چله ی شماره ی 2️⃣ شروع، ششم خردادماه 1399

بله سه نقطه رو هم دیدم به روی خودم نیاوردم. :wink:

3 پسندیده

شما کارِت درسته عزیز دل :smiley::clap::joy:

3 پسندیده

اونم میگم.ولی دیگه بذار باقی اطلاعاتم مخفی بمونه. (شوخی) :wink:

R.k یجور کار آموزیه (k).
R هم اول اسم فامیلی شخص مدرس آموزش هس

حرف پایانی : === » :revolving_hearts::two_hearts::revolving_hearts:

3 پسندیده

اوووووه، پس کلی راز و رمز تو این چن حرف مستعاره :joy: ایول بابا :grin::ok_hand:

3 پسندیده

مهمه خروجیه عزیزم.البته نا امید نیستم ولی تا اینجا که چله سوم زیاد جالب نبوده.الاناس که صاحب تاپیک عذرمو برای بی نظمی بخواد.تا الانم احتمالا دربرابر این خواسته مقاومت کرده.:blush:

احتمالا مجبورم به وبلاگ خودم اسباب کشی کنم.:joy:

3 پسندیده

نه فک نکنم عذرتونو بخوان، این مدلی نیستن آخه :slightly_smiling_face:
گندم جون این جوری نیستن :bouquet:

3 پسندیده

یه موقع لازم شد رو پادرمیونی شما حساب میکنم. :wink: :smile:

3 پسندیده

:joy:
طلبکار ک نیستن… اتفاقا خوشحال میشن از اینکه تاپیکشون شلوغ بشه :slightly_smiling_face:

:joy: کار ب اینجاها نمیکشه خیالتون تخت تخت
:raised_hand::grin::laughing:

3 پسندیده

نه میدونم عزیزم.شوخی می کنم. :smile:

ولی خب ایشونم حق داره دیگه قراره بهم انرژی بدیم نه با عملکرد بد انگیزه رو از هم بگیریم. :blush:

2 پسندیده

بله بله صد البته
:star_struck::rose::tulip:

2 پسندیده

سلام بر چله نشین و فرهیخته تالار :raising_hand_woman: حال و احوال؟
:rose::rose::rose:

گندم جون چن تا سوال دارم،

میخواستم ببینم قراره این چله ها رو تا کی برگزار کنین؟

و وجود این چله ها براتون شده عادت؟ یا ک اگه برنامه ای در کار نباشه شما همه چیو ول می کنین؟

و دیگه اینکه اگه چله بعدی وجود داره منم کارامو بررسی کنم و براشون برنامه بچینم و شرکت کنم. ( البته بی حرف پیش و گوش شیطون کر :upside_down_face::wink:)

2 پسندیده

سلام.
سلامت باشید :blossom:
چله نشین! :open_mouth: :x:

تا هر وقت که نیاز داشته باشم به بودن شون و گزارش دادن تالار برام نقش Peer Pressure رو بازی کنه.

بستگی داره…برا خوابیدن و پیاده روی…کاملاً به خاطر گزارش تالار نتیجه بخش بوده تا الان برام و
تونستم self-discipline م رو حفظ کنم.
چند مورد دیگه…اون فشار بوده ولی دیدن نتیجه های مثبت و منفی و ترکینگ هر روزه برام تلنگر بوده و هست و نمی ذاره ول کنم- حتی با اینکه تا الان نتونستم به نتیجه ی دلخواهم برسم و تو مسیری که می خوام بیافتم.

دیشب داشتم به همین مساله فکر می کردم…اینکه باز هم ادامه پیدا کنن یا نه؟
نگران نباشید…اگه همراه خواستیدو هم قدمی نبودو محیط تالار اجازه ی فعالیت می دادو انگیزه بخش بود، می تونید رو بودن من حساب کنید…اگه نه، خودتون دست به بیل شید!

2 پسندیده

چرا تعجب کردین :grin: البته میشدم ک ماه نشین باشین

:+1::+1::+1:

در منضبط بودن شما ک شکی نیس، گندم بانو جان :slightly_smiling_face::rose:

پس میشه گف یه جورایی حکم هُلر را داشته و داره براتون و این خیلی عالیه :star_struck:

إ ناراحت شدم :disappointed: ولی امیدوارم ب زودی ب اونچه ک مد نظرتونه برسین ک با توجه ب پشتکاری ک از شما سراغ داریم حتما میتونین :smiley::+1::ok_hand:

پس اوکیه دیگه، منم برنامه هامو بررسی میکنم، ممنون :pray:

دست ب بیل!!.. :joy: چ اصطلاحات جالبی استفاده میکنین، باشه دست ب بیل میشم باغچه مو بیل میزنم :grin: ولی در جوار شما :kissing_heart:

همش داشتم دعا دعا میکردم ک کلمه های قلنبه سلنبه استفاده نکنین گُنده گوی تالار :upside_down_face::wink:

متشکرم از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین
:pray::heart_eyes::pray: