معنی might as well چیست؟

معنی اصطلاح might as well چیه؟

برای مثال might as well تو جمله زیر به چه معناست:

I might as well go win this race

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی خرگوش و لاکپشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی سوم »

7 پسندیده

سلام اصطلاح فک نکنم.
من نیز ممکنه این مسابقه رو ببرم
As well=also=too=نیز
Might=may= ممکنه و فعل کمکیه مثل can.will…

1 پسندیده

آخه معنیش میشه من باید مسابقه رو ببرم

2 پسندیده

نه اشتباه نکنید may معنی ممکنه… رو میده اگه بخواد بگه من باید ببرم چون گذشتس میشه I had to go win

1 پسندیده

آخه عزیز شما لطفا یه بار درس رو با ترجمه اش بخون بعد نظر بده
من میدونم تحت اللفظی این معنی رو میده
کسی هست جواب بده؟

2 پسندیده

عزیز همونطور ک شما گفتین اصطلاحه.

used to suggest that someone should do
something, because there is no good reason to do anything else
استفاده میشه برا پیشنهاد دادن که شخصی بایستی انجام بده چیزی رو به خاطر این که دلیل خوبی وجود نداره که چیزی دیگه ای انجام بده
If there’s nothing more to do, we may as well go to bed.
اگه هیچ چیزی برا انجام دادن نیست ما بهتره که بریم بخابیم.

2 پسندیده

سلام دوست عزیز

لینک زیر رو بخونید

زمانی که تمایل به انجام یک کاری ندارین اما باید انجامش بدین از might as well استفاده میکنید.

تو این داستان هم دقیقا خرگوشه رغبتی نداشت که بلند بشه و به مسابقه ادامه بده (چون لاکپشت رو دست کم گرفته بود و پیش خودش میگفت به من نمیرسه) اما ادامه میده

8 پسندیده

آها
تشکر از کسایی که جواب دادن و مخصوصا شما :heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز
انشالله که تونسته باشه کمکتون کنه، یک راهنمایی بهتون میکنم هر جا دیدین که بعضی کلمه ها توی درس ها به معنی جمله نمیخوره مطمئن باشید اون یک اصطلاحه و برای اینجور مواقع به دیکشنری انگلیسی به انگلیسی مراجعه کنید هم براتون مثال زده هم با یک مفهوم خیلی ساده براتون بیانش کرده که خیلی کمکتون میکنه

4 پسندیده

کدام بهتره؟؟

3 پسندیده

من هر سه تا رو خودم نصب کردم چون گاهی ممکنه تو یک دیکشنری قانع نشم میرم سراغ اونای دیگه ولی لانگمن و کولین خیلی بهم کمک کرده و گاهی هم از کمبریج نتیجه گرفتم

4 پسندیده

یه دنیا ممنونم :heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده