پرسش و پاسخ با زبانشناس - کلاس برم؟ و چند سوال دیگر

سلام دوستی یه سری سوال پرسیدن که تو این ویدئو بهشون پاسخ میدیم.

تو این ویدئو شما موارد زیر رو خواهید داشت:

تجربه من از کلاس زبان - 04:36

چطور وسواس آسیب زنندست؟ - 05:18

آیا باید از اول شروع کرد؟ - 05:39

نیم نگاهی به مکالمه و عبارات - 05:58

چرا نمرات بدترین دشمن شما هستند؟ - 08:11

آیا کلاس ها کافی هستند؟ - 08:58

آیا زور بالا سر بودن خوبه؟ - 10:14

وعده های موسسات زبان - 10:55

آیا تکالیف مفید هستند؟ - 11:56

یادگیری زبان در یک سال - 12:55

تمرکز در یادگیری زبان - 14:05

آیا برای کار نیاز به مدرک داریم؟ - 14:42

چطور با زبان باید پول در آورد؟ - 15:53

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/Khordad/Kambiz/class.mp4

لینک دانلود این ویدئو(کلیک راست → save as)

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

25 پسندیده

سلام آقای کشاورز خیلی عالی بود من با نظرات و حرفهای شما کاملاً موافقم شما برای من یک الگو هستید خیلی
خوشحالم وباعث افتخارم هست که شما مربی من هستید
مربی من و مربی همه ی زبان شناس ها :rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

بعد یه سوال داشتم یعنی اگه بخوایم مدرس زبان تو یه
آموزشگاه یا مؤسسه‌ای بشیم خوب مدرک که میخواد درسته؟! و اگه تو یه آموزشگاهی مدرک بگیریم میشه تو یه آموزشگاه دیگه یا موسسه دیگه ای فعالیت کرد؟! ممنونم از پاسخ تون :pray:t2:

4 پسندیده

من خودم چون دوست دارم یه آموزشگاه خوب برم حتماً
خیلی هم غصه میخورم چون به کار دیگه ای فعلا مشغولم
و بعضی وقتها باعث میشه خیلی حرص بخورم چون اگه بخوام زبانم بخونم تمرکزم رو از دست میدم ولی امیدوارم
هر چه زودتر تو مسیر زبان بیوفتم
برام دعا کنید :rose::rose:

4 پسندیده

آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy:
هر چی که در مورد کلاس زبان می گی، کاملاً درسته. من الان یه چند ماهه که تو مرحله لجبازی :joy: زبانی به سر می برم. دوستام که اکثراً کلاس زبان می رن، توافق فکری زبانی باهاشون ندارم و اونها پیام انگلیسی بهم می دن، من فارسی جوابشون رو می دم. :joy:
بابا خسته شدم هی می پرسن “چی؟ چی؟ ترجمه کن برام.”

5 پسندیده

سلام دوست عزیز خانم ولایتی
خوب شانس شما اون کسانی که باشما چت میکردن و آموزشگاه زبان هم میگین رفتن از اون دسته افرادی بودن
که به قول آقای کشاورز درسشونو تو خونه خوب نمیخوندند و فقط اکتفا به همون کلاس ها می‌کردند و اگه از اون دسته از افرادی بودند که علاوه بر آموزشگاه
ساعت بیشتری هم به خوندن زبان در خونه اختصاص
میدادن صد البته که دیگه همچین درخواستی از شما نمی‌کردند و مثل آقای کشاورز و خانم الهام و خانم هیزل
و آقای عارف و آقای پودینه انگلیسی رو به قول معروف
قورت میدادن و در این جا استثنا آقای کشاورز هستند
که خود آموز زبان رو یاد گرفتند و خانم الهام و خانم هیزل
و آقای عارف هم آيا زبان رو خود آموز یاد گرفتن یا کلاس
زبان رفتند ویا رشته تحصیلی اونها زبان انگلیسی بوده است به هر حال من از اون دسته از افرادی هستم که موافق رفتن به کلاس زبان از نوع خوبش با اساتید خوب
و حرفه ای هستم و در کنارش اپ هایی مثل اپ خوب
و حرفه ای زبان شناس هم برای یک زبان آموز واجب میدونم
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز :pray:t2::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام اقای کشاورز با حرفاتون موافقم کلاس زبان فقط گرامر یاد میدن چون کلاس فقط یک ساعت
ولی اموزشگاها زبانی که من میرم کلاس free داره و از وقتی تو ان کلاس ها شرکت میکنم زبان بهتر شده و نکته مهم این که من یک ترم که رفتم . سطح مکالمه از ۵ ترم از اموزشگاه قبلی پیشرفت کرده . و با حرف شما موافقم که نمره فقط یه عدد مهم این که زبان یاد بگیرین . و خودمون تو خانه مطالعه کنیم چون زبان فرار

5 پسندیده

اره …منم قصد دارم که توی یه آموزشگاهی تدریس کنم …
و فک کنم باید حداقل تافل رو داشت ؟؟؟؟درسته؟؟
و آقا کامبیز بنظرتون من سطحم b2 هست و هر روز یک ساعت زبانشناس و نیم ساعت کتاب میخونم …با این سرعت میشه تا ۱۲ ماه دیگه آماده آزمون تافل بشم ؟؟؟
@YoKambiz

4 پسندیده

من با کلاس های زبان به کل مخالف هستم و این رو صرفاً برای نمونه گفتم.

شما دو ماه از زبانشناس استفاده کن، نظرت کاملاً عوض می شه.
لیسانس زبان هم تو دور و اطرافم زیاد دیدم، همه چیز رو به فراموشی سپرده اند.
پ.ن: یاد بگیریم که به نظرات دیگران احترام بزاریم.
شما یکجا به یکی از کاربرها، بی احترامی کردی، من اعتراض کردم، به خودم بدتر توهین کردی.

2 پسندیده

من به شما توهین نکردم عزیزم نظر مو گفتم
نظر شما هم برای من محترمه دعوا که نداریم جان من :neutral_face::astonished::rose::rose::rose:

2 پسندیده

اما منم کسایی رو هم میشناسم که معلم زبان انگلیسی هستند وقشنگ انگلیسی صحبت می‌کنند نظر شما خانم ولایتی کاملا برای من محترمه :pray:t2::rose::rose:

1 پسندیده

بعد خانم ولایتی جان اون لیسانسه های زبان که گفتید
میشناسم همه زبانو به فراموشی سپردند خوب باید بگم
چون مطالعه در مورد زبانو این افراد به فراموشی سپردند
ما خودمونم تو زبان فارسی اگه یه مدت کتاب نخونیم
کم کم کلمات سخت فارسی رو از یاد می‌بریم همین نمونه اش خودم :sweat_smile::joy:کلمه استثنا رو یادم رفته بود چه جوری نوشته میشه پس باید مطالعه رو هیچ وقت فراموش نکنیم تا همه چیز و یادمون نرفته.
دوستون دارم امیدوارم در مورد اون موضوع و دعوا منو ببخشید نخور غم گذشته گذشته ها گذشته. :joy::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خیلی ممنوووون عالی بود، فقط برای ریاضی هم نمیشه صرفا با نوت برداری به سطح عالی رسید و میشه صرفا پاس کردن:joy:بهتر بود بگید تاریخ… :wink::grin::grinning:

3 پسندیده

درود بر شما آقا کامبیز عزیز
من دو ترم کلاس زبان رفتم در اصفهان. زبانسرای گویش که ۸ شعبه داره در شهر اصفهان. از basic شروع کردم. ترم اول با توجه به نمرات ، نفر دوم شدم در بین زبان آموزان تمام شعب و ترم دوم نفر اول شدم. با وجود اینکه استاد سعی میکرد همه رو وادار کنه به مکالمه در کلاس ، اما چون باز یک عده براشون مشکل بود ، ایشون هم کوتاه میومد و فارسی صحبت میکرد.
و میتونم بگم الان از اون تقریبا ۶ ماه زبان خوندن هیچی ندارم و هر چی لغت بلدم مربوط به تبحر پدرم در مکالمه زبان انگلیسی هست. چون ایشون بواسطه کتب کاری ( نیروی هوایی ارتش ) و دوره هایی که قبل از انقلاب دیده بودن، کاملا مسلط صحبت میکردن.
اما با ویدیو های شما کاملا انگیزه در من بیدار شد که شدیدا تلاش کنم و مثل شما مسلط بشم . ممنونم

4 پسندیده