اولین تصمیم و آخرین وعده ی پوشالی به خودم که

Yes , you just want to

@sajjad108 dear

3 پسندیده

No problem, your conversation will be stronger

You are wonderful @reyhaneh58

4 پسندیده

من آدم احساسی هستم و خیلی نمیتونم کم حرف بزنم ، مثلا الان میخام به فارسی ی خط از شما فقط تشکر کنم بابت زحماتتون استاد ولایتی ،

اما اگه میبینید مختصر جواب میدم ، حمل بر سردی و خشکی نباشه باید ببخشید ، دایره لغتم پایینه ،

4 پسندیده

That’s very kind of you. In fact, we all learn each other in this manner.

“Thank you”
Or
“Thanks”
Not “Thanks for you”

I would be happy If I could help you.

5 پسندیده

Don’t worry, your conversation will be stronger

You are wonderful @fatemeh0011

5 پسندیده

Oh my god :joy: I’m very beginner … I’m sorry but I can

5 پسندیده

این الان چی بود؟! :joy: بی زحمت نهایت همون “الهه خانم”

من خودم کلی به خودم فشار می یارم تا همین ها رو هم سرهم بندی کنم و تازه، سوتی نوشتاری هم ندم! :joy::v:

4 پسندیده

به خدا لحنم توهین نیست :joy::joy: من عادتمه به کسایی که مطلبی بهم یاد میدن میگم استاد ، ولی چشم ، شما یه فرقی که داری با بقیه معرفت بالاتونه و من شمارو “الهه خانم” صدا میکنم ،
بابت پارت دوم گفتتون ، “الهه خانم” فقط باید خیلی حواسمون باشه جملاتو درحدی بنویسیم طولانی و دشوار نباشه ، چون ممکنه مبتدیایی مثه من ناخودآگاه برن سمت مترجم یا از روی خجالت نکشیدن بخوان با ترنسلیت حرف بزن ، من خدایی چندبار این کارو کردم ، نظرتون چیه ؟ این لایحه یکم کلیه ،تو این مواقع چیکار کنیم؟؟

4 پسندیده

OMG!

I’m really a beginner.
.
.

But I don’t think like this about you.

Why are you sorry for?

You will absolutely can. You will definitely be able to write great texts.

4 پسندیده

Thank you my friend :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

I promise, that’s it.
:pray: thank you :pray:

3 پسندیده

خیلی ممنون آقای امیر حسین :dizzy::dizzy::dizzy:

می خوام امروز یه تاپیک مشابه تو تالار ایجاد کنم و تمام این موارد رو هم توش ذکر می کنم. مثلاً هر جا که نتونستی به انگلیسی برگردونی و مجبور شدی، جمله رو به فارسی بنویس و دیگران رو به چالش بکشون! :joy::v: خیالتون راحت. بچه های خیلی قوی تر از من تو تالار :blue_heart::blue_heart: هستند که تو بازخورد دادن ها کمک می کنند.

3 پسندیده

Thank you too,

I’m really happy to meet you

Did I write my sentences correctly?

3 پسندیده

I promise you.

That’s all true.

یکم جمله هات رو قشنگ تر کردم.
البته اون Thank you رو هم خیلی بهتر می تونی بگی

4 پسندیده

من هم واقعاً ممنونم ازتون الهه خانم :hugs: :relieved: :slightly_smiling_face:

و این ایده تون هم عالیه ، امیدوارم بتونید این ایده را با خلاقیتی که دارید اِپیدمی یا همه گیر کنید ، من هم به نوبه ی خودم از تاپیک حمایت میکنم ، چرا که مهم انجام شدنه ،

راستی این حسم روهم میخام به اشتراک بذارم ، من وقتی انگلیسی می‌نویسم ی نجوایی در درونم میگه ،پسررر ننویس آخه تو که هیچی حالیت نیست بذار وقتی یاد گرفتی شروع به تایپ کردن کن ، اما الهه خانم هر بار که می‌نویسم حتی با شک حتی با اشتباه ، احساس قوی بودن میکنم ، واقعا این که ترس های خودما هستند که مانع پیشرفتن؟! قبول دارید ،

خب من از اینکه دیدم شماهم سحرخیز هستید بهتون تبریک میگم و قطعا شما یک قدم جلوترید و در این لحظه به پاس قدردانی از شما ، آرزوی بهترین ها در این روز برایتان دارم .و این مکالمه رو برخلاف میلم به پایان میرسونم ،چون باید شروع به کار کنم در ساعت کاری کنم و کمال افتخاری بود برای بنده فراگیری از تجرییاتتون الهه خانم :hugs: از لطفتون ممنونم و فعلا شما را به خدا میسپارم

4 پسندیده

واقعاً زیبا بود ، من عاشق زیبای گفتارم ، تمام ما تذکراتتون رو در دفترم یادداشت کردم که از این به بعد از لحن ادبی شما در انگلیسی استفاده کنم …

4 پسندیده

من جواب های شما رو به انگلیسی براتون می نویسم. بعداً بیایید و نگاه کنید :pray::pray::blue_heart::yellow_heart::purple_heart:

5 پسندیده

Okay, I promise you that I see your comment latter

4 پسندیده

:disappointed: :heart: :green_heart: :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::rainbow::rose::rose::rose::rose::sunflower::cherry_blossom::blossom::orange_heart: :revolving_hearts: :heartbeat: :sweat: :hibiscus:باشه الهه خانوم ممنون تو دو خط چقد اشتباه داشتم :dizzy_face: :sweat:

6 پسندیده

:rose::rose::cherry_blossom::blossom::sunflower::leaves::rose::rose::cherry_blossom::blossom::sunflower::leaves::rose::hibiscus::cherry_blossom::blossom::sunflower::leaves::seedling::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده