محل انتقال مطالب متفرقه

والا اگه عکس و موزیک هم تو تاپیک ورزش نفرستیم و فقط گزارش ورزش کردنمون و بدیم که تاپیک خشک و بی روح میشه

1 پسندیده

سلام آقا فرزاد @Farzad_Poodineh من شما رو برای معرفی برنامه ورزشی تون به یکی از دوستان منشن کردم چرا جواب ندادین به خاطر اون بنده ی خدا جواب می‌دادید؟!!! :thinking::thinking::thinking:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز @hasti8
طبق قانون سوم تبصره دوم لطفا قوانین تالار رو رعایت کنید و از منشن کردن افراد پرهیز کنید

و اینکه دوستان این رو بدونید مربیان و مجربین این اختیار رو دارند که دسته بندی تاپیک ها رو طبق دستورالعمل هایی که در اختیارشون هست عوض کنند و ناراحتی نداره، دسته بندی چالش فقط برای موارد مرتبط به آموزش زبانه

1 پسندیده

حنانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
یه سوال کنم؟
من دو سه روز پیش، یه تاپیک برای رایتینگ های دلبخواهی بچه ها ایجاد کردم با برچسب “با انگیزه ها”، بعد چند ساعت، دیدم تاپیکم تبدیل شد به “چالش”.
قوانین دسته بندی ها، دقیقاً چطوره؟
تاپیکی در این زمینه هست تو تالار؟

1 پسندیده

سلام حنانه خانم اما اگه واقعا کسی رو کار داشته باشیم خوب باید چه کار کنیم؟!!!

2 پسندیده

تاپیک شما مرتبط به چالشه، اگه دقت کنید چالش های رایتینگ من و آقای کشاورز دسته بندی چالشه

2 پسندیده

ببین عزیزم راهکارش اینه که تو پی وی باهاشون ارتباط بگیرین، موارد شکایت زیاد داریم که طرف میگه دوست ندارم منشن بشم لطفا رسیدگی کنید (ایجاد مزاحمت میشه برای دوستان شاید نخوان جواب بدن یا به هر دلیل شخصی دیگه)به همین دلیل این قانون گذاشته شده، با شخصی کار دارین تو پی وی بهشون بگین اگر پی وی هم جواب نده یعنی کلا دوست نداره جواب بده

2 پسندیده

خوب حنانه خانم آقا فرزاد خودشون اجازه منشن کردن و به من دادن گفتن اگه کاری داشتید بزنید رو اسمم
حالا چرا جواب نمیدن دیگه نمیدونم
به هر حال متشکرم از راهنمایی تون حنانه خانم :pray:t2:

1 پسندیده

باشه موردی نیست ، تقصیر من
تقصیرِ منه که چند وقتِ جو تالار از حالت شاد دراومده ، من تمام اونا رو گفتم که کمی فضای خنده بگیره و فان باشه
اصلا دیگه مهم نیست که متفرقه شد
ولی همون جا هم گفتم ، دیگه به هیچ وجه تاپیک چالشی و تجربه و چمی دونم از این جور چیزا نمی زنم
تاپیک how old are you که کلا بسته و پاک شد
.
.
ولی یه گله دارم
خود اقا فرزاد روز اول زدن این تاپیک گفتن که موردی نداره و اصلا حرفی از متفرقه شدنش نزدن
گفتن خوبه و از این جور چیزا ، اما الان …
.
.
.
.
حالا دیگه بحث رو کش ندیم
بیخیال

2 پسندیده

تو اون تاپیک هم کی اومد گفت؟ " از نظر من، اصلاً درست نیست این سوال رو از کسی بپرسی. من به این سوالت پاسخ نمی دم. چون به نظر خودم، یه دختر چهارده ساله باقی خواهم ماند!"
که تو گفتی …
.
حوصله تایپ همه رو ندارم زینب. یادت اومد جریان رو که؟
‌.
.
بعد این، دیگه تاپیکت حذف شد.

3 پسندیده

دوستان لطفا از تالار فقط در مورد مطالب مرتبط با زبان انگلیسی استفاده کنید
متشکرم

4 پسندیده

دوستان من واقعا مشکل آپلود دارم …
الان آهنگ لیدی گاگا رو نمیتونم آپلود کنم …تازه چند سری برای بقیه چالش ها هم ویس گرفتم ولی نمیشه …
با همه فرمتا تست کردم :sweat::sweat::astonished::cold_sweat:
@afarkhani

2 پسندیده

سلام :dizzy::dizzy::dizzy:
آقا محمد این تاپیک فقط مخصوص رایتینگ هست. کامنت فارسی تا حد امکان نزارید و نه فایل صوتی و عکس و …
و کامنت سوال هم فقط به یه کامنت محدود کنید که تاپیکم تبدیل به “متفرقه” نشه.
کسی رو هم منشن نکنید که طبق قوانین تالار، ممنوعه.

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
اکثرا این مشکل به خاطر اینه که مرورگرتون آپدیت شده نیست، اول چک کنید ببینید مرورگر کرومتون آپدیت شده یا نه، بعد با موزیلا هم امتحان کنید ببینید این مشکل هست یا نه؟ اگه حل نشد از طریق پشتیبانی اطلاع بدین بگیم همکاران واحد فنی چک کنن

2 پسندیده

تا جمله عملکرد بد اعراب بیشتر نخوندم :-1::-1:
کاش در این مورد و خارج از مبحث زبان اظهار فضل نمیشد تا مجبور نمیشدم کامنت اسپم بذارم

5 پسندیده

آقا عرفان
این یه تیکه رو بی زحمت پاک کن.
شاید اینجا کسی نسلش به عرب ها برگرده و بهش بربخوره.

2 پسندیده

به عرب ها توهین نکرد که
قفط گفت رابطمون با کشورهای عربی بده
کجای حرفش مشکل داشت؟

5 پسندیده

آقا مهراب
یه دور دیگه بخون.
منظورم روابط نیست.

1 پسندیده

سلام ببخشید من این حرف و میزنم چون میدونم اسپم میشه معذرت میخوام از آقا فرزاد🙏🏻
اما گفتم حرف دلم رو بزنم
بله پدر مادرم عرب بودند از عرب‌های مکه شهر حجاز
اما از پشت پدری ام من ایرانی هستم و اصل میگن پشت پدری هست و پدر بزرگم که عرب بودند با مادر بزرگم که ایرانی بودند ازدواج کردند اما یک رگه ام عرب هست و افتخار میکنم
عینه این میمونه که شما بگین آمریکایی ها بد هستند که همه مون میدونیم این طور نیست و دولتمردان آمریکایی
عملکرد بدی دارند نه مردم آمریکا.
پدربزرگ من اسمش حسین بود و ایرانی ها اونو حسین عرب صدا می‌زدند ومن هم مطمئنم که آقا عرفان منظورشون از عملکرد عرب‌های سعودی بوده نه مردم عرب
شیعه عربستان :rose::rose:

7 پسندیده

It’ll helped??? Isn’t it “it helped me”?

2 پسندیده