صحبت با نیتیو ( خوب یا بد)

سرصحبت رو با خودم باز کنم :joy: :joy:
ولی پیشنهاد خوبیه خوشم اومد :sweat_smile: حداقلش اینه که خودم همیشه در دسترس برای خودم هستم… تایم آزادم با خودم هماهنگه :joy:
همین الان امتحانش میکنم

خیلیییی ممنونم… امیدوارم یه روزی بیام بگم به پیشرفتی که مدنظرم بود رسید :slight_smile:

3 پسندیده

نمی تونیم که خودمون رو نیتیو فرض کنیم ولی همیشه دم دست بودن مون…بهترین گزینه س :muscle:
من این تجربه رو نداشتم هیچوقت، با اینکه شنیدم

پارسال، با یه نفر صرفا چت/تکست ردو بدل می کردم یه مدت…یه چندباری (به کرار) مواردی مطرح شد که حتی بعد از اتمام چت هم تو فکرم مونده بود…اون موقع بود که تو ذهنم انگلیسی فکر می کردم و یا حتی خودگویی ها و بحث های انگلیسی فوران می کرد از مغزم

7 پسندیده

این اولین ویس منه :smiley:
ک داشتم دروس قدرت رو تمرین میکردم
برای فک‌کنم پنج ماه پیشه
میتونید با ویس جدیدم ک الان اپلود کردم مقایسه کنید
واقعا زبان شناس عالیع
عجله نکنید فقط رو هدف تمرکز کنید
کل زبان اموزام برن دنبال پارتنر شما نگاه کن الان وقت چیه
امیدوارم مفید واقع شده باشم

3 پسندیده

وویس جدیدتون رو هم دارم گوش میدم
پیشرفتتون عاااااااالی بوده تبریک میگم
من مشکلم عجول بودنمه :smiley: یه جایی دیده بودم که نوشته بود هرکدوم از درسای انگلیسی قدرت باید یک هفته براش وقت گذاشته شه اونوقت من برا هرکدوم یه روز وقت میذارم :expressionless: میگم بلدم دیگه کافیه. مطمئنا برا همینه که تا حالا پیشرفتی برا اسپیکینگ نداشتم
باید روش تمریناتم رو تغییر بدم.
متشکرم از راهنماییتون

3 پسندیده

مریم جان @maryam الان خودش یه پا پلنگه (البته پلنگ از نوع پسرش) :joy:

6 پسندیده

سلام دوستان
نیتیو یعنی چی
یعنی همون پارتنر

3 پسندیده

ینی بومی یه محلی باشه…زبان مادری

3 پسندیده

من همه چیم طبیعیه :joy:

5 پسندیده

قربان الان طبیعی‌ها رو رو هوا میزنن. مواظب خودت باش :joy:

البته ما که از حافظه‌مون این پلنگ پاک نمیشه. منو بکشن هم، حذفش نمی‌کنم :grimacing:

4 پسندیده

سلام

شما همونی هستید که تو تاپیک “تخمین تعداد کلمات” ازم سوال پرسیدید؟
اگه آره…پس به احتمال زیاد اشتباه تست رو زدید

نیتیو/native در مورد زبان…یعنی کسی که با اون زبان بزرگ شده و آشناست
اگه شما ایران زندگی می کنیدو فارسی زبان هستید…شما نیتیو فارسی هستید

تو بحث پیداکردن پارتنر زبان، منظورشون نیتیو انگلیسیه…آمریکایی ها، بریتانیا یی ها، کانادایی ها و عموما کسایی که تو کشورهاییی از این دست بزرگ شدن و زبان اصلی شون انگلیسیه

4 پسندیده

دور از جون :grin:

اشکال نداره :rose::blush:

3 پسندیده

وای فکر کردم منو میگین داشتم سکته میکردم :joy: :joy:

همه پلنگا همینو میگن اصن بخش مهمی از پلنگ بودن اینه که ادعا کنی طبیعی هستی :joy:

6 پسندیده

اگه اعتماد بصقفمون اوکی باشه، چرا میتونیم خودمونم نیتیو فرض کنیم:wink: حتی میتونه بزرگ شده کانادا فرض کنه خودشو:joy::joy::joy:
ولی حالا از شوخی گذشته فرمایشتون کاملا صحیح و درسته دوست عزیز!! :pray:t2::rose:

4 پسندیده

البته باید امیدوار بود اون اعتماد به سقفِ کار دست مون نده
فرض محال، محال نیست :star_struck:
خودتونیدو خودتونیدو آینه

هر فرضی که شما رو برسونه و کمک کنه به رسیدن به هدف تون…سازنده س

5 پسندیده

سلام
بله درسته
ممنونم از راهنمایی مفیدتون:heart_eyes::sparkling_heart::hugs::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون
:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

3 پسندیده

ساختار های گرامری رو بلد باشید و بعد یادگیری کلمات میتونید در این زمینه از کتاب cause and effect هم استفاده کنید. جنبهreading داره ولی میتونید خیلی ساختار یاد بگیرید. مثلا
It is better to +v
It is better to move as soon as possible due to the storm.
بعد مثلا ۳۰ یا ۴۰ ساختار یاد میگیریم برای نوشتن استفاده میکنیم.

3 پسندیده

خیلی ممنونم
مشکل من دقیقا همینه… چندین سال تو مقاطع مختلف تحصیلی انگلیسی خوندم و گرامر یاد گرفتم اما باز هم موقع به کار بردنش سردرگمم…
ممنون از معرفی کتاب

2 پسندیده

essay بند ۹ ایلتس رو مطالعه کن. و زیاد بنویس. تو نت سرچ کن.

3 پسندیده

سلام برنامه ای هست به نام slowly که میتونی دوست پیدا کنی و نامه براش بنویسی یک پن فرند
به جورایی میخواد اون حس های قدیمی نامه نگاری و انتظار برای دریافت نامه رو تازه کنه خب برای رایتینگ خیلی خوبه
خوبیش اینه که شما از آواتار باید استفاده کنی و نامه بسته به موقعیت جغرافیایی که نامه رو میفرستی زمان میبره تا بدست شخص برسه جالبه امتحانش کن

4 پسندیده