درخواست فیلم برای زوم 🎭

سلام و عرض ادب خدمت تیم زبانشناس :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette:خدا قوت به همگی :rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:آیا امکانش هست
دانشگاه هیولاها

قسمت دوم و سوم هتل ترانسیلوانیا

mov_16192_1-m

ردپای آبی

سفرهای علمی

بابا لنگ دراز

قلعه متحرک هاوول

و مجموعه ی ۹قسمتی هری پاتر

مجموعه ۳قسمتی هابیت

the-hobbit-collection-i

انیمیشن sing

و ۳قسمت دیگر داستانهای اسباب بازیها

220px-Toystory

آواز دریا

موانا

یخ زده ۱و۲

به نرم افزار زوم اضافه شود؟؟؟باتشکرات فراوان از تک تک زحماتتان بخاطر ارتقا برنامه :rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::pray::pray::pray::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::pray::pray::pray::pray::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

29 پسندیده

واااااااای دمت گرم
همه شون عالین اگر اضافه کنند که من غش میکنم :grin:

9 پسندیده

ارادت خانم گل :rose::sunflower::sunflower::tulip::cherry_blossom::bouquet:امیدوارم قرار بدهند انشاالله :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:

7 پسندیده

ســلام

واای عالـــے میشه :star_struck: :dizzy:

ولی دانشگاه هیولا ها که تو قسمت فیلم ها هست
منظورتون قسمت های دیگشه؟

6 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزم :rose::hibiscus::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:عصرت به شادی خانم گل :rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:اون شرکت هیولاها است قسمت ۲ این یکی دانشگاه هیولاهاست قسمت۱ میشه عزیزم :wink::wink::wink::blush::blush::blush::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette:
در دانشگاه هیولاها تازه آشنای این دوتااست
در شرکت هیولاها بعد از فارغ التحصیلی میخواهند بروند سرکار :wink::wink::wink::blush::blush::blush::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:

9 پسندیده

بابا لنگ داراز کارتون مورد علاقه من بود .

9 پسندیده

آهان … ببخشید با دقت نخوندم :joy:
بله درست می فرمایید :heart:

اگر بشه داستان اسباب بازی ها هم قسمت های دیگش اضافه بشه عااالی میشه :star_struck:

6 پسندیده

این همه گفتین از این خوبا

سینگم میگفتین خو
:blush:

هرچند قبلا سفارششو دادم اما درخواست شما یه چیز دیگس:rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

چه حرفی نازنیینم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette:شرمنده ام می کنی خانم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
وااای آره اسباب بازیها عالی اونهم ناقص در زوم موافقم شدیداً :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

6 پسندیده

منم موافقــــم :smiley: :ok_hand:t2:
هم آواز و هم آواز دریا جزو بهترین کارتون ها هستن :grinning:

6 پسندیده

سلام جناب @mehdi24666 ارجمند :rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette:عصربهاریتون به شادی :rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:اختیار داریند من کی باشم شرمنده ام می کنید ارادت :rose::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet:اتفاقا شما باید بفرمایند شاید درخواست ما هم مکرد قبول واقع بشه :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette:به روی چشم الان اصافه میکنم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::hibiscus::blossom::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:

7 پسندیده

من فقط درصورتی غش میکنم که باب اسفنجی اضافه شه :heart_eyes:

7 پسندیده

بابا لنگ درازم عالیه منو تو باید بهمون پیشنهاد شده بود برای بازی کردن نقشش :fist::joy::heart_eyes:

8 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy:
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

7 پسندیده

ای کاش قسمت فیلم رو طوری طراحی کنین که فیلم بزرگ بشه.:blush:

6 پسندیده

اگه از سایت فیلم ها را نگاه کنین میتوانین صفحه را بزرگ کنین

4 پسندیده

کدوم سایت منظورتون هستش؟؟؟

1 پسندیده