چالش شدت تابستانه افزایش دایره لغات 🍉

اینم لایتنر من :grinning:

7 پسندیده

لایتنر شما تقریبا شبیه مال منه :joy:

بعضی مواقع من وقتی با لایتنر کار میکنم معنی لغت را نمیدانم ولی وقتی جمله اش را میخوانم معنی کلمه قشنگ یادمه تو این مواقع موندم کلمه را میدانم بزنم یا نمیدانم؟ برا شما هم پیش میاد؟

7 پسندیده

سلام الهه خانم عزیز منم میخوام بطوری جدی شروع کنم ولی نمیدونم چطور.یعنی در واقع نمیدونم ایا باید هر قسمت از سطح های اموزشی رو چقدر وقت بگذارم یعنی ایا لازمه همه ی داستان ها رو بخونم ؟چون این پروسه خیلی خستم میکنه.البته توی هر کدوم لغاتی هست که نمیدونم .ممنون میشم توصیه ای اگر دارید بفرمایید🙏

5 پسندیده

اینم مال من :grin:

5 پسندیده

سلام
نوشتید که این کار روش داره خب میشه بگی
من میخوام تو این چالش شرکت کنم مرسی عزیزم

3 پسندیده

سلام :blue_heart::blue_heart:
بستگی به سطحتون داره. مثلاً من خودم داستان های بچه گانه و مصور رو تفریحی خوندم و فقط یه سری لغت ها و اصطلاحاتش رو وارد لایتنر کردم.
اگه مبتدی هستید، بله، نیازه که همه رو بخونید.
این تاپیک خیلی می تونه بهتون کمک کنه

من تو این مواقع روی “نمی دانم” می زنم تا کلمه تو لایتنر، بیشتر برام تکرار بشه. مهم یادگیری است، نه سریع تر خارج شدن کلمات از لایتنر.

به گزارش دیشب من نگاه کنید که وارد لایتنر شدم و یه شات، بعد دوازده شب گرفتم و یه شات هم قبل دوازده شب روز بعدش.

کلاً به این روش عمل می کنم

3 پسندیده

آقا عرفان @erfan23 :dizzy::dizzy::dizzy:
می بینم دو سه شبه که اینجا، شات “شاخص لغت” نمی زاری.
چرا برادر؟ :hibiscus::sunflower::blue_heart::green_heart:
چون زنجیرت شکسته؟!
زنجیره، شکست که شکست … فدای سرت. زبان رو که نباید کنسل کنی.
از هر جا، زبان رو کنسل کنی، دیگه کار تمومه. خود من هم الان زبان خوندن رو کنسل کنم، کارم تمومه … و همه زحمت هام به فنا می ره …

4 پسندیده

سلام‌خیلی هم عالی ایشالاه که موفق بشین با پشتکاری که دارین حتما‌خواهید شد فقط یه مطلبی رو خواستم بگم اونم اینکه به نظر من تعداد کلمه یه طرف قضیست و اینکه بتونیم اونارو تشخیص بدیم و در زمان مناسب استفاده کنیم یه طرف دیگست بارها میشه که ما یه کلمه ای رو میدونیم‌ولی موقع صحبت کردن یادمون نمیاد و یا بعدا یادمون میفته طبق آمار رسمی اگه شخصی ۵۰۰۰ کلمه انگلیسی بلد باشه اونو نیتیو حساب میکنن و قادر به صحبت کردن و درک کامل زبان هست امیدوارم شما الان تو این مرحله باشین که دقیقا نیتیو صحبت کنین وگرنه حفظ لغات بیشتر ارزش نداره و نشان دهنده سطح بالای زبانی ما نیست

5 پسندیده

مرسی از نظرات ارزشمندتون :pray::pray::clap::clap::clap:

با این حال، من خودم به این مورد، تو اول تاپیکم اشاره کردم … که چرا همچین هدفی رو در پیش گرفتم.
کامنت های بچه ها رو هم بخونید، بد نیست …

3 پسندیده

سلام خانم ولایتی ممنون که به فکر پیشرفتم هستین. نه دلیلش به خاطره اون نیست زبان رو همچنان پرقدرت ادامه میدم حتی اگه از حلقه ۹۹۹ برگردم ۰ بازم اعتماد به نفسم رو از دست نمیدم. در حقیقت ملاک زنجیر نیست بلکه پشت کاره که اونم دارم!
من دوتا گوشی دارم رو اون یکی هست اونم اینجا نیست
باشه تا شب میزارم

4 پسندیده

آفرین آقا عرفان :dizzy::dizzy::dizzy::clap::clap::clap::v::v:

شب هم شات گذاشتی، قبوله :pray::pray::blue_heart::green_heart::blue_heart::green_heart:

3 پسندیده

ده ده ده دن
شات

6 پسندیده

سلام بچه ها
شبتون بخیر :dizzy::dizzy::dizzy:
خوبید؟ :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
خدایی اعتراف می کنم هنوز به این چالش، عادت نکردم! :relieved::relieved:

این آمار امروز من …

تعداد لغات مرور شده امروز

371-235=136

7 پسندیده

مرسی از بابت ساخت این چالش،
اصلا من خودم داشتم به ساخت همچین چالشی فکر میکردم

تازه چند روزه رفتم سراغ لایتنر

9 پسندیده

سلام :dizzy::dizzy::dizzy:
خواهش می کنم :pray::pray:
خیلی خوشحالم از این بابت :hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::blue_heart::purple_heart:

ما شاء الله سطحتون هم که بالاست. :clap::clap::clap::v::v:

5 پسندیده

سلام و شب بخیر به همه :cherry_blossom:
الهه جان بعد شاتِ دوستمون خیلی سخته شات گذاشتن و گزارش دادن… ولی دیگه سعی میکنم روحیه مو از دست ندم :smile:

7 پسندیده

به خودمون باید روحیه بدیم دیگه :joy::v: چاره ای نیست :rofl:
باز فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: شما که سطحت بالاتر از من هست. من که تو آواتارم، قشنگ دارم درجا می زم. :joy::joy::v::v:
راستی، امشب، شاخص لغت هامون به هم خیلی شبیه است. :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

5 پسندیده

من تازه چند دقیقه است که این چالش رو پیدا کردم که سطح امروزم هم اندازه‌ی شما است ولی فردا روز مبارزه است. برای فردا همه رو به دول دعوت میکنم :cowboy_hat_face: :laughing:

4 پسندیده

من از الان تسلیم :joy::joy::raised_hand::raised_hand::raised_hand:
راستی اسمتون رو نمی دونم :dizzy::dizzy::dizzy:

4 پسندیده

من حامد هستم الان که پرسیدید خاستم نام کاربریش رو درست کنم اما نتونستم

4 پسندیده