تالار چقدر برایتان مفید بوده؟

سلام به نظر شما حضور در تالار چقدر مفید است؟ اتلاف وقت نیست؟ نظرتون چیه؟

9 پسندیده

سلام :hibiscus::sunflower::blossom::rose::two_hearts:

مفید بودن تالار، کاملاً بستگی به طرز رفتار خودمون داره.
اگه تو چالش های زبانی شرکت کنیم یا برای دیگران چالش به وجود بیاریم، قطعاً خیلی مفید است. اگر نه همش دنبال ماهی :fish::tropical_fish: حاضر و آماده باشیم و تو تالار همش سوالات جزئی زبانی و گرامری مطرح کنیم، خیر.

اینم باز بستگی به خودمون داره. اگه تو تاپیک ها، همش دنبال بحث و حاشیه باشیم، اتلاف وقت صد در صد است. ولی اگر تو تاپیک های مرتبط با زبان :blue_heart::blue_heart: بیشتر مشارکت داشته باشیم، خیلی مفید خواهد بود.
:dizzy::dizzy::dizzy:

11 پسندیده

سلام به شما
من جدیدا مشارکتم در تالار بیشتر شده و قصد دارم به امیدخدا بیشتر در چالش ها خصوصا لتس تاک شرکت کنم. این چند روز که بیشتر تالار اومدم فکر میکنم درگیریم با زبان بیشتر شده، ناخودآگاه یک سری سوالات رو میبینم که شاید سوال منم باشه یا مرور بشه. و درکل انگیزه ام بیشتر شده :blush:
موفق باشید :cherry_blossom:

10 پسندیده

منم با حرف های الهه موافقم :v:
باید اعتراف کنم که من تو تالار میام برام اتلاف وقت هم هست ( نه از نوع بدش ) یه جورایی مثل استراحت کردن میمونه برام ، چت متفرقه با بچه ها رو هم دوس دارم. :blue_heart:
مثلا به جای اینکه برم تلگرام جک و اخبار منفی بخونم میام اینجا تایپیک می خونم و باعث ایجاد انگیزه میشه واسم، وقتی میبینم بقیه این همه تلاش میکنن منم روحیه میگیرم .

شرکت تو چالش هایی که توانایی شرکت درشون رو داشتم خیلی خیلی خیلی مفید بوده برام . چالش کتاب خونی از همه بیشتر :heart:

10 پسندیده

سلام
تالار اتلاف وقته؟! ⁦🙃
استفاده من در تالار : :point_down:
۱) استفاده از تجربیات استادان و دوستان زبانشناس
۲) تشویق کردن به همدیگه در یادگیری زبان و هنر و…
۳) کتابخوانی: دوستان در کتاب خوندن به همدیگه انرژی میدن
۴) رفع اشکالات زبان
۵) خودشناسی (ترک عادت های بد منظورمه :sweat_smile:)
۶) معرفی دوره های زبانشناس به دوستان
۷) کمک کردن به دوستانی تازه یادگیری زبان رو شروع کردن
و…
خوبی های تالار خیلی زیادن فقط خیلی خلاصه کردم نوشته هام طولانی نشن
آها یکی دیگه ام داشت یادم می‌رفت :person_facepalming:
پیداکردن دوست خوب و با انگیزه :wink:

9 پسندیده