گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد تایپ دوره های ای جی 🔴

سلام جناب منصوری گرانقدر @khalil.mansouri777 :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:شب بهاریتان پرخیرو برکت :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:۱دنیا سپاس بخاطر لطف شما بزرگوار که وظیفه ی من را قبول کردیند واقعا شرمنده ی شما بزرگوار شدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:انشاالله بتوانم در آینده لطف و محبتتان را به خوبی جبران کنم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:هزاران هزار بار تشکر و سپاس و قدردانی و هزاران سبد گلهای اطلسی و رازقی تقدیم حضور پرمهرتان :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

سلام به روی ماهتان‌ :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:شب بهاریتان سرشار از شادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:لطف و محبتتان لایتناهی ست :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:واقعا شرمنده شما و دیگر دوستان شدم بازهم عذرمیخوام وظیفه ی که قبول کردم را انجام ندادم و شما و دیگر دوستان را به زحمت انداختم :pensive::pensive::pensive::pensive::pray::pray::pray::pray::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:

5 پسندیده

خواهش میکنم
همه ی ما عضو یه تیمیم :rose:

4 پسندیده

سلام
خواهش میکنم

Don’t Mention it

6 پسندیده

آقا فرزاد درس من تمام شد . :blossom::hibiscus::cherry_blossom:
همگی خسته نباشید.
امیدوارم خیلی اشتباه فاحش نداشته باشم. گوینده اش آقای aj نبود
تلفظ های the their they they’d گیج کننده بود :grin:

6 پسندیده

مرسی ماری خانوم عزیز :rose::rose:خدا قوت

اشکال نداره :blush:
ایشالا بعدا با کمک دوستان درسای همدیگرو چک میکنیم و اصلاح میکنیم

7 پسندیده

سلام آقا فرزاد،
یه اشتباه فاحش در عناوین دروس انگلیسی روان در آپ رخ داده که قبلا هم اشاره کردم؛ درس کافه پوچینی مربوط به سطوح بالاتر دوره پایه یا همون نیو متد ای جی هست که به اشتباه در در دوره فلو قرار داده شده و یه نگاهی به تعداد لغات و اینکه بحث واقعی هستش نه داستان‌های تخیلی هم اینو مشخص میکنه، بديش اینه که برای سطح فلو سخت محسوب میشه و میتونه باعث دلسردی از پیشرفت در مراحل اولیه بشه.

6 پسندیده

سلام دوست گرامی
ممنون از اطلاعتون
حتما بررسی میشه :+1:

6 پسندیده

@MehrabT
این تاپیک جدید برای مشارکت در تایپه که تو اپ گفتین چون تاپیک قبلی بسته بود، اینجا منشن کردم سوالی چیزی بود بپرسید، در مورد زمان هم آقا فرزاد گفتن کیفیت مهم تره پس نگران نباشین :pray::pray:

7 پسندیده

بله من تمام تلاشمو میکنم ممنون

6 پسندیده

ببخشید درس اعتبار از اون مجموعه رو دادین به من ولی داستان اصلی نداره فقط درسنامه لغات و داستان کوتاه داره گفتم شاید نیاز به گزارش باشه

4 پسندیده

درسنامه های اصلی متن دارن @MehrabT

4 پسندیده

ببینین کلا درس اصلی نداره توی اپیکیشن…

4 پسندیده

واقعا ؟؟؟ :thinking: :thinking: :thinking:، شاید نداره
شاید آقا فرزاد در جریان باشن @Farzad_Poodineh

4 پسندیده

سلام
ممنون :pray:
چک میکنم

4 پسندیده

نه دوست گرامی، طبق عکس زیر این درس به این دوره تعلق داره

اصلاح شد

6 پسندیده

آقای پودینه طبق عکسی هم که لطف کردید گذاشتید درس کافه پوچینی اولین هدیه بعد از 19 درس فلو هست، در ضمن یه عکس دیگه هم از وبسایتeffortlessenglishpageمن میذارم ببینید اولین هدیه بعد از آخرین درس پاور یعنیTribeهم هست(خلاصه به عنوان دومین درس اصلی
ی فلو سنگین هستش)

3 پسندیده

4 پسندیده

اقا درس اعتبار رو کی اپلود کرد مال من بود اماده کرده بودم…!!!
@Farzad_Poodineh

هرکی اپلود کرده اشتباه اپلود کرده صوت با متن یکی نیست… شوخی زشتی بود…

4 پسندیده

من نمیدونم دوست عزیز :neutral_face:

پس حتما اشتباها آپلود کردن

5 پسندیده