گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد تایپ دوره های ای جی 🔴

سلام اقا فرزاد من متن بخش واژگان درس اخر رو هم گذاشتم تلاشمو میکنم داستان کوتاه رو هم هرچه سریعتر بزارم بابت تاخیر به وجود اومده هم عذر میخوام :tulip:

5 پسندیده

سلام
ممنون محدثه خانوم :rose::blush:

4 پسندیده

سلام آقای پودینه وقتتون بخیر
بالاخره متن بنده تموم شد ، اصلاحیه آخر رو هم زدم :star_struck::star_struck::star_struck: کم و کاستی بود ، به بزرگی خودتون ببخشید :pray::pray::pray:
شرمنده توی این چالش خیلی اذیتتون کردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: بنده رو عفو بفرمائید :pray::pray::pray:

4 پسندیده

درس اهداف سال جدید کامل منتشر شد :white_check_mark:

6 پسندیده

سلام دوستان :rose::rose:
@afarkhani
@sama-golab
ممنون، خیلی لطف کردین :blush:

4 پسندیده

سلام من هم دروسم تکمیل شد اقا فرزاد

5 پسندیده

سلام
ممنون محدثه خانوم :rose: :relaxed: :pray:

3 پسندیده

سلام
بخش آخر درس بادیه نشین های امروزی هم تموم شد
ببخشید دیر شد :pray::pray:

4 پسندیده

سلام
خیلی ممنون حسین آقا :rose::blush:
همین که انجام دادید عالیه

3 پسندیده

Done.

@Farzad_Poodineh بزن اون تیک قشنگرو :joy:

5 پسندیده

ایشالا فردا پس فردا متن ها رو چک میکنم ببینم همه شون آپ شدن یا نه، اگه مشکلی نبود تیکشون رو میزنم :blush:

3 پسندیده

اره میدونم کلی گفتم :grin:

3 پسندیده

@shayan28
سلام آقا شایان :rose:
داستان کوتاه درس چای سبز رو با داستان کوتاه درس بیماری های مرتبط با سبک زندگی به صورت جا به جا آپلود کردید.

از شما میخوام اصلاحش کنید که به نام خودتون ثبت بشه.
خیلی ممنون :blush:

4 پسندیده

سلام آقا فرزاد گل :rose:
عه ببخشید :sweat_smile: من لینکی که جلو اسم من قرار داده بودین رو زدم به اسمش توجه نکردم. :man_facepalming:t2:
باشه چشم تا یکی دو روز آینده که متن قسمت vocabulary رو میخوام آپلود کنم، اون رو هم اصلاح میکنم.
ممنون :pray:t2::rose:

4 پسندیده

ممنون آقا شایان :blush::rose:

3 پسندیده

سلام آقای پودینه @Farzad_Poodineh وقتتون بخیر
شرمنده در مورد این تاپیک یه سئوال داشتم
بخش درسهای من کامل بود؟؟؟ چون الان دوباره نگاه کردم، هنوز کل درس توی برنامه نبود؟؟؟ زمان میبره یا اگه مشکلی هست بفرمائید من قسمت آخر رو دوباره آپلود کنم :thinking::thinking::thinking:

2 پسندیده

سلام سما خانوم :rose:
لطفا موارد فنی رو از پشتیبانی پیگیری کنید، من از این موارد اطلاع زیادی ندارم

4 پسندیده

سلام‌ آقا فرزاد
من یه دوره نتونستم به دلیل مشغله ای که داشتم کار تایپ رو ادامه بدم. و اصلا در جریان گروه نیستم که به کجا رسید. من درس اولین مبارزه رو قسمت اولش رو قبلا انجام داده بودم. الان دو قسمت دیگش رو هم‌اماده کردم میتونم وردش رو اینجا بفرستم شما برام اینجا کپیش کنید من فایل وردم تو گوشیم نمیتونم کپی پیست کنم.
داستان کوتاه(اولین مبارزه).docx (17.0 کیلوبایت)

3 پسندیده

سلام، روزتون بخیر
طبق همون آموزشی که تو تاپیک اول گذاشتم میتونید خودتون متن ها رو به سایت اضافه کنید که به نام خودتون هم ثبت بشن
ممنون :rose:

3 پسندیده

می خواستم اینجا برام بی زحمت کپیش کنید که من بتونم تو قسمت اصلی کپیش کنم. من نمیدونم چرا فایل وردم قابل ادیت نیست

3 پسندیده