پروژه ی تایپ دوره ی News Words 📢

سلام به همه دوستان و یاوران همیشگی زبانشناس :rose:

به تازگی دوره ی واژگان اخبار رو شروع کردم که این دوره شامل ویدیو های یک دقیقه ای میشه و هر ویدیو زیر نویس چسبیده ی انگلیسی داره که کار رو برای تایپ فوق العاده ساده می کنه. :relaxed:

و همینطور هر مجموعه ی این دوره شامل 20 درس میشه که به نظرم هر داوطلب دو درس رو انجام بده خیلی خوب میشه، چون هم کار تقسیم میشه و هم سبک.

پس در نتیجه من برای این دوره به 10 نفر یاور نیاز دارم که زحمت این دوره ی نفیس و کاربردی رو بکشن :rose:

نفرات دهم به بعد هم در لیست رزرو قرار میگیرن.

پی نوشت: فعلا یک مجموعه از این دوره رو آماده کردم و مجموعه های بعدی به مرور اضافه میشه (آپدیت ها رو همینجا اعلام میکنم که دوستان برای تایپ فایل ها معطل نمونن)

پیشاپیش ممنون از این که همیشه هستین و با عشق برای پیشرفت هموطنانتون از خود گذشتگی میکنید :hearts:

مجموعه ی اول

درس های ۱ و ۲:‌ @fateme871 :white_check_mark:

درس های ۳ و ۴: @fateme67 :white_check_mark:

درس های ۵ و ۶: @sepide-str :white_check_mark:

درس های ۷ و ۸: @zeinabss :white_check_mark:

درس های ۹ و ۱۰: @anahitassff :white_check_mark:

درس های ۱۱ و ۱۲: @amirali_1506 :white_check_mark:

درس های ۱۳ و ۱۴: @MehrabT :white_check_mark:

درس های ۱۵ و ۱۶: @zeinabss :white_check_mark:

درس های ۱۷ و ۱۸: @tanzadeh122 :white_check_mark:

درس های ۱۹ و ۲۰: @fateme67 :white_check_mark:

داوطلبین رزرو

@akbartavakkoli7
@khalili2
@somayehjalali57
@fatemeh459
@sama-golab
@darya8511

:point_down: این هم آموزش اضافه کردن متن انگلیسی به درس های زبانشناس :point_down:

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

24 پسندیده

من دستم بالاس :blush:
اگه ازم‌ خسته نشده باشید :see_no_evil:

11 پسندیده

سلام آقا فرزاد،روی کمک من هم حساب کنید

9 پسندیده

سلام آقا فرزاد
من هستم :raised_hand:

8 پسندیده

ممنون دوستان :relaxed:
شما می تونید به ترتیب زیر تایپ ها رو شروع بفرمایید

@fateme871
درس یک و دو

@fateme67
درس سه و چهار

@sepide-str
درس پنج و شش

از لینک زیر می تونید شماره ی درس ها رو ببینید

10 پسندیده

سلام
من اول میخواستم بخاطر امتحانم اعلام حضور نکنم
ولی رفتم یک نگاه به فیلم ها انداختم
نظرم عوض شد
من هم هستم
:raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

7 پسندیده

پس درس ۷ و ۸ رو من انجام بدم ؟!؟!؟!؟

7 پسندیده

سلام
ممنون عمو :rose:
بله شما هم اون دو درس رو زحمتشون رو بکشید

6 پسندیده

اگر اوکی هستت
تا کی وقت داریم ؟!

4 پسندیده

تا دو روز فکر کنم مناسب باشه

4 پسندیده

اوکی تمام سعیم رو میکنم
زیاد وقت نمیگیره

5 پسندیده

حداکثر 10 دقیقه :grin:

4 پسندیده

سلام آقا فرزاد خسته نباشید
منم هستم
درس 9 و 10 رو انجام میدم

6 پسندیده

سلام
مرسی آنا خانوم :rose:

5 پسندیده

سلام …منم هستم…
با چه فرمتی متن رو باید بفرستم براتون ؟؟؟
@Farzad_Poodineh
پس درس ۱۱…۱۲ ؟؟؟

5 پسندیده

سلام ممنون :rose:
با این آموزشی که در زیر گذاشتم میتونید درس ها رو خودتون در سایت آپلود کنید

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

بله، متشکرم

6 پسندیده

سلام مجدد
درس 9 و 10رو انجام دادم

7 پسندیده

سلام
خیلی ممنون :blush:
برای مجموعه های بعدی همین دوره هم رو کمکتون حساب کنم؟

6 پسندیده

صد در صد

فردا شبم وقتم آزاده از همین مجموعه هم اگه درسی موند فردا تایپ میکنم

6 پسندیده