درخواست نظر

سلام دوستان وقت همگی بخیر امروز 24 روز از آشناییم با خانواده بزرگ و قدرتمند زبانشناس میگذره،آنروز بسته اول رو به اتمام رسوندم به یاری خدا و شما دوستان عزیز و خیلی اتفاقی گفتم بشینم یه چند سطر ( 10 سطر )داستان عاطفی در مورد بهترین دوستم ندا بنویسم طبق چیزایی که که از بسته اول داستان‌های کودکانه یادگرفتم و موووفق شدم :heart_eyes::hugs::star_struck: فقط چند تا ایراد کوچیک داشتم، گفتم این اتفاق رو باهاتون به اشتراک بزارم و از نظرات ارزنده تون بی نصیب نمونم :purple_heart:

6 پسندیده

کل داستان های بچگانه رو در 24روز تموم کردید یا فقط قسمت اول؟

4 پسندیده

بسته ی اول رو طیِ 24 روز تموم کردم

5 پسندیده

سلام معصومه خانم
خوشحالم که با انرژی دارید ادامه میدید همین انرژی داشتن بهتون کمک میکنه
کار خوبی کردید که عبارت یاد گرفته متنی رو نوشتید ولی اگر همین چیزی رو که نوشتید با سعی کنید با صدای بلند تعریف کنید بسیار تاثیر گذار هست روی صحبت کردن روان و بدون استرس شما این تکنیک رو من امتحان کردم بسیار موثر است.
اگر صداتون رو ضبط کنید و گوش بدید ایرادات خدتون مکثهاتون رو هم میتونید پیدا کنید و بر طرف کنید
به نظرم این کار رو اگر هر روز انجام بدید تکرارش باعث میشه بهتر عبارات در ذهنتون بشینه
موفق باشید.

2 پسندیده

سلام
ببخشید تو یک ماه بهتره که تمرکزمون رو یک بسته باشه یا اینکه میتونیم بسته های دیگری رو همراه با اون بسته بخونیم؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنون از انرژی مثبتی که بهم دادید :star_struck::star_struck::star_struck: و خییییلی زیااااااد تشکر میکنم بابت راهکارتون، حتما انجامش میدم مچچچچچکرم :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

سلام
تمامش بستگی به خودتون داره اگر وقت زیاد میزارید سر زبان و تکرار بعضی درس ها بیش از حد خسته تون میکنه
با رفتن سرغ بسته های دیگه میتونید با انگیزه و انرژی ادامه بدید و وقت بیشتری بزارید البته اگر درس های قبلی رو کامل درک کردید.

2 پسندیده

آها
ممنون از راهنماییتون🌹

3 پسندیده

من هم سه روزه دارم صدامو ضبط میکنم و گوش میدم عالیه واقعا خیلی از مشکلاتمو فهمیدم
یک کانال تلگرام زدم اونجا ویس میفرستم بعدم سعی میکنم رکورد تایم ویس قبلی بزنم

2 پسندیده