Two o,clock در اینجا معنی اصطلاحی دارد؟

Oh!sir!Right here! Little green guy, two o,clock!

این تاپیک مربوط به فصل« بخش 01 » در نرم‌افزار «زوم» است. : « دانشگاه هیولاها »

7 پسندیده

سلام
منظور از این ساعت دو هست
مثلا
Three o’clock
Or
10 o’clock
و اگر هم به این صورت نوشته بشه
3:0 میخونیم
3 o’clock

7 پسندیده

اما اگر اینجا معنی اصطلاحی بده
نمی دونم
:woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging::blush:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز. سوال خوبیه.
یه چیز جالب اینه که توی انگلیسی برای نشون دادن و گفتن دقیق موقعیت کسی از ساعتها استفاده میکنن. یعنی خودتون رو وسط ساعت فرض میکنین و جای طرف رو بهتون میگن.
مثلا اگه بگیم نگاه کن اون آقاهه رو، ساعت دوازده. یعنی اون آقا روبرو یا بالا سر شما وایساده. اگه بگیم ساعت سه، یعنی سمت راستتونه و همینطور تا آخر.
حالا اینجا گفته two o’clock یعنی ساعت دو، یعنی تقزیبا سمت راست متمایل به روبروتون.
خیلی روش دقیق و خوبیه برای آدرس دادن اتفاقا :smile: و فکر میکنم از اصطلاحات نظامی هم اومده باشه.

16 پسندیده

عجب عجب
چ چیزا
:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::kissing_heart::smile::smile:

7 پسندیده

سپاس گزارم دوست عزیز

7 پسندیده

خواهش میکنم. موفق باشین :four_leaf_clover:

5 پسندیده

من همیشه مشکل دارم با این روش. گیج میشم که طرف مقابلم که داره میگه وسط دایره اس یا من :smile:
مرسی از توضیحاتتون :cherry_blossom:

5 پسندیده

آره یه کم اولش یه جوریه این روش :laughing: :purple_heart:
خواهش میکنم و ممنونم فاطمه ی عزیز و مهربون گرچه میدونم خودتون خیلی بهتر میدونستین و لطف دارین مثل همیشه :blush: :heart:

6 پسندیده

چه قدر جالب ممنوون واقعا:thinking::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

6 پسندیده

وای :joy::joy:
چقدر خوب بود :joy:
عالی بود این نکته. :blue_heart::purple_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::green_heart:
من نمی دونستم شقایق خانم :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :star_struck:

6 پسندیده

سلام.خانم علوی همیشه توضیحاتتون رو میخونم لذت میبرم این یکی رو هم مثل همیشه عالی توضیح دادین و خیلی خوشحالم که شما تو تالار هستین . :clap::clap::clap:

6 پسندیده

سلام شقایق جان وقتتون بخیر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
خیلی مورد جالبی رو عنوان کردید و مثل همیشه بسیار عالی توضیح دادید :clap::clap::clap:، این طرز بیان برای کسانی هم که با جهت ها مشکل دارن ، توضیحش خیلی راحت میشه :pray::pray::pray:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

7 پسندیده

خواهش میکنم کیانا جان خوشحالم که مفید بوده برات عزیزم :heart_eyes: :heart_eyes: :hibiscus: :heart: :four_leaf_clover:

ممنونم ازتون مثل همیشه مهربونین و لطف دارین و ذوق میکنه آدم از خوندن حرفاتون :heart_eyes: :four_leaf_clover: :hibiscus: :purple_heart: :heart:

ممنونم سجاد عزیز منم همیشه میبینم که چقدر به بچه های دیگه کمک میکنین و بااطلاعات و با مطالعه هستین و ممنونم از لطفت :four_leaf_clover: :hibiscus: :four_leaf_clover:

سلام سمای عزیز امیدوارم اسمتون رو درست خونده باشم. خیلی خیلی از خوندن پیامتون حس خوبی گرفتم و خوشحال شدم و مرسی از توجه و لطفتون عزیزم :heart_eyes: :pray: منم همیشه از شما و همه ی دوستان یاد میگیرم. :hibiscus: :heart: :four_leaf_clover: :rose: :heart:

بازم از همه ی دوستان ممنونم خیلی حس خوبی داره که با آدمهای مهربونی آشنا شدم و به نظرشون میتونم مفید هم باشم در این تالار :maple_leaf: :pray: :heart: :rose:

6 پسندیده

سلام بانو جان ، بله عزیزم شما صاحب اختیار هستید ،

منم از اینکه در کنار شما و بقیه اساتید تالار هستم احساس رضایت میکنم :heart::heart::heart::rose::rose::rose:

4 پسندیده