🎬زوم گردی(zoom)

دوستان حتما استندآپ و تماشا کنید خیلی خوبه:grin::heart:

زوم گردی

15 پسندیده
9 پسندیده

سلام دوستان :tangerine::tangerine::tangerine:

فیلم من نفرت انگیز رو دیدم
قبلا چند بار دیده بودم ولی مزش به زبان اصلی بودنشِ :drooling_face:
یه چیزی که برام جالب بود لهجه و مدل حرف زدن گرو بود،با لهجه خاصی حرف می زنه؟یا زبونش می گیره اینطوری حرف می زنه
خیلی دوست داشتم مدل حرف زدنش رو :heart_eyes:

15 پسندیده

من این دوتا و امروز خوندم:heart::hibiscus::heart_eyes_cat:

15 پسندیده

سلام :raising_hand_woman: دو بخششو خوندم :smiling_face_with_three_hearts:
این دفعه ترجمه هم داشت :star_struck: خواستم از کسانیکه زحمت ترجمه را کشیدند تشکر کنم :slightly_smiling_face::pray::pray:

11 پسندیده

سلام دوستان خانواده سیمسون فصل اول و دوم نگاه کردم خیلی قشنگ بود . کاش فصل سوم تو زبانشناس بزارین .

9 پسندیده

سلام دوستان عزیز سیاره ای زمین خواندم خیلی جالب بود ولی بخش اخرش متن داشت ولی متن کم بود .

9 پسندیده

سلام دوستان :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:من توی چند روز گذشته کارتون inside out رو چهار بار دیدم :star_struck::star_struck::star_struck:
الان هم دارم فیلم Green mile رو میبینم

10 پسندیده

سلام دوستان مصاحبه با دیوید گاگینز رو دیدم :star_struck::star_struck:یک مرد که سختی های زندگی اونو قوی و الهام بخش کرده و کار های بزرگی انجام داده

11 پسندیده

سلام دوستان مصاحبه دیوید گاگینز دیدم

من زیاد از مصاحبش هیچ نفمیدم .

چون یکمی برام سخت بود.

10 پسندیده

سلام مهناز خانم، بله دیوید گاگینز کلا تند صحبت می‌کنه من که دوبار گوش کردم تا تمرین تند خوانی کرده باشم🌻

7 پسندیده

اخیرا کتاب خوب wonder رو تموم کردم و جای فیلمی که ازين کتاب اقتباس شده خیلی تو لیست فیلم‌های زوم خالیه.لطفا اضافه‌ش کنید

5 پسندیده

انیمیشن خوبیه ولی اصلا متن با فیلم هماهنگ نیست

4 پسندیده

سلام دوستان. وقتتون بخیر
من شدیدا در حال تماشای بازی مرکب هستم ، با اینکه از فیلم‌های کشت و کشتاری زیاد خوشم نمیاد ولی این خیلی هیجانیه :hugs::hugs::hugs:

6 پسندیده

فیلم جالبی بود
من دریه روز همشو دیدم :speak_no_evil:

3 پسندیده

سلام انیمه در زبانشناس داریم؟؟؟

2 پسندیده