نقد و بررسی زنجیره

سلام دوستان و اساتید بزرگوار
من خیلی ناراحتم و منتقد از زنجیره :confused:
آخه چرا وقتی یک روز تمرین نکنی باید از صفر برات شروع کنه اینجوری که خیلی ضد حاله و تو ذوقم میخوره خیلی، شاید کسی نتونه یک روز تمرین کنه خب :frowning:
شاید مشکلی داشته باشه یا خدایی ناکرده کسالتی براش پیش بیاد خب:frowning:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز

اسمش روشه زنجیره یادگیری، شما یک زنجیر رو در نظر بگیر یک حلقش جدا بشه، چه اتفاقی میوفته؟ از هم جدا میشن، برای داشتن یک هدف بزرگ که اینجا یادگیری زبان انگلیسی است باید استمرار و مداومت در کار باشه، نمی تونم، کار داشتم مهمون داشتیم و این چیزا نداریم، پس نگید چرا زنجیره قطع میشه، اتفاقا بهترین تلنگر برای وقتایی که هدف مون تو چشممون کوچیک میشه و میگیم بیخیال امروز رو استراحت کنم

تنها راهش اینه طبق کارهای روزمره تون تایم مطالعه رو انتخاب کنید

10 پسندیده

من با سیستم زنجیره کاملاً موافق هستم حنانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
فقط موندم می خوام چشمم رو عمل کنم، چکار کنم با این زنجیره ام؟!
فکر کنم باید موبایلم رو بدم به کسی، با زبانشناس :blue_heart::blue_heart: زبان بخونه! :joy::joy:

3 پسندیده

تو موارد اینجوری قطعا سلامتی جزو هدف مهمتر هست و اگر زنجیره هم شکست نباید ناراحت شد، اما من پیشنهاد میکنم چون نور گوشی برای چشم خوب نیست بیشتر از جنبه شنیداری استفاده کنید، یعنی چی؟! یعنی مطالبی که قبلا خوندین و بهش مسلط هستین (چون مسلط هستین نیاز به نگاه کردن به صفحه گوشی نیست) رو با گوش دادن جبران کنید که البته اون تایم عمل رو نمیشه این حرکت هم روش زد

5 پسندیده

انشالله موفقیت آمیز باشد

من یادمه تا نیم ساعت قبل عمل چشم هام داشتم با گوشی کار می کردم :joy::joy::hibiscus:

2 پسندیده

اگه دقت کرده باشی، تو کامنتم، ناراحتی خاصی بود. یعنی خنده، از روی ناراحتی بود. اول اینکه احتمالاً زنجیره بالای دویست سیصد روزه من به فنا می ره. دوم اینکه تا یک ماه نمی تونم سمت زبان بیام و نهایت می تونم فقط گوش کنم … که این دومی خیلی بدتر از اولی است.
مگرنه من خودم قبلاً پنج بار عمل چشم داشتم و کاملاً تجربه دارم.
پ.ن: یاد بگیریم که بعضی مواقع، جای شوخی نیست …

2 پسندیده

اتفاقا زنجیره فقط صوتی رو متوجه میشه من مرتب جمله هاشو می نویسم و کار میکنم ولی هر روز زنجیره میرسه به یک شما کافیه فقط گوش بدید هر کجا و در هر شرایطی می تونید گوش بدید.

3 پسندیده

حنانه خانم راست می گه.
تو زمان عمل، نمی شه حتی این حرکت رو هم اجرا کرد.

3 پسندیده