محل انتقال مطالب متفرقه

اسپم ها در این تاپیک قرار می گیرند

3 پسندیده

سلام آقای @hnaseri ببخشید میشه بپرسم چرا تاپیک من از چالش تبدیل به متفرقه شد :astonished::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:
من برای انگیزه دادن به بچه ها موزیک و عکس می‌فرستادم :frowning::frowning::frowning::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

3 پسندیده

فکر کنم چون زیاد ربطی به زبان نداره معمولا همکاران بنده میفرستن متفرقه.

3 پسندیده

آخه قبلا چالش بود :frowning::neutral_face::neutral_face:
الان خیلی از بچه‌ها ورزش می‌کنند خیلی ها خدارو شکر خوشحال شدند و تشکر کردند

1 پسندیده

سلام دوستان خداقوت
هستی جان ممنون بابت این تاپیک جذاب واقعا انگیزه ورزش کردنمون رودوچندان میکنه عالیه:pray:t2: :pray:t2: :pray:t2: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

2 پسندیده

سلام خیلی ممنون چه فایده که همه زحماتمون بر باد رفت دوست عزیز :frowning::neutral_face::neutral_face::neutral_face::zipper_mouth_face:

1 پسندیده

کسانی که میخوان چربی سوزیی کنند
من هم میخواستم لاغرشم
واسه همین پیاده رویی میکردم وغذاکمترمیخوردم
آب زیاد مینوشیدم
ولی درکنارش یه قرص چربی سوزی درست کردم میخوردم بعدااز ناهار وبعدشام البته بعداز ناهار وشام 2هزارتا قدم میزنم به هیچ وجه نمیشینم ونمیخوابم
البته داخل اینترنت هست دستور عملش من که نتیجه دیدم ولی باید تا وزن موردنظرم استفاده کنم وادامه بدم
والبته بعدش

3 پسندیده

البته اگه کسی مشکلی چیزیی داره مراقب باشه برامصرفش

2 پسندیده

خوب بچه ها، اگه این تاپیک متفرقه باشه دیگه من نه تو این تاپیک میام نه تالار اما شما یادتون باشه ورزش کنید
من همچنان به ورزشم ادامه میدم
دیگه حلالم کنید بچه ها خدانگهدار تون :raising_hand_woman:t2::raising_hand_woman:t2::heart::heart::heart::heart::rose::rose::rose:

2 پسندیده

براچی چیزیی شده من بی خبرم ??
شماتاج سرید کجا تشریف ببرید😥

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم خیلی ممنون لطف دارید شما
والا این تاپیک قبلا چالش بود اما مثل اینکه صلاح دیدند
تاپیک منو متفرقه بزارند خوب دیگه انگیزه ای نمیبینم دیگه گزارش ورزش مو اینجا بزارم و به بچه ها روحیه بدم :frowning::frowning::frowning::frowning:

1 پسندیده

والله قانون تالارهست دیگه براهمه اینطوریه
ولی یاچالش یامتفرقه کسانی که این تاپیک رودوست دارن تا آخرش باهاتون هستند شماهم باشید ماتا اخرش هستیم
تسلیم شدن نداریم:kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :muscle:t2: :muscle:t2: :muscle:t2:

2 پسندیده

دقیقا به همین دلیل و طبق قوانین تالار وارد دسته بندی متفرقه شده
.

2 پسندیده

یاد اتفاق تلخی افتادم که برای تاپیک زینب :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: افتاد و من چقدر از اون بابت، حرص خوردم! :broken_heart:
با اینکه تاپیکش، کاملاً مرتبط با زبان بود.
همه هم می دونند که مقصر تو اونجا، کی بود!
.
.
… و من تو اون تاپیک، چقدر خورد شدم بابت طرفداری از زینب. چون زینب رو واقعاً دوست داشتم و دارم.

3 پسندیده

برای تاپیک زینب خانم باید بگم تقصیر من نبود تقصیر خودشون بود چون از بچه ها کادو می‌خواستند و…

1 پسندیده

عکس و ویدئو کلیپ و آهنگ و اینها، کلاً تاپیک ها رو تبدیل می کنه به متفرقه.
الان اگه شما اینها رو نمی زاشتی، تاپیکت همون تاپیک چالش، باقی می موند.
تو تاپیک زینب هم اینها رو گذاشتی یهو تاپیک تبدیل شد به متفرقه.
بعد یه چیزی … تو تاپیک، زینب از من هم کادو خواست. من چطور جوابش رو دادم؟ تنها با یه کامنت متنی ساده. نه با سه چهار تا کامنت پشت سر هم.
اینجوری تاپیک ها می شه متفرقه.

2 پسندیده

تو اون تاپیک زینب که کسی به شما چیزی نگفت، :thinking:

1 پسندیده

متاسفانه من کامنت های خودم و کامنت بچه ها برام رو تو تالار، یادم می مونه و فراموش نمی کنم.
تو تاپیک فاطمه خانم بود که حذفش کردند از تالار

برای کادو هم زینب من رو منشن کرد.
این ها رو صرفاً به عنوان پیشنهاد برای تاپیک های بعدی ات گفتم تا دیگه متفرقه نشند.

2 پسندیده

خوب دیگه بچه ها من دیگه نه تو این تاپیک میام و نه تالار اما شما به ورزش تون ادامه بدید منم به ورزشم ادامه میدم موفق باشید :v::muscle::muscle::muscle::raising_hand_woman:t2:

2 پسندیده