کانال English with Jennifer

سلام.

یکی از کانالایی که چند وقت پیش به واسطه ی نوشتن ایمیل بهش برخوردمو توجه م رو جلب کرد، کانال English with Jennifer بود.

تو کانال ایشون می تونید دوره های پراکنده/طبقه بندی شده ی کوتاهی رو ببینید:

Learn to Understand Fast Speech in English: a 20-day challenge with Jennifer

English writing skill

Oral reading fluency

و که حاوی چند ده ویدیو برا آموزش زبان در سطوح ابتدایی (یاد دادن الفبا!، احوال پرسی و …) به یه روسی زبان! هست

شاید در نگاه اول، کیفیت برخی ویدیوها/ appearance اون ها خیلی به دل نشینه ولی از جنبه ی آموزشی، می تونه خیلی مفید باشه.

10 پسندیده

سلام منم چند از ویدیو دیدم که گرامر درس میده واقعا عالیه . تو یوتیوب کانال نداره

3 پسندیده

سلام @mahnaz44
ظاهرا طبق پست بالا, چیزایی که ایشون گفتن رو می تونید تو اپ هم پیدا کنید.
زبانشناس…بخش دروس وبسایت های معتبر و کانال های جذاب و آموزشی /بخش مربوط به افراد خارجی/

البته من موافق نیستم…ولی خب, شما مختارید…منابع مختلف, افراد مختلف…هیچ کدوم کامل نیست.

در هر حال

امیدوارم بهترین انتخاب هارو تو مسیر زبان آموزی تون داشته باشید :white_check_mark:

3 پسندیده

آقا فرزاد :dizzy::dizzy::dizzy: @mahnaz113
:rose::blossom::sunflower::hibiscus::two_hearts:
حالا که بحث گرامر هست، اگه می شه، یه راهکار به من پیشنهاد بده تا بتونم خوندن گرامر رو شروع کنم.
چند وقته می خوام خوندن گرامر رو شروع کنم، اما همش به تعویق می اندازم.
الان دیگه احساس می کنم خوندن گرامر برام واجبه.
اون گرامر قبلی ها رو که خوندم رو یه مرور اساسی کنم و برم سراغ گرامر جدید :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart:

3 پسندیده

مربی :dizzy::dizzy::dizzy: این دو تا تاپیک رو قبلاً خوندم. خود آقا کامبیز هم گفته تا احساس نیاز نکردید، سراغ گرامر نرید. ولی من الان نیاز دارم که یه کم رو گرامر هم کار کنم :blue_heart::blue_heart:

2 پسندیده

دوره های گرامر اپلیکیشن

2 پسندیده