زنگ تفریح زبانشناس - وقتی هیچکی بهت احترام نمیزاره

خب از این به بعد یه زنگ تفریحی هم خواهیم داشت.

یعنی علاوه بر محتوای پر لغت و آموزشی یه سری طنز هم براتون آماده می کنیم که با زبان انگلیسی خوش بگذرونید.

اولی درباره جریکو هستش که در شرایط مختلف اجتماعی قرار میگیره.

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/tir/kambiz/respect.mp4

لینک دانلود این ویدئو

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

40 پسندیده

خیلی بامزه بود :joy::joy::joy:
آقا کامبیز واقعا استعداد بازیگری دارین

7 پسندیده

آدمو یاد پژمان جمشیدی میندازه :‌)))

7 پسندیده

عالی بود :rofl::rofl::rofl::rofl:
:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
خوشمان امد :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

کامبیز جان
اولا به نظر میرسه خلاقیت های شما تمومی نداره. خیلی آفرین.
دوم این که از عهده ی همه شون هم خیلی خوب بر می آیید. دمتون گرم.
در آخر این که این تیپ تون خیلی توجه منو جلب کرد. کت-شلوار و عینک و ریش … هر چند همه شون عالین.

11 پسندیده

منم با همه موارد موافقم
:business_suit_levitating: :dark_sunglasses: :bearded_person:

8 پسندیده

عالی بود :joy::joy::joy::joy:

لطفا هیچ وقت این تیپم نزن هیچ وقت :grin:عینک و کت شلوار

6 پسندیده

کامبیز عزیز
یک نکته ی مهم:
چند وقت پیش که شرکت اسپیس ایکس اولین شاتل خصوصی رو فرستاد فضا، باز هم گروهی مخالف داشت. بنابراین همیشه همه ی انتقادهای مثبت و منفی و سازنده و غیرسازنده رو بدون تعصب و با آرامش مطلق بررسی کنید ولی نهایتا فقط و فقط به اعتقادات خودتون عمل کنید و از اصول خودتون پیروی کنید و وجود مکرر هیچکس نباشید. اگر کسی متقاعدتون کرد، حتما به انتقادش ترتیب اثر بدید. اگر نه، فقط باید لطف شون تشکر کنید. و باز هم تاکید می کنم، شما هیچ وقت نمی تونید نظر همه رو داشته باشید.
مطلب دیگه این که من شخصا تا به حال هیچ درست یا غلطی مطلقی رو ندیده ام. بنابراین نه شما و نه من، هیچگاه در مقام درست تر یا غلط تر قرار نمی گیریم. همه اش سلیقه و استایله. شما هم همواره نقاشی خودتون رو بکشید و استایل خودتون رو دنبال کنید. و صد البته همواره از ما خواهش کنید تا ازتون انتقاد کنیم. ما هم به دیده ی منت می پذیریم که نظر بدیم و هیچگاه انتظار نداریم که حتما به نظرمون عمل بشه. فقط برامون مهمه مه از ما قدردانی بشه بابت انتقادی که می کنیم و نیز دوست داریم مطمئن بشیم که نظرات مون رو بررسی کرده اید.
خوشبختانه شما همواره سپاسگزار و پیگیر بوده اید.

9 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

حالا انقدر سخت نگیرید عزیزم، آدم رو یاد تحلیل های رائفی پور میندازه :joy::joy:

6 پسندیده

دوستان :dizzy::dizzy::dizzy:
خوبه آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy: فقط این رو گفته :joy:

اینقدر بیخودی، بحث رو پیچیدش نکنید.
دقیقاً من به خاطر این موارد، اصلاً جرات نمی کنم تو تاپیک های تالار، کامنت بزارم.
.
.

پ.ن: آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy: اون اول کلیپ، برادرت هست؟
حتی چه به شوخی، می بینم یکی، اذیتت می کنه، خیلی ناراحت می شم. :expressionless::broken_heart: من که خودم با این کلیپ، اصلاً نخندیدم. یه زنگ تفریح برای زبانشناس :blue_heart::blue_heart: بساز که کسی اذیتت نکنه.

:hibiscus::sunflower::two_hearts:

4 پسندیده

سلام
منم به نوبه خودم بخواطره کلیپ تشکر میکنم. :joy:
خنده داره :joy::grin:
واقعا هر شخصیتی بهتون میاد. هزار چهره هستین :joy::smiley:
:person_raising_hand: :raised_hands: :person_frowning: :person_gesturing_no::person_gesturing_ok::bowing_man: :smiley_cat::smirk_cat::smile_cat::joy_cat::heart_eyes_cat: :man::woman::older_man::boy: :neutral_face::hushed::wink::joy::grin::confused::laughing::angry::innocent::open_mouth::persevere::triumph::disappointed_relieved::fearful:

اون آخری از همش بهتر بود همون که اون بچه فسقلیه یه
:facepunch: گذاشت…

6 پسندیده

آقای کشاورز عالی .
فقط اون جاش که میگه oh sure :joy::joy::joy::joy:
از این به بعد هم اگه خواستین یه نقش منفی بیارین یه زنجیر خالی بندازین گردن شخصیت بد داستان تا جای هیچ حرف و حدیثی توش نباشه . و گرنه اِ بی ناراحت میشه .

5 پسندیده

سلام سلام به اقا کامبیز پر انرژی وای عالی بود من که خیلی خندیدم :joy::joy: شخصیت عینکیتون یه لحظه منو یاد جواد جوادی تو فیلم بچه مهندس انداخت نمیدونم چرا شاید چون فریم عینکتون شبیه اون بود :joy::joy::joy:

مرسی که به فکر شاد کردن دل ماهم هستین مثل همیشه بدرخشین :clap::clap::clap::tulip::tulip::star_struck:

6 پسندیده

مرسییییی :sweat_smile::rose:

:joy::joy::joy::joy:

چاکرم مرد بزرگ ⁦♥️⁩

آقا مصطفی اول دوم سوم ما کوچیک شماییم :heart_eyes:

چاکرم :rose::sweat_smile:

ای بابا :joy:

وااای چقدر بد شد. خدا منو بکشهههه :crazy_face:

موافقم :+1::+1:

زنده باشید استاد. انجام وظیفست

منم ۱۴ سالم بود صاحب نظر بودم در همه چی. ( دور از شوخی)

کلا وقتی نوجوون باشه آدم دوس داره زیاد صحبت کنه. به مرور متوجه میشه روزه ی سکوت چقدر مفیده

من بچه بودم داداشام از این شوخیا با من زیاد میکردن :joy: تو گیلان این مرسومه. درسته زشته ها
ولی خب خنده داره

خلاصه ببخشید اگه ناراحت شدید :grin:

برادر زادمه :sweat_smile:

:joy::joy::joy::rose::rose:

مرسی محدثه خانوم شما لطف داری :rose::rose:

خوشحالم خوشتون اومد

13 پسندیده

واقعا لذت بردم و عالی بود کلی هم خندیدم مرسی :smiling_face_with_three_hearts: :grinning:

ولی یه موضوعی :thinking: :thinking: يه سوال برای من پیش اومد
در پاسخ به سوال Do you mind باید جواب منفی باشه یعنی : no , I dont mind يا not at all و …
چون در واقع سوال می شه که : آیا براتون مهمه؟ اگه پاسخ yes باشه که نمی شه يا مثلا sure باشه
درسته؟
يا من دارم اشتباه می کنم ؟

4 پسندیده

نه اینجا یه موضوع دیگست. طرف حرفشو اینجوری برداشت کرده که میتونم بشینم. این گفته آره بشین. ولی در واقع یارو گفته اجازه هست بردارم.

یه جورایی سو برداشت کرده واسه همین گفته شده sure. از قواعد خاصی داره پیروی نمیشه اینجا

6 پسندیده

!You look like a nice kid bro! :wink: Awesome

3 پسندیده

I’m like-minded whith you.

2 پسندیده