مگا داستان: خانم غرق‌نشدنی

سلام دوستان عزیز. روزتون به‌خیر :tulip:

خوشبختانه تونستم به قولم عمل کنم و تو این هفته تاپیک رو بزنم. می‌خوایم با هم بحث کنیم، هرکسی مختاره نظرات خودش رو بیان کنه و کسی حق نداره به نظر دیگری بی احترامی کنه. می‌تونید نظرات همدیگه رو تحلیل کنید اما بدون توهین و تحمیل نظر خود.

حتما داستان (داستان اصلی، گفتگو و بخش واژگان) رو قبل از نظر دادن گوش بدید چون من تو وویس داستان رو به صورت خلاصه بیان کردم.

نظرات باید به صورت وویس و انگلیسی باشه. فقط الهه خانم از این قانون مستثنی هستند و می‌تونند با نوشتار نظرشون رو بیان کنند.

چت :x:

نظر :white_check_mark:

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی خانم غرق نشدنی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « مگا داستان » فصل: « خانم غرق نشدنی »

22 پسندیده

سلام.‌. ممنون از شما مربی عزیز واسه این تاپیک که به من این شهامت رو داد که بعد ۴ ماه اولین وویسم رو بذارم… راستش خودم گوش نکردم از استرس و میدونم قابل قبول نیست و فقط واسه شروعه
خیلی خوشحالم میکنین نظرتون رو بگین، دوستان و مربیان بزرگوار… ایراد که حتما دارم، اما به طور کلی اینکه در چه حد هست.

19 پسندیده

واقعا زبونم بند اومده. خیلی عالی هستین خیلی. همچین صدا و تلفظی داریم تو تالار و خبر نداریم! تسلط و تلفظتون واقعا عالیه. و مهمتر از همه accuracy خیلی خوبی دارید. گرامرها و ساختارها رو خیلی خوب به کار می‌برید.

خیلی خیلی خوشم اومد. خیلی خوشحالم که تاپیک من باعث شکوفایی شما شد.

لازمه که در مورد خودتون و پیشینه‌ی زبانیتون در یک تاپیک جدا حرف بزنید.

و انگار داشتید تو باغی چیزی قدم می‌زدید؟ :smiley:

12 پسندیده

چقدر خوشحالم که اینو میشنوم و از شما… خیلی ممنونم که باعث شدین بالاخره استارت رو بزنم :two_hearts::pray:
حتی خجالت میکشیدم متنی رو از روش بخونم و بذارم، دیگه اینکه درجا صحبت کنم برام در حدی بود که دستام یخ زده بود :sweat_smile::see_no_evil::see_no_evil:

اتفاقا یک جای کامل ساکت بودم، از استرس نمیتونستم بشینم، گوشی به دست قدم میزدم. اولِ وویس رو گوش کردم که ببینم لود شده، متوجه شدم سروصدا میاد ولی دیگه به خودم نمیدیم دوباره ضبط کنم😂
عذرخواهم بابت کیفیت پایین🌸

11 پسندیده

سلام هر دو دوست عزیز @pari و @fateme871 بسیار لذت بردم از صدا و لحن بیانتون ماشالا فاطمه خانوم بیشتر بشنویمتون :clap::clap::tulip::heart:
تمام تلاشمو میکنم در اسرع وقت در این تاپیک شرکت کنم :heart_eyes:

9 پسندیده

سلام به شما محدثه خانم… مرسی از نظر لطفتون :heart_eyes:

چه عالی :clap:

8 پسندیده

سلام به پری خانم و دوستان عزیز
چند بار درس و گوش کردم و تصمیم گرفتم که ویس بدم. مطمئنا ایراد داره، ولی خوشحال میشم نظرتون و بدونم.

11 پسندیده

That was great :clap:
I’m happy and grateful for your participation, on my behalf :blush:
And also enjoyed the other parts of the story that you mentioned. :cherry_blossom:

6 پسندیده

Hi dear
Thanks for your consideration
I really enjoyed hearing your voice, that was fantastic. :tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

صدای گنجشک هم توی بک‌گراند گذاشتم براتون :see_no_evil:
توی دریچه‌ی اتاقم لونه کردن :relaxed:

راستی تلفظتون هم عالی بود. فقط یه مواردی مربوط به تکیه‌ی کلمات بود که خودبخود به مرور زمان درست میشه.

8 پسندیده

خیلی خوشحال شدم پری خانم ممنون که گوش کردین. داستان جالبی رو انتخاب کردین. من آخرای دوره قدرت هستم دیگه با خوندن این درس قطعا دوره مگا داستان و شروع می کنم. سعی می کنم روی استرس کلمات هم کار کنم. بازم ممنون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
در ضمن صدای گنجشک ها هم خیلی عالیه

5 پسندیده