محل انتقال مطالب متفرقه

:no_mouth::expressionless::frowning: خلاجت داره والاااااا :disappointed_relieved::joy:

7 پسندیده

باور کن ریحانه جان، خدا شاهده تو تلگرام من فقط 3 تا کاربر مرد بلاک کردم وقتیم ازشون میپرسم شماره ی منو از کجا دارید؟!!! یکیشون گفت یه اسم همین جوری زدم شما اومدید بالا :expressionless::no_mouth::roll_eyes::astonished:

6 پسندیده

سلام. آها اینو یادم رفت جواب بدم. شما پسرا کل رو نگاه می‌کنید و متاسفانه جزو رو نمی‌بینید اگه عکس پروفایل حموم که حالا عکسشو برداشتم متن انگلیسی و ترجمه فارسیشم بود میخوندی اونوقت صحیح تر حدس میزدی و منو قضاوت نمیکردی

فقط متن زیرشو بخون. تنها به عکس اکتفا نکن :expressionless::frowning::cry:

4 پسندیده

و این پیامت. نمیدونم پیوی کجاست اگه عکس پروفایلم همینه که هست. حدس زدنش کار سختی نیست
خوب اون بنده ی خدا نیتیو زبانه خودش قضیه دستش میاد با همین پروفایلم و اینکه اتفاقا خوب عکسیه.
من دیگه از دست مزاحم های تالار خسته شدم این عکسو گذاشتم و خصوصیمو بستم
و در مورد اون نیتیو زبان که حرفشو زدم برای بیزینس و اینکه کارش تو شرکت مجازی Bit coin اومده بود سراغم
خلاصه کمی مراقب کامنتهاتون باشید و دست و دل منو نلرزونید.

5 پسندیده

قضاوت نکردم؛ به نظرت اونقدر ساده‌ام که با یه عکس پروفایل یه آدمو قضاوت کنم؟ :smile: ولی بله؛ پسرا همینطوری‌ان. حدس زدم یارو فکر بد کرده، به علاوه، از کجا باید می‌دونستم این جمله زیر عکس نوشته؟ :sweat_smile: (با این حال عکس قشنگی نیست؛ شرمنده)

خلاصه چشم، از این به بعد بیشتر مراقب می‌شم. ببخشید که دست و دلت لرزید.

4 پسندیده

مگه دومی نباید این معنی رو بده
من در مدرسه ام ؟
:expressionless::neutral_face:
از انگلیسی هیچی بعید نیس:joy: یهو دیدی همون معنی من دانش اموزم میده :joy::ok_hand:

5 پسندیده

:joy: :joy:

مگه میشه از لحاظ روحی تو مدرسه باشیم ؟ :expressionless:
فکر نکنم مدرسه جایی باشه که روحمون توش جا بزاریم :joy::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

2 پسندیده

گلی خیلی بلا شدی آاااا … :joy::rofl::joy::rofl: کلی خندیدم مرسی که هستی ( اینقد از این جمله خز بدم میاد:neutral_face:)

1 پسندیده

استاد دارم درس پس میدم راضی بودی:joy::sunglasses:

بین خودمو خودت باشه منم خیلی بدم میاد :joy:
مرسی که هسی هانی :woozy_face::joy:

2 پسندیده

نمیدونم از دست شماها آخر خودم رو تیمارستان معرفی بکنم یا نکنم یا بمونم بخندنم :rofl:

4 پسندیده

ممنون که اومدین منو نجات دادین
:grin:

3 پسندیده

ایشالا که خودم نرم قاطیشون :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

:joy: :joy:

2 پسندیده

@zargol6
@uncoo
دوباره شما دوتا افتادین باهم و شروع کردین به شیطونی؟؟
ببینم یکار میکنید اخر به جرم اغتشاش و به هم زدن نظم تالار دستگیرتون کنن؟؟؟
حالا کمپوت چی دوست دارین براتون بیارم؟ حداقل پشت میله ها کمتر سختی بکشین .

5 پسندیده

ی سفره ای پهنه این وسط :joy:همه داریم استفاده میکنیم
بنظرم که بمونین بخندین:joy:

4 پسندیده

خدایی سوالای منم خیلی علمی بود :joy:
بحث سر جسم و روح بود :expressionless::raised_hand:که کدوم تو مدرسه موندگار تره :joy:

4 پسندیده

نه. داره در مورد شغل ها صحبت میکنه:grin:

2 پسندیده

خیلی ممنونم عزیزم:rose::rose:

1 پسندیده

من ی نذر جهادی دیگه برای مردم لندن کردم … که مسعولین بزرگواری کنن هیچی بهمون نگن :grimacing::joy:
ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه من کمپوت گیلاس دوست دارم :face_holding_back_tears:

4 پسندیده