو نصب کردم هر روز زبان می خونم ولی زنجیره فقط دو تا جلو رفته چرا ؟

این تاپیک مربوط به درس« ملکه الیزابت اول » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی چهارم »

3 پسندیده

سلام
چون شما باید ب اندازه ای ک مشخص کردید ب انگلیسی در برنامه گوش بدین

4 پسندیده

سلام
میزان مطالعه تو برنامه، فقط با پلی کردن صوت محاسبه می شه. وقتی صوت برنامه داره پخش می شه، اون جزء تایم مطالعتون حساب می شه و به محض اینکه صوت رو قطع کنید، دیگه جزء تایم مطالعه تون حساب نمی شه.
به عبارتی، فقط بودن تو متن درس مهم نیست. گوش دادن به صوت درس هاست که مهمه. باید به میزان از قبل تعیین شده تو تنظیمات برنامه، به صوت درس ها گوش کنید تا زنجیره، تیک بخوره.
تو قسمت مربوط به آمار برنامه، جزئیات بیشتر در مورد زنجیره مطالعه روزانه و میانگین تایم شنیداری خودتون رو می تونید ببینید.
این شات ها مربوط به آمار خودم در برنامه :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

شات زیر میانگین تایم شنیداری من در برنامه

شات زیر مربوط به آمار جزئیات زنجیره مطالعه روزانه من

خونه روزهایی که آبی کم رنگ است، نیم ساعت به صوت درس ها گوش دادم. و هرچه به سمت آبی تیره رفته، تایم شنیداری ام تو برنامه رفته به سمت یک ساعت و بیشتر.

تو قسمت تنظیمات برنامه، حداقل میزان مطالعه روزانه ات رو می تونی تعیین کنی. برای من روی سی دقیقه است. اگر به این میزان تنظیم شده به صوت درس ها گوش بدی، زنجیره مطالعه اون روز برات حساب می شه.

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

شاید این اپلیکیشن رو خریداری نکردید چون خودمم اون اول ها که این اپلیکیشن رو خریداری نکرده بودم همین مشکل برام پیش می اومد دوست عزیز اول اپیکیشن رو خریداری کن تا زنجیره ات فعال شه

2 پسندیده