ارزیابی گیسوکمند

ارزیابی گیسوکمند
none 2.857142857142857 14

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « گیسوکمند » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
اهزن گمنامی بنام فلین رایدر بطور اتفاقی از کنار برجی می گذرد که دختر زیبا با موهای بلندی بنام راپونزل در آن زندانی شده. راپونزل شاهزاده جوانی است که از کودکی در این برج زندانی شده. فلین او را عشق گمشده خود می داند و سعی در آزادیش دارد اما راپونزل که توسط مادر خود …
سطح: 2

3 پسندیده

عالی بود و سخت نبود. یکی از کارتون های مناسب برای شروع فیلم دیدن به زبان انگلیسی هست.

خیلی سانسور بود. بنظر بنده اگر فیلم یا کارتونی که قرار انقدر سانسور بشه رو نباید داخل اپلیکیشن قرار بدید که بخواهید انقدر سانسورش کنید .

خوب میشه اولین آهنگ ش رو بذارید تو بخش موسیقی متن . پر از افعال و کلمات پرکاربرده

همه ی قسمت هاش سانسور بود در حالی که این فیلم اصلا صحنه دار نبود. خیلی اعصابم خورد شد که قسمت های موزیکال یا باحالش رو سانسور کرده بودین.

سلام وقت بخیر همکار سابق بیش از اندازه سانسور کردن و تصمیم به بارگذاری دوباره گرفتیم.
بارگذاری که انجام شد بهتون اطلاع می‌دیم :pray::blue_heart:

خوبه ولی خیلی برش الکی داره اصلا نمیقهمی داستان چی شد لطفا درستش کنید ممنون :heart:

همش سانسور بود چرا الکی سانسور میکنید

دوست خوبم به همکاران ارجاع دادم که حتما بررسی و مجدد بارگذاری بشه

همه ی قسمتهای فیلم سانسور شده بود اگه از قبل ندیده باشی نمیفهمی داستان چی میشه
واقعا اینهمه سانسور نیاز بود؟اگر آره که از این دست انیمیشن ها بارگزاری نکنید اصلا

دوست خوبم در پیام قبلی اگر مشاهده کرده باشید گفته بودم که به همکاران ارجاع میشه و الان تو لیست بارگذاری مجدد هست

این همه سانسور لازم نبود واقعا!!

بله در آینده مجدد کامل بارگذاری میشه

سلام وقتتون بخیر
کاش یه اپشن به برنامه اضاف میشد که میتونستیم زیر نویس فارسی رو حذف کنیم یا اضاف کنیم وقتی زیرنویس فارسی زیرش باشه ما مدام دنبال این معنی و اون معنی هستیم ولی وقتی نباشه فقط متن انگلیسی باشه خیلی خوبه :pray:t2::heartpulse:

سلام وقت شما هم بخیر
فیلم ها و انیمیشن و بقیه دوره ها رو میتونید همزمان با زیرنویس فارسی و انگلیسی دنبال کنید یا فقط انگلیسی و یا فارسی.
وارد درس که بشید بالای صفحه آیکن فا|en هست اونو بزنید هر سه موارد انتخابی رو (دوزبانه، انگلیسی، فارسی) براتون تنظیم می‌کنه.

سلام این آپشنی که گفتی بالای صفحه داخل فیلم یا چیزی کی میخوای ببینی هست نوشته انگلیسی فارسی

سلام یه بخش هاییش کمه انگار خلاصه شده

سلام وقت بخیر
قبلا به همکاران ارجاع داده شده به ترتیب اولویت رسیدگی میشه

انقد سانسور داشت که اصلاً متوجه نشدم فیلم چیشد. واقعاً مجبور شدم خودم دانلود کنم ببینمش، بعدشم آنچنان صحنه ای که نیاز به حذف باشه نداشت، واقعا اینجوری دیدنش ادمو گیج و عصبی میکنه که عه چیشد چرا پرید یه جای دیگه

فیلم خیلی کات خورده بود و نامفهوم شده بود.